Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Uprava

Post by Krle »

A na osnovu čega traži podršku? To se mora zaslužiti, a ne da pišaju po nama i to zovu zlatnom kišom.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Uprava

Post by Deep Purple »

Rastavac ima jednu opciju da pobedi Tsc i zvezdu kod kuće i ispegla kikseve u gostima i zasluži podršku ili da izgubi od Tsc-a i odmah dobije otkaz. U slučaju da dobije Tsc pa izgubi od zvezde isto tako otkaz. Znači ultimatum dve pobede iz ta dva meča ili kraj.
Karlsson
Posts: 2208
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Uprava

Post by Karlsson »

Pre početka sezone se pričalo o nekakvoj tituli i Ligi Šampiona, a sada se akcenat stavlja na jedinstvo i dobru atmosferu.
meshtan
Posts: 49
Joined: Mon Aug 12, 2019 3:22 pm

Re: Uprava

Post by meshtan »

Sada ce podvaliti neki intervju sa Lanetom ili Krasom kao da je ovo pravi put Vose i da odavno nije bilo ovako dobro...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Uprava

Post by Voja »

Uvek sa tobom wrote: Tue Oct 04, 2022 12:38 pm
Milan wrote: Mon Oct 03, 2022 1:18 pm
Milan wrote: Mon Aug 29, 2022 6:30 pm Ima li uprave u avionu?

Izgleda da nema. Muk...
Ево га :mrgreen: мада ништа конкетно, а не спомиње се ни титула :frown:

https://www.fkvojvodina.rs/jedinstvo-jace-nego-ikad/
Jesu li forumasi izuzeti iz tog jedinstva ili smo svi jedinstveni da nas tim tj. Nasa igra nista ne valja
Image
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: Uprava

Post by borrissey »

Karlsson wrote: Tue Oct 04, 2022 1:16 pm Pre početka sezone se pričalo o nekakvoj tituli i Ligi Šampiona, a sada se akcenat stavlja na jedinstvo i dobru atmosferu.
Isto tako je i u odbojci najavljivao final 4 LŠ za dve, najdalje tri godine :greenbutt:
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Milan »

Čuh danas da NN ima platu od 12.000€, a i da Marko Jovanović većinu transfer pregovora započinje sa dogovaranjem njegovog dela. Para u klubu nikad više, a rezultata i igre nigde. Možda da se neki malo preispitaju…?
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Uprava

Post by Deep Purple »

Milan wrote: Fri Oct 07, 2022 12:40 am Čuh danas da NN ima platu od 12.000€, a i da Marko Jovanović većinu transfer pregovora započinje sa dogovaranjem njegovog dela. Para u klubu nikad više, a rezultata i igre nigde. Možda da se neki malo preispitaju…?
Okej a jel možeš da mi kažeš šta je problem što ima 12k eur? Odnosno 120.000 eur po godini? Ne vidim šta je u tome to toliko tragično?

Vidim ljudi slave pobedu partizana i čude se a ne znaju da partizan bolje plaća od Kelna fudbalere plus kad se na to doda porezni Nemački sistem partizan plaća pojedinačno skoro 30/40% više. Čisto ovo kao neka referenca.

A to da se preispitaju, itekako moraju.
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Turija »

Napade nemacka stampa trenera Kelna, zbog 7 novih igraca u odnosu na utakmicu u domacoj ligi.
Realno, opravdano.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Duplof
Posts: 932
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Uprava

Post by Duplof »

Listam Instagram malopre, uđem na Vošin profil da vidim ko ju je označio na nekoj objavi (šta dosada učini čoveku :) ) i vidim ovo:



Prvo, čim se ovo objavi na ovakav način verovatno će biti nečeg. Drugo, da li ovo indirektno (mislim na opis objave) znači da smo "kupili" neko mesto za Evropu, i da nam je nebitno kako igramo jer smo već rezervisani za neku od tih pozicija? Koliko god voleo Vošu, ovo mi se ne sviđa ni najmanje...
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1460
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Uprava

Post by Uvek sa tobom »

Драгољуб Збиљић изабран за потпредседника ФСВ
:arrow:

https://www.fkvojvodina.rs/dragoljub-zb ... dnika-fsv/
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
srkins
Posts: 1463
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Uprava

Post by srkins »

Deep Purple wrote: Fri Oct 07, 2022 8:38 am
Milan wrote: Fri Oct 07, 2022 12:40 am Čuh danas da NN ima platu od 12.000€, a i da Marko Jovanović većinu transfer pregovora započinje sa dogovaranjem njegovog dela. Para u klubu nikad više, a rezultata i igre nigde. Možda da se neki malo preispitaju…?
Okej a jel možeš da mi kažeš šta je problem što ima 12k eur? Odnosno 120.000 eur po godini? Ne vidim šta je u tome to toliko tragično?

Vidim ljudi slave pobedu partizana i čude se a ne znaju da partizan bolje plaća od Kelna fudbalere plus kad se na to doda porezni Nemački sistem partizan plaća pojedinačno skoro 30/40% više. Čisto ovo kao neka referenca.

A to da se preispitaju, itekako moraju.
Nije 120.000 nego 144.000e godisnje onda
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Uprava

Post by Deep Purple »

@srkins
Ugovori se potpisuju na 8-10 meseci po godini. Ne primaju plate fudbaleri nigde 12 meseci.
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Turija »

Deep Purple wrote: Fri Oct 07, 2022 12:38 pm @srkins
Ugovori se potpisuju na 8-10 meseci po godini. Ne primaju plate fudbaleri nigde 12 meseci.
To sam bas hteo da pitam.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Nevernik II
Posts: 469
Joined: Fri Jun 10, 2022 3:29 pm

Re: Uprava

Post by Nevernik II »

Duplof wrote: Fri Oct 07, 2022 12:05 pm Listam Instagram malopre, uđem na Vošin profil da vidim ko ju je označio na nekoj objavi (šta dosada učini čoveku :) ) i vidim ovo:



Prvo, čim se ovo objavi na ovakav način verovatno će biti nečeg. Drugo, da li ovo indirektno (mislim na opis objave) znači da smo "kupili" neko mesto za Evropu, i da nam je nebitno kako igramo jer smo već rezervisani za neku od tih pozicija? Koliko god voleo Vošu, ovo mi se ne sviđa ni najmanje...
Šta treba da kažu da ne bude sumnjivo :D

"Iskreno ne bi voleo", "Ovi luzeri neće ući ni u play-off"...

Količina novca koja cirkuliše u naprednjačkim krugovima je neverovatna, ako srede stadion barem neka korist od ove uprave.
Post Reply