Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4077
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

mihailov wrote:Ja samo zelim da pitam, sta se promenilo u odnosu na letnji prelazni rok, pa ste sada svi iznenadjeni i sokirani?

Da se Ćomi nije pitao, već bi imao gostovanje u crno-belom dresu na Karadjordju...
Zato što se sad njemu o vrat kači sudbina kluba. E pa gospodo, zajebali ste. Ćomi, što neko reče, ispratio bih te i do Zagreba, peške, na potpis sa Dinamom, da ne dobije klub i lešinari u njemu ni dinara od tog transfera. Samo da ne odeš kod crno-bele stoke.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Sasa1969
Posts: 640
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: Transferi

Post by Sasa1969 »

http://www.novisadinfo.info/2015/12/sus ... ze-da.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Ne mozemo registrovati nove igrace.
Ovo mu dodje kao naruceno iz FSS
Image
Junior
Posts: 788
Joined: Sun Apr 18, 2010 7:41 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Junior »

mihailov wrote:Ja samo zelim da pitam, sta se promenilo u odnosu na letnji prelazni rok, pa ste sada svi iznenadjeni i sokirani?

Da se Ćomi nije pitao, već bi imao gostovanje u crno-belom dresu na Karadjordju...
Promenilo se to što smo ranije morali od uprave da tražimo da ne puštaju igrače u blizance, a sada to moramo da tražimo i od navijača u skupštini!

FK Vojvodina je tokom svojih više od 100 godina postojanja preživeo 2 svetska rata, torturu komunističke i svake naredne vlasti, devedesete, bombardovanje, Govedaricino prase... i još bezbroj manjih i većih svinjarija! Verujem da je svima jasno da klub ne bi prestao da funkcioniše u slučaju odbijanja ponude crnih za Kapitena. I verujem da je to jasno i onima koji su glasali da Mirko može da pređe u jedan od dva najogavnija kluba na planeti. Samo se postavlja pitanje šta stoji iza svega toga? Ne želim da verujem da su u pitanju lični interesi, ili još gore pretnje, ali stvarno ne mogu da svarim da navijači Vojvodine odobravaju transfer našeg igrača u partizan.

Slaninarski pokret je verovatno u najvećim problemima ikad. Neslaganja sa upravama smo imali mnogo puta, i gotovo uvek smo u tim borbama bili ujedinjeni i istrajni, a iz njih izlazili jači nego ranije. Sada, kada jedni drugima okrećemo leđa iz ko zna kojih razloga, sam izgubio i poslednju nadu da će ovom prokletom klubu ikad u skorijoj budućnosti biti bolje.
User avatar
Qr0nJa
Posts: 416
Joined: Thu Sep 06, 2007 6:23 pm

Re: Transferi

Post by Qr0nJa »

Doslo vreme da kapiten Vose bezi od kuce zbog navijaca svog kluba i njihovog pritiska da predje u partizan. Nije Milosevic kriv, mi smo g**na.
...i nikad ne shvatiti to,sto volim tebe ja ludo jer srce moje vecno za tebe kucace znaj....
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4886
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Da mi je 2006/7/8 neko rekao da ce ovo da se desi, oplako bi im u facu od smeha.

Pa mi smo stvarno zglajzali... :?
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4886
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Evo sad su i cergari zagrizli. Za njihovu ponudu kontam nece ni trebati da se organizuje skupstina.

Comi, buraz, uzimaj papire i sibaj odavde! Klub ostetiti neces, samo ove sto su prodali obraz nizasta :mafia:

Molim admine, da spoje moja dva posta. :cheers:
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Transferi

Post by recni galeb »

Koliko oni nude da nas iscupaju iz bule? :greenbutt:
Da se sazove nova skupstina i najverniji i da vidimo sta sa tom ponudom! :lol:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9947
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

jbt,ja sanjam da bilo neko glasanje na forumu i da smo izglasali da Mirka POKLONIMO Sampdoriji u znak izvinjenja za rezultat od pre par meseci,u Italiji se svi odusevili i prihvatili izvinjenje,Mirko takodje pristao jer mu Italijanska liga lezi,zauzvrat Sampdorija nam obezbezdila tribinu za svih 15000 navijaca Vose na Mirkovom debiju i tamo smo blistali,bili bolji nego ikada,duz cele tribine je bio razvijen neki transparent ali posto sam bio na tribini nisam video sta pise,iz perspektive navijaca je pisalo nesto tipa: !!!AGANS ASAN EJ OT ONDEJ OMS IM. Mec je bio za pamcenje,ime protivnika nisam zapamtio,Samp pobedio 1:0,NAD MIRKOM PENAL,strelac EDER. Svi srecni,zadovoljni.. putujemo busom kuci,srecan sam,vruce je,sad cu da ustanem da kazem soferu da iskljuci klimu.... ustajem,na radiju pesma
[video]https://www.youtube.com/watch?v=KlIOwyIhIxY[/video]
al nije aftobus,nije klima.... krevet je... temperatura :cheers:
Image
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4886
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Voja wrote:jbt,ja sanjam da bilo neko glasanje na forumu i da smo izglasali da Mirka POKLONIMO Sampdoriji u znak izvinjenja za rezultat od pre par meseci,u Italiji
Oprostice vam Comi sto vas je tukao :greenbutt:

Genijalna ideja, a i san!!! :cheers:
User avatar
Pera Centar
Posts: 829
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Pera Centar »

Konačno? Kapiten Vojvodine odgovorio Zvezdi i Partizanu!
U prazničnom izdanju "Sportskog žurnala" Mirko Ivanić je progovorio o eventualnom prelasku u jedan od "večitih rivala".

