Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Passion »

Била једном једна Војводина... :lala:
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1484
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Neizlecivi »

Sta ja znam, meni Lalatovic ne bi bio toliki problem da na drugi nacin dolazi u klub. Ne zanima me vise koga voli, sta radi, dok je kod nas nek postuje i kraj. Dosta su me,zajedno sa vama, popisali igraci i treneri u poslenjih dve tri godine, tako da me zanima samo da li radi kvalitetno. Mnogi ovde kazu da radi dobro, da ne da menadzerima da se pitaju... Ko ce ga znati. Jos i ako pominju Djumija... Mada verujem da ce se i Djumi javiti nama ovde, da cujemo sta kaze.

E sada ono sto mene opet boli i pece i nece prestati jeste sljam koji njega dovodi. Predsednik iznad svega i pre svega, potom ovi lesinari srpskog fudbala Majamiji,Vavani, Mamani i slicni nadimci. I kao slag na tortu svi poznati "navijaci" koji su na kraju krajeva tu da izvuku sta se izvuci moze.

I opet, ovi pojedinacni slucajevi koji ce zaobici stadion na dalje nista doneti nece. Ili svi bojkotujemo ili svi na stadion pa cemo vec nekako izneti misljenje i drugim nacinima terati stoku. Ako ovo nije trenutak da budemo slozni, nije nista.
User avatar
ragazzi di Neoplanta
Posts: 350
Joined: Mon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by ragazzi di Neoplanta »

Nikoga koga si pomenuo u svom postu neće ni najmanje zaboleti što nema navijača na stadionu, čak će svima i odgovarati to, i ljudima koji su bili navijači a sada gledaju da izvuku pare iz kluba i nekima odlično ide (pritom su najmanji problem oni koji su se bez ikakvih kvalifikacija uvalili na fiktivna radna mesta u klubu), a ni ostalim lešinarima.
A zna se kako se bagra tera, postoji za to skupština, mada u ovom slučaju je sasvim moguće zamisliti situaciju da članovi koji su navijači nisu saglasni.
Klub će uvek postojati, preživeo je on i svetske ratove i komunizam, i sve prethodne režime i razne jajare, ali ono što je urađeno sa navijačkom tribinom je ono što se nikad neće popraviti. Ipak, kako su za to krivi oni što su je upropastili, krivi smo i svi mi koji smo otišli sa matične tribine.
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by newnowapv »

ragazzi di Neoplanta wrote: Ipak, kako su za to krivi oni što su je upropastili, krivi smo i svi mi koji smo otišli sa matične tribine.
Gde mi je bila pamet... Mogao sam i ja ostati i traziti platu od kluba, zasto da rmbacim 8 i kusur sati dnevno za klikere i zvake...
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by playmaker »

Salvador wrote:U petak sam nacuo da ce se ovo desiti od jednog coveka bliskog upravi, zato sam o ovome i pisao pre neki dan.
Ako je zaista istina, ja prvi put posle 30 godina bojkotujem stadion - postali smo pacovsko gnezdo, ciganska filijala.
Jos uvek se nadam se da ce Vojvodinasi u upravi i skupstini nesto uciniti, jer ako podrze ovo smece dzabe im sve godine navijackog staza.

KAKAV BOJKOT?

Pa sad tek treba svi na zapad i da ga pozdravimo kako mu i dolikuje! :twisted:

Da odleti brze nego sto je i dosao! :evil:
slaninar telep
Posts: 17
Joined: Mon Oct 16, 2006 8:49 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by slaninar telep »

Bolje i Milinkovića da vrate nego da dovode Lalatovića.

Jes' da je grobar, ali sa njim smo ipak imali najbolji skor na kraju prvenstva.
User avatar
Salvador
Posts: 1089
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Salvador »

Ako je istina da se pregovara sa Đuričićem za funkciju sportskog direktora, neka mu u isto vreme ponude i mesto trenera, pa da završimo sa ovim.
Nadam se da je čitava priča u vezi Lalatovića bila samo nečija loša šala.
lazarr
Posts: 820
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by lazarr »

http://mondo.rs/a846709/Sport/Fudbal/La ... Borca.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Još ima nade za Piskavca....
playmaker
Posts: 514
Joined: Sun Sep 18, 2011 1:31 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by playmaker »

lazarr wrote:http://mondo.rs/a846709/Sport/Fudbal/La ... Borca.html

Još ima nade za Piskavca....
Realno bez zaje*ancije ja sam za Piskavca, od svih klovnova on mi nekako najbolje zvuci. :dance2:
srkins
Posts: 1463
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by srkins »

http://www.mozzartsport.com/vesti/lalat ... rac/120395" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Matador »

http://www.butasport.rs/fudbal/saznajem ... vojvodinu/
Kao ne pregovara sa Vojvodinom, dok vodi Borac, a cestita zvezdi titulu dok vodi napredak!? Mozda dovede i suraka Babovica pa da cirkus bude kompletan :)
User avatar
fraxmanutd
Posts: 204
Joined: Sun Jul 01, 2012 6:20 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by fraxmanutd »

Од кад си ти то почео да пишеш за "најбољи" спортски портал "Бутаспорт"? :rolll:
Банат цео, црвено бео!
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Dolazak lalatovića, trenutno, može da podigne adrenalin ekipe, ali će biti razoran po Klub.
Da li neko misli da će tada u Vojvodini moći da se pojavi neki novi Ivanić?Još kad stignu ,,pojačanja" u UO, umesto sadašnjeg nazovi predsednika, ima da budemo ne filijala, već B tim petokrake.
Ako se sve to dogodi, stvarno je najbolje da se Klub časno ugasi i prestane da se bruka.Šta napraviše od ovog divnog Kluba i Grada za poslednjih 25 godina.Sramota.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Pera Centar
Posts: 829
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Pera Centar »

I zvanicno dolaskom Lalatovica postajemo Crvena Zvezda b, ali prezivece Vojvodina i to.Predhodnici ovih SNS i DB-ovaca su 45-50 nazvali Vojvodinu FK Slogom i pokusali da je uniste, ali nisu uspeli.Nece uspeti ni sada.SVI NA STADION.
Last edited by Pera Centar on Tue Nov 10, 2015 11:06 pm, edited 1 time in total.
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by recni galeb »

e usrase "najslaninarskiji" samo tako, svaka im cast, sve sebi ne mogu da dodjem, a sutra vala hocu da bas cujem tu veliku mudrost koju imaju da nam poruce.
e sada bi psovao ali ajde necu, sacuvacu za "podrsku" i lalatu i njima sto ga dovode, tokom svih 90 minuta na utakmicama +zagrevanje, poluvreme i mogu i posle utakmica da ostanem malo...

:shit:
Post Reply