Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1289
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Uprava

Post by MiSmoFKV! »

Au, veliki šok. Saučešće porodici.
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Uprava

Post by Krle »

Saučešće porodici. Nek počiva u miru.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
torrente
Posts: 512
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: Uprava

Post by torrente »

aauh...saučešće porodici.
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4077
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by Rabba »

Strašna vest... Navijačka opredeljenost, ogorčenost i teške reči su ovde izrečene na račun Kosanovića, ali ovo sigurno niko nije želeo... Neka ti je laka zemlja Milane.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Turija »

Uzasna vest.
Iskreno saucesce porodici.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Istocno stajanje
Posts: 556
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: Uprava

Post by Istocno stajanje »

Tuga.
Jedini clan uprave u koga sam imao poverenje da ce nesto uraditi dobro za klub...

A izjava naseg odlazeceg trenera upucena Kosanu neka bude njemu na cast, dzaba mu svi uspesi kada je go**o od coveka.
Cane
Posts: 1109
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Uprava

Post by Cane »

Jeziva vest. Saučešće porodici.
Kosane, počivaj u miru, sve zamerke su izbrisane i sve ti je trajno oprošteno. Zbogom i hvala za sve što si dao i činio za FKV.
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Uprava

Post by Dragojlo »

Zbogom Kosane, i počivaj u miru... :cry:
A vi, vajni "mediji", mogli bi bar negde da navedete vezu tog čoveka sa FKV!!! Samo ZVEZDA ZVEZDA i ZVEZDA svuda gde god se spominje ova tragedija!
User avatar
Stexman
Posts: 2604
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Uprava

Post by Stexman »

Pocivaj u miru Kosane... :cry:
limanfkv
Posts: 2861
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Uprava

Post by limanfkv »

E jebem te zivote da te jebem. Poranio si neshvaceni care

Sampione veliki vecna ti slava i hvala.
Danilo
Posts: 1016
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Uprava

Post by Danilo »

Saučešće porodici.Strašna vest.
Očekivao sam da Kosan skocka mladu ekipu
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4886
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

Dosta teskih reci je izreceno ovde, stosta opravdano, ali sam se zbog dve titule s omladincima na kraju dana potajno nadao da je Kosanovic samo surovi surovi profesionalac i vojnik kluba u kojem radi, pa je to znacilo i da je bio vojnik zvezde kada je trebalo biti, te da ce sada da bude ponovo vojnik Vojvodine.

Nije trebalo ovako da se zavrsi. Pocivaj u miru, Kosane, a ja cu odabrati da verujem da je bilo tako, kad vec nisi stigao da sprovedes to sta si zamislio.
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Turija »

E sad, Uprava na posao.
Zasucite rukavr, nadjite dobrog trenera i kvalitetna pojacanja. Investicija ce se visestruko isplatiti, a Vosa resiti dugovanja, ako se bude radilo posteno.

UEFA je rekla svoje i sasvim je uredu da se da ozbiljna finansijska podrska siroj fudbalskoj bazi u Ligi konferencije, skoro isto kao i za LE. A, moze se i vise zaraditi, jer je lakse doci do bodova.

https://mondo.rs/Sport/Fudbal/a1473510/ ... odina.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Uprava

Post by Deep Purple »

Turija wrote:E sad, Uprava na posao.
Zasucite rukavr, nadjite dobrog trenera i kvalitetna pojacanja. Investicija ce se visestruko isplatiti, a Vosa resiti dugovanja, ako se bude radilo posteno.

UEFA je rekla svoje i sasvim je uredu da se da ozbiljna finansijska podrska siroj fudbalskoj bazi u Ligi konferencije, skoro isto kao i za LE. A, moze se i vise zaraditi, jer je lakse doci do bodova.

https://mondo.rs/Sport/Fudbal/a1473510/ ... odina.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Po svemu sudeci ove sezone ce OK Vojvodina imati veci budzet od FK-a. A to dovoljno govori o nasim ambicijama u fudbalu ali pokazace vreme.

https://okvojvodina.org/2021/05/21/drag ... eo-sistem/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Turija »

Deep Purple wrote:
Turija wrote:E sad, Uprava na posao.
Zasucite rukavr, nadjite dobrog trenera i kvalitetna pojacanja. Investicija ce se visestruko isplatiti, a Vosa resiti dugovanja, ako se bude radilo posteno.

UEFA je rekla svoje i sasvim je uredu da se da ozbiljna finansijska podrska siroj fudbalskoj bazi u Ligi konferencije, skoro isto kao i za LE. A, moze se i vise zaraditi, jer je lakse doci do bodova.

https://mondo.rs/Sport/Fudbal/a1473510/ ... odina.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Po svemu sudeci ove sezone ce OK Vojvodina imati veci budzet od FK-a. A to dovoljno govori o nasim ambicijama u fudbalu ali pokazace vreme.

https://okvojvodina.org/2021/05/21/drag ... eo-sistem/" onclick="window.open(this.href);return false;
Izgleda da je Zbiljic ozbiljno posvecen Vosi i da ce napraviti taj iskorak u Evropi.

Jos da i u rukometu ucine tako nesto, dok je u fudbalu to najteze, zbog jako, jako loseg ambijenta.

A nekad je FKV bila institucija grada, dok Rajko Kijac i Vislavski nisu uzdigli odbojku u evropske visine.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Post Reply