"Svaka čast Zvezdi i Partizanu, ali ne ide da ja, kao kapiten Vojvodine pređem u jedan od tih klubova. Meni je ipak najlepše u Voši", rekao je Ivanić za zurnal.rs

On želi da kao jedan od njegovih prethodnika, Dušan Tadić iz Vojvodine ode u inostranstvo i tamo izgradi karijeru.

Da li je ovo konačno?

Što se Mirka Ivanića tiče jeste, ali šta ako Vojvodina prihvati navodnu ponudu Partizana od miliona evra?

Nabedjeni navijaci i svi vi iz uprave ostavite legendu FK Vojvodine na miru!!
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Transferi

Post by recni galeb »

Vala bas...
Ne spasava on ni klub ni bili sta drugo osim novcanika par guzica...
Ako treba zona <=> zona... :lala:
User avatar
Sasa1969
Posts: 640
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: Transferi

Post by Sasa1969 »

Imam isto misljenje ako treba da igramo derbi sa Borcem sa Klise ili Zvezde sa Najlona nema nikakvih problema.(Tu je bar dobra poseta zagarantovana)
A ovaj nas Slanianar Ivanic bi nas predvodio i u tim nizim ligama sa ponosom.
Treba da smo srecni sto imamo takvu licnost za kapitena.
Mnogo je veci Slaninar od onih koji vode klub.
Pristao je da produzi ugovor mada nije morao ,zato sjasite mu sa grbace vise prodajte ove sto ste doveli ne dirajte Ivanica,Stamenica,Desancica,Zlicica to su nasa deca.
Image
student
Posts: 98
Joined: Sat Dec 21, 2013 12:51 pm

Re: Transferi

Post by student »

Nemojte se saliti i pricati o donjem delu tabele , a pogotovo ne o nizim ligama... Pa zamislite samo da nas krene u drugoj ligi... crni i crveni bi nam uzeli sve igrace,ne bi ni pitali... Mi ako hocemo bilo koga da zadrzimo moramo biti visoko na tabeli i pobedjivati blizance ... Sto se ticw Mirka SVAKA CAST NA STAVU MAJSTORE i sledeci put ako te neko novinarsko go**o pita za.prelazak u neki od ta dva kluba , molim te nemoj biti.fin... I jos nesto , lako je kao navijac reci nema prodaje bg klubovima , mnogo.je to teze uciniti kao clan kluba,kog iskreno volis, koji ne zna kako ce da prezivi... Problem je sto je lako reci za i kao clan kluba u kome te samo pare zanimaju... Uprava mora da se menja pid hitno, meni nije problem prodati i kapitena tamo (Mirka da,jer je mirko ljudina, ali nekog vulicevica,trajkovica...) ako je to u interesu kluba, zrtvovati danas za bolje sutra... Ali oni koji sada odlucuju ko ce i gde da bude prodan a ko ce biti doveden misle samo na sebe , a klub sto se.njih tice i moze da ispadne u zonu,cim oni napune svoje dzepove...
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Transferi

Post by recni galeb »

Ja vec treci put citam ovaj predmet sto ga je izlozio student... :?

Il' je on pinan ili ja, negde smo posli pa smo dosli, a nismo krenuli jer smo stajali hodajuci... :shock:
alkohol par dana nisam ni video... :cry:
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1484
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Transferi

Post by Neizlecivi »

student wrote: I jos nesto , lako je kao navijac reci nema prodaje bg klubovima , mnogo.je to teze uciniti kao clan kluba,kog iskreno volis, koji ne zna kako ce da prezivi...
Kako klub ne zna od cega da prezivi, mislim da je Casual preneo sa onog sastanka, da prodajemo Ozegovica,Palocevica i dal Rosica za 2 miliona. Glavna fora je u tome sto i kada si u dugovima, moras neke stvari raditi planski i pametno, da bi iz tih dugova izasao. Mi smo na celu kluba imali takve mongole i debile i lopove da smo uspeli od Radoje,Poletanovica,Sergeja i Vanje Milinkovic-Savic, Srdjana Babica, Alivodica donekle, Gacinovica, pa u tu grupu mogu uvrstiti Vulicevica, Skuletica i Trajkovica (nije da me zanima, ali ni dan danas ne znam koliko smo i da li dobili za njih od crnih, takodje niti dal im je isticao ugovor, da li nisu hteli da idu napolje...), ne zaradimo da ne kazem ni dinar, ali da ne zaradimo sumu novca koja nas vadi iz dugova, ili makar da se sa tim novcem napravi neki plan za vadjenje iz dugova. Sve prethodne uprave su dolaskom na "poziciju" govorile sledece:

Transparentnost.
Plan.
Angazovanje nezavisnog revizora.
Tuzbe protiv prethodnika koji su ostetili klub.
Oslanjanje na nasu skolu fudbala.

Od svega ovoga smo dobili sta? Oslanjanje na skolu fudbala u toj meri da cemo svakoga iz skole fudbala prodati posle 10 utakmica? Za to vreme je klub pretovaran sa nekim igracima kvaliteta za drugu ligu zapad, koji nisu bili dovoljno kvalitetni ni da dobiju sansu na zvanicnim utakmicama. Mislim da je rec koju nasa uprava, menadzeri i sportski sektor voli rec procenat.
Post Reply