Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Turija »

CRD FCV wrote:Да ли сам пропустио или није објављено чијих 25 гласова је био уздржано? Да имамо јаснију слику да ли је ово управа доведена од стране навијача или нечијих других руку дело.
Prema brojki, meni logicno navijaca.
E sad, logika, odavno, ne stanuje ovde.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
мализека
Posts: 311
Joined: Tue Feb 04, 2014 3:07 pm

Re: Uprava

Post by мализека »

Нешто ме копка задњих дана...кажу из управе да су решили 80% дуговања...да их и они нису решили као и Терзињо, 14 милиона...упс, 34...овааај, 45?! :greenbutt:
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4883
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

Ista skola, isti mulj.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3899
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Uprava

Post by Red Marquis »

"Dugovi su relativni pojam kad imaš podršku iz Beograda" - doktorska disertacija Terzić dr Zvezdana.
Io odio Belgrado
User avatar
torrente
Posts: 512
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: Uprava

Post by torrente »

prvi put da se slažem sa gospodinom pre mene i njegovim postom u celosti ...
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
User avatar
Pera Centar
Posts: 829
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by Pera Centar »

https://www.danas.rs/ekonomija/vlada-sr ... arde-evra/" onclick="window.open(this.href);return false;

Da li će biti nekog da pokrije dugove FK Vojvodine, kad se ekipa raziđe?

Ili će od kluba ostati samo dugmići?
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3899
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Uprava

Post by Red Marquis »

Pera Centar wrote:https://www.danas.rs/ekonomija/vlada-sr ... arde-evra/

Da li će biti nekog da pokrije dugove FK Vojvodine, kad se ekipa raziđe?

Ili će od kluba ostati samo dugmići?
Dugmići.
Daj neko teže pitanje :mrgreen:
Io odio Belgrado
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Uprava

Post by pedjans »

Zastrašujuća je činjenica da je nekom oprošten dug od 1,2 milijarde evra. Onda bi zaista (kad bi hteli i znali) mogli da naprave stadion za 25 miliona evra. No, ostaje pitanje šta će sa svim tim biti, jer i ovo vreme će proći, a šta će ond biti sa fudbalskim klubovima, naročito sa nama... to ni Bog ne zna.
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Milan »

Rabba wrote:Formalno, ne postojimo "vi" i "mi", ali zapravo postojimo. Imamo suštinski različite poglede na to šta želimo klub da nam predstavlja i u kom obliku da postoji. "Vi"(nemojte samo ovo "vi" da zloupotrebljavate), vama nije bitna forma kluba. "Vi" želite da klub pobeđuje i nije vam suštinski bitno da li će to biti namešteno, nenamešteno, da li će imati podršku vlasti dok pobeđuje ili ne. Da li će nas voditi osvedočeni lopovi, secikese, hohštapleri, ljudi bez trunke obraza i bez bazičnog morala. Da li su deo spin mašine ili ne. Ono što biste "vi" želeli od Vojvodine je da postane nova zvezda i partizan. Da i "vi" možete da osetite to zadovoljstvo ugnjetavanjem(ne vidljivim, naravno, ali implicitno vrlo prisutnim) drugih. I "vama" neće smetati da zažmurite na oba oka, pokrijete uši i da se busate u grudi izgovarajući floskule koje smo toliko puta čuli od cigana i grobara, poput: "Kakvi su bolidi ovi iz Borca/Javora/Radnika... neće da nam daju igrača!" ili "Pa naravno da je svirao penal, u pitanju je Vojvodina". "Vi" ćete videti nepostojeći penal za nas, videćete rupu u pravilima kad igrač rukom odbrani loptu na crti, a sudija ne svira penal. "Vi" nećete videti da je Lalatović upravo to. Da je Bajatović upravo to. Da je Gajić upravo to. Da je Vuković upravo to. Samo je bitan konačan rezultat. Da se zeleni na lajvskoru. Da li je neko oštećen, "vama" to neće ništa značiti. Na tom zapadu postoje likovi koji proizvode majmunske zvuke. Postoje i likovi koji su nesrećnom Kordiću, dok je bio klinac koji je stvarno obećavao i bio uzastopni omladinski šampion države, pre nego što je otišao u k***c, tapšali prilikom ispucavanja na seniorskom debiju. Postoje i na istoku likovi koji jebu mamu sudiji pošto nije svirao nepostojeći faul na sredini terena. Postoje i na severu likovi koji su se dovikivali sa ciganima sa istoka. I zamisli, meni su svi oni isti. Postoje i likovi koji su vikali: "Lalate, majstore, vodi nas do titule" Meni su svi oni "Vi". Ja ne želim tu Vojvodinu. Ja ne mogu da navijam za takvu Vojvodinu. Ne mogu da se hvalim nepravdom, da tapšem lopovima i da se dovikujem sa ubicama i zločincima. Naučen sam da u životu pružim ruku boljem i da kad propadam i/ili treba da se povučem, to radim sa dostojanstvom. I zbog toga su moji postovi ovde postali vrlo destruktivni i ružni. Valjda se koprcam. Valjda je ljubav prema Voši i ideji Voše prevelika. Što sam stariji, jasno mi je da je Vojvodina došla do samog kraja postojanja u onom obliku u kojem sam je ja doživljavao. Došla je do dna. "Nama" dno nije formalno gašenje kluba. "Nama" je dno suštinsko terminalno nestajanje ideje koju je Vojvodina predstavljala. Panka iz ravnice, koji se trudio da ide uz k***c vlasti i režimu. Koliko god je to bilo moguće. Vama je svejedno da li je u pitanju Pank iz ravnice, "jer i tako ne slušate pank", ili narodnjak iz pizde materine. "Vi" ćete navijati za ime i rezultat a ne za suštinu i ideju. I "vi" ćete odmahnuti kad pročitate ovaj post, jer ga jednostavno nećete i/ili ne možete razumeti. I jebiga braćo.

