Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4887
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

Pa da izgleda jos praznije? :mrgreen:

Slazem se, nama treba takav stadion, bez atletske staze, da bude grotlo i kad drekne nas 500, ali da ne prima vise od 8-9.000. I Karadjordje izgleda tuzno kad nas ima 1000, a ne kad bismo imali neki veci. :mrgreen:
User avatar
N13
Posts: 2116
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Uprava

Post by N13 »

Jeste da nije tema sradion, ali naravno da nam treba onakav kao u Becu, sa minimun 20.000 mesta.
To sto je sad takva situacija da nas na vecini meceva nema preko 1000,ne znaci da ce uvek tako biti. Novi Sad ima preko 300.000 stanovnika, i u konstantnom je porastu taj broj. Pa neka je i svaki deseti čovek navijač Vojvodine, i neka stoji nada da cemo jednog dana biti dobro organizovan klub sa redovnim igranjem u Evropi i vecom ulogom u borbi za titulu... Jasno se vidi da bi u tom slucaju i 20.000 bilo malo.
Mozda zvucivda zivim u snovima, ali stadion nije nesto sto se privremeno ima... To je nesto sto se gradi jednom u 100 godina... A ja zaista verujem da cemo u narednih sto godina imati makar jedan zlatni period. A sa druge strane i ekonomski se isplati sagraditi moderan stadion sa nesto vecim kapacitetom. Eno Makedonci dobise domavinstvo finala Lige Evrope... Zamislite koliko ni tako nesto znacilo za naš grad...
I zato mislim da ako se planira gradnja stafiona kapaciteta od 10.000, bolje i ne počinjati gradnju, već sačekati još neko vreme da se ptikupe sredstva za moderan i veći stadion. Ovo u Beču je savršen i ne preterano skup projekat.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9950
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Uprava

Post by Voja »

Mene iskreno cudi da niko jos nije poceo stadion,jer su mogucnosti za kradju fenomenlne i neogranicene... a ne bi bio prvi projekat koji je zapocet i ostavljen nezavrsen
Image
srkins
Posts: 1464
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Uprava

Post by srkins »

„Енерготехника Јужна Бачка” уз Вошу

После много година, ФК Војводина добија новог генералног спонзора. Биће то новосадска компанија “Енерготехника Јужна Бачка”, а свечано потписивање уговора уследиће данас у 12 часова, у Фудбалском центру “Вујадин Бошков” у Ветернику. :cheers:
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4887
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

I? Ima li nekih vesti, osim da smo dobili sponzora, navodno danas u podne? Neki detalji, nesto?
Marko93
Posts: 562
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: Uprava

Post by Marko93 »

otvaranje sopa ,novi stadion??? :mrgreen:
User avatar
Stexman
Posts: 2605
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Uprava

Post by Stexman »

Ha ha ha... Otvaranje shopa i nov stadion u istoj recenici ...
Dobra ti fora, iskidao sam se ...
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4887
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

http://www.fkvojvodina.rs/2016/07/pojac ... vojvodina/

Ovo sad vec deluje malo ozbiljnije. Svaka cast :cheers:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9950
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Uprava

Post by Voja »

Izvinjavam se sto sam pomalo i naivan,ali sta mi to mozemo dobiti od njih pa se toliko radujemo? Milion,dva pet? :mrgreen: Od Porshea smo bar auta imali... ali ajd,ako vi kazete da je to nesto spektakularno,neka bude tako
Image
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4887
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

Ja bih bio zadovoljan i sa par stotina hiljada, pre svega jer je stiglo kao poruceno. Vise me raduje vest stvaranje tog poslovnog kluba. Ako to znaci da nekako mozemo da obezbedimo vecinu sredstava za funkcionisanje na ovaj nacin, nemam nista protiv ni da nam dres bude saren reklamama kao rukometni. :mrgreen:
User avatar
Jan
Posts: 374
Joined: Mon Jan 24, 2005 12:18 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by Jan »

Sve u znaku Voše

a podloga muzička ''Ćiribu ćiriba''...

http://www.entjuba.rs/
VOŠA ZAUVEK !!!
Novosacki Garisha
Posts: 79
Joined: Tue Dec 01, 2015 2:33 am
Location: Just follow the yellow brick road...

Re: Uprava

Post by Novosacki Garisha »

Мени је предобар фазон на њиховој страници :cheers:
Иначе питао сам клуб на фејсбуку колико би пара требали да добијемо на годишњем нивоу и добио сам одговор како то спада у пословну тајну...само да не буде нешто слично као и са претходним главним спонзором, типа да не плаћамо струју :roll:
You can not stop us!
User avatar
salefkv
Posts: 603
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: Uprava

Post by salefkv »

Govoreći o planovima i željama u narednom periodu, direktor Energotehnike Dragoljub Zbiljić je rekao da mu nije jasno zašto se u Novom Sadu “uvek stidljivo pominju trofeji”, te je otvoreno poručio da će se Voša u naredne četiri godine sigurno boriti za titulu u Srbiji. Poučeni istorijskim činjenicama da je to ekstremno teško postići uz favorizovanje beogradskih klubova i jakih sponzora koje im obezbeđuje država, neki su se nasmejali, neki sumnjičavo zavrteli glavom... - Izvinite, zašto ste se nasmejali – upitao je Zbiljić (kroz osmeh) jednog od prisutnih na ceremoniji, inače zaposlenog u klubu.

Kasnije je zatražio i da se upozna s njim. U kraćem razgovoru, poručio mu je da zapamti jučerašnji dan i izgovorene reči.
http://www.novisadinfo.info/2016/07/nov ... se-vi.html
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4887
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

Je l' moguce da takve imbecile imamo u klubu, koji se smeju coveku koji je upravo ulozio svoje pare?

Ili je najobicnija stoka, ili zna nesto vise, pa mu smesne te izjave. To ce se tek pokazati.

Za sada - svaka cast na ovom potezu. Nadam se da ce ovo doneti stabilizaciju :cheers:
nssale
Posts: 179
Joined: Wed Jan 07, 2009 12:02 am

Re: Uprava

Post by nssale »

Neko čita: "FK Vojvodina dobila Sponzora!"
A neko pak: "Blizak Vučićev saradnik ulazi u Organe kluba."

Pretpostavljam da to čini tu razliku između osećaja zadovoljstva i osećaja zabrinutosti.
Post Reply