Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Turija
Posts: 10836
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Turija »

Stexmane, izazivas zabunu - nisi Vojvodina, a dajes sebi za pravo da komentarises sudjenje, najpostenije do sada.
Sta tu ima reci, osim, ocekivano.
Nastavak sledi.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: Uprava

Post by Marcello »

Radoye wrote:Nego, dokon sam nesto ovih dana pa se muvam po raznim forumima sto navijackim sto generalno fudbalskim, i primetio sam da nas pojedinci u zadnje vreme zovu "usvojeni blizanac" potencirajuci veze naseg novog rukovodstva sa aktuelnim vlastima kao i prijateljske odnose sa crvenim blizancem miljenikom Velikog Vodje... :oprez:
"Usvojeni blizanac", "sestrica"...na žalost, ne vidim da su pogrešili.
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Uprava

Post by ДушанСП »

Marcello wrote:
Radoye wrote:Nego, dokon sam nesto ovih dana pa se muvam po raznim forumima sto navijackim sto generalno fudbalskim, i primetio sam da nas pojedinci u zadnje vreme zovu "usvojeni blizanac" potencirajuci veze naseg novog rukovodstva sa aktuelnim vlastima kao i prijateljske odnose sa crvenim blizancem miljenikom Velikog Vodje... :oprez:
"Usvojeni blizanac", "sestrica"...na žalost, ne vidim da su pogrešili.
Прозивају нас гробари,иначе новопечени напредњачки клуб,или можда напредњачки Раднички из Ниша.Све је то исто.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8924
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Uprava

Post by Radoye »

Ovo "sestrica" to jesu grobari, to je vec staro, boli ih bulja od redovnog razvaljivanja zadnjih godina.

Ovo "usvojeni blizanac" su novi momenti, i dolazi od navijaca ostalih uslovno receno "malih" klubova, dakle ne blizanaca. Tako jedan veliki deo njih sada nas vidi, kao trece drzavno mezimce.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: Uprava

Post by Marcello »

Slažem se.

Nije mi jasno to, od strane navijača manjih klubova. Oni, izgleda, kontaju da je nama dovoljno to što nam je država namenila - da igramo Evropu svake godine, ne shvatajući da su naše ambicije (bar nas - navijača), mnogo veće. Tako, npr, Nišlije, koje bi bulju prodale da igraju Evropu, misle da smo mi nešto favorizovani, a nisu ni svesni koliko nama te mrvice izazivaju čir na želucu.

P.S. Uprava je druga priča. Oni su srećni što imaju čast da se sklone ciganima, pa da nam ovi to vrate kad izgubimo volju za životom. Ja, zaista, mislim da smo postali ciganska filijala....i to ne zadnjih godinu - dve.
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Milan »

Image
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8924
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Uprava

Post by Radoye »

Kako to, sa ovako mocnim novim sponzorskim pulom? :valcer:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4077
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by Rabba »

http://zurnal.rs/fudbal/vojvodina/41253 ... liona-evra" onclick="window.open(this.href);return false;

Takođe jedna informacija koju sam juče hteo da podelim ali sam smetnuo sa uma. U jučerašnjem štampanom žurnalu bio je kratak izveštaj sa prijateljske utakmice veterana Selekcija Korduna - crveni gurbet. U odbrani veterana crvenog blizanca dva poznata prezimena: Šarac i Bratić.

Ako vam treba dodatno podsećanje: http://www.fkvojvodina.rs/prvi-tim/strucni-stab-2/" onclick="window.open(this.href);return false;
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: Uprava

Post by the Gari »

Rabba wrote:U odbrani veterana crvenog blizanca dva poznata prezimena: Šarac i Bratić.
Šef im je vežbao motivacione govore, inače bismo poslali ozbiljniju delegaciju...
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
ernesto
Posts: 1221
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Uprava

Post by ernesto »

https://youtu.be/yWXl0trkYR0" onclick="window.open(this.href);return false;

DOKLE BRE LJUDI DA SERU PO NAMA KO KAKO HOCE!!!!
Nikad nista od nas,kako da nas drugi postuju kad ne postujemo sami sebe....
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9948
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Uprava

Post by Voja »

Ajme Sarca i gola,ajme ove sramote.... :oops: :oops: :oops:
Image
Junior
Posts: 788
Joined: Sun Apr 18, 2010 7:41 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by Junior »

Dođe tako vreme kada ti se od kluba koji voliš čitav život bukvalno povraća. :pegla:
User avatar
ernesto
Posts: 1221
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Uprava

Post by ernesto »

Sve dok ne pokazemo obu stvar ima ljudi da se sprdaju sa nama,niko nas nece shvatiti ozbiljno!
A ja budala jos verovaou titulu,koji sam nepopravljivi romantik i veciti oprimista....

JUCE POLETANOVIC,DANAS SARAC I BRATIC A SUTRA???
User avatar
Stexman
Posts: 2604
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Uprava

Post by Stexman »

Tacno ne treba niko da nas postuje dok sami sebe ovako ponizavamo! Gde je sad Gajic, Zbiljic...? Moze da zabrani komentarisanje sudija a poseravanje po klubu ne moze? Dal ima negde u svetu da clanovi strucnog staba jednog kluba igraju za veterane drugog? Pa mi smo za Ginisa koja smo sprdnja.
Gde vam je obraz djubrad ciganska!?
User avatar
ernesto
Posts: 1221
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Uprava

Post by ernesto »

Stexman wrote:Tacno ne treba niko da nas postuje dok sami sebe ovako ponizavamo! Gde je sad Gajic, Zbiljic...? Moze da zabrani komentarisanje sudija a poseravanje po klubu ne moze? Dal ima negde u svetu da clanovi strucnog staba jednog kluba igraju za veterane drugog? Pa mi smo za Ginisa koja smo sprdnja.
Gde vam je obraz djubrad ciganska!?
Treba ih sve govnjivom motkom oterati,i pantelica da povedu sa sobom!
Govnari jedni ciganski!!!!!
DOKLE VISE OVAKO!!!!!
Post Reply