Image
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4883
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

Ne da je pogodio centar, nego je uzeo jos jednu strelu i raspolutio tu strelu kojom je pogodio centar. :cheers:
Cane
Posts: 1108
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Uprava

Post by Cane »

U tom postu, na koji nemam uopšte nameru da odgovaram jer se između ostalog slažem sa velikim delom, fali još samo da se u te mi i vi kategorije dodaju oni koji pljuju po ulici i bacaju smeće pored kanti pa bi utisak valjda bio kompletan.
Samo moram reagovati na pominjanje nekakvog nameštanja, sudija itd. Što se mene tiče nikada u životu nisam bio za slične stvari i ako bi to bio put za "uspeh" pre bih voleo da ispadnemo u poslednji rang nego da uzmemo i jedan jedini bod na takav način. Toliko o tome, da ne bude bilo kakve dileme.
Za sve drugo neka svako za sebe izvlači zaključke, ali ja ću uvek želeti jaku FKV koja igra fudbal, po mogućnosti dobar, koja privlači ljude na tribine i vezuje novosadske klince za pripadnost svom klubu i svom gradu, a vi koji biste hteli da se FKV koristi za neke druge ciljeve (ideološke, političke ... ) imate svoj izbor i tu se zaista slažem da nisam u toj kategoriji "mi".
Uzgred, ako smo kod panka, za mene su to bili Čonta i Patka, a za "vas" neki drugi pa se ni po tom pitanju nećemo složiti. :wink:
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by slanobarac »

E ovo je centar. Za mene. :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Re: Uprava

Post by severozapad »

Čovek je napisao da ga nećete razumeti ako ne razmišljate na taj način i to se desilo.
Ja sam u ovom postu video setu za nekom Vošom koje dugo nema nego smo samo ponekad videli neke trzaje i to su bili moji najponosniji dani od kako sam svestan i za istu navijam.
Da se nisu prodali ljudi, ne bi bili ovo što smo danas.
Živimo u vremenu u kome su talovi i dogovori ispod žita na ceni i ti ljudi se vode kao snalažljivi tako da se ne treba ni čuditi što su se napravile dve takve strane.
U razvaljenom društvu ništa drugo nije bilo ni za očekivati ili jeste, otkud znam.
Posle ovakvog posta se ne može puno reći i biti pametan jer je sažeto osećanje koje dugo traje kod većine vojvodinaša (makar ja u to i dalje verujem).
@Rabba - Svaka čast za post i naklon do poda.
Brane
Posts: 517
Joined: Wed Jan 26, 2005 5:18 am
Location: Otava, Kanada

Re: Uprava

Post by Brane »

@Rabba
da nije malo preuranjen post? Da nismo osvojili nesto a da ja ne znam?
Nismo jos ni stigli da se ogresimo o nekoga a vec se izinjavamo. Mozda sledece leto da nastavimo na ovu temu.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4883
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

Vratio nam se Palma s Aliexpressa :)

Sad jos samo Matijevic i da se pozdravimo s lokacijom stadiona. :mrgreen:
Post Reply