Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
ssnigd
Posts: 3439
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Transferi

Post by ssnigd »

draganas wrote: Thu Jul 27, 2023 1:05 pm Mogu da zamislim kako bi Bata gotivio ovog garišu :D
Au brate, kako sam se ismejao... Jako dobro :mrgreen:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Marko93
Posts: 561
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: Transferi

Post by Marko93 »

Milunka vataj ga za noge
User avatar
zime89
Posts: 483
Joined: Tue Jan 20, 2015 12:07 am

Re: Transferi

Post by zime89 »

Ovog Belorusa se secam dok sam igrao FM sa BATE . Bio talenat. Za nasu ligu bio bi dobro pojacanje.
ZIME89
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1189
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Transferi

Post by Mare_Liman »

Аранђел Стојковић потиписао за Партизан, ТСЦ релативно исто слабији у овој сезони него у прошлој, видећемо како ће се појачања показати, ал има ту простора видећемо како ће се Чука и ТСЦ наместити и да л' ће се партизан опоравити или дај Боже не...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
Koral
Posts: 418
Joined: Tue Jun 09, 2009 2:54 pm

Re: Transferi

Post by Koral »

Ovaj Bolingi izgleda dobio posao u Kineskom trznom centru, a ne u FK Vojvodina :shock:
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4072
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Prilično veliko iznenađenje mi je da TSC pušta svoje prvotimce za relativno mali novac, pogotovo sad kad treba da igraju Evropu... Mada pretpostavljam da su se pomirili sa ispadanjem iz LŠ i ulaskom u LE, dobru imaju priliku da ispromovišu mlađe igrače. Nemam neku emociju prema Aranđelu, moram priznati. Pošteno je odradio ovde posao, mnogo bolji posle u TSCu.

Što se odevnih kombinacija tiče, može dečko da nosi i zavesu iz tuša, zastavu kao pelenu, pa i go da šeta po Novom Sadu, ako bude sipao nemilice.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Transferi

Post by Deep Purple »

Image

Image


I pored svega još mi je krivo što se moj brat nije vratio. Koliko volim ovog čoveka i koliko ma ne znam ni šta da kažem.

Vidimo se Medo sld sezone.
User avatar
N13
Posts: 2113
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Transferi

Post by N13 »

Rabba wrote: Thu Jul 27, 2023 3:43 pm Prilično veliko iznenađenje mi je da TSC pušta svoje prvotimce za relativno mali novac, pogotovo sad kad treba da igraju Evropu... Mada pretpostavljam da su se pomirili sa ispadanjem iz LŠ i ulaskom u LE, dobru imaju priliku da ispromovišu mlađe igrače. Nemam neku emociju prema Aranđelu, moram priznati. Pošteno je odradio ovde posao, mnogo bolji posle u TSCu.
Arandjel je imao otkupnu klauzulu u ugovoru koju je partizan aktivirao. Nije se TSC tu nista pitao.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4072
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

@N13

Jasno, onda prilično neozbiljno ako nisu pokušali da mu ranije reše ugovor bez te klauzule. Lešinarski od grokbara u svakom slučaju ali avaj. Šta drugo očekivati.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
čeda_maraš
Posts: 90
Joined: Fri Apr 02, 2021 11:53 am

Re: Transferi

Post by čeda_maraš »

Samo da vam javim Centarfor nam je u NS.Sada ga video ispred Šeratona.Još je u pižami.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

čeda_maraš wrote: Thu Jul 27, 2023 6:07 pm Samo da vam javim Centarfor nam je u NS.Sada ga video ispred Šeratona.Još je u pižami.
Nadam se da nisu svi na Kipru, da ce ga neko docekati (tj.da se nece vratiti nazad). A on rekao "generalu" da ide na spavanje, pa kidnuo kod nas, zato pidzama :mrgreen:
Image
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Transferi

Post by Dragojlo »

Koral wrote: Thu Jul 27, 2023 3:37 pm Ovaj Bolingi izgleda dobio posao u Kineskom trznom centru, a ne u FK Vojvodina :shock:
Ili krenuo za miksetu na Main Stage, al omašio Exit za tri nedelje pa je besan sad.... :lol: :dance2:
fcvisart
Posts: 73
Joined: Wed Jul 13, 2022 12:04 pm

Re: Transferi

Post by fcvisart »

Nevezano sa ovom utakmicom, na osnovu čega je Ivan Vukčević već treću sezonu u Vojvodini?!?
Najveća ljubav, jedina moja, Vojvodina!
Karlsson
Posts: 2208
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Ja zaboravio da je nama Petković bio na probi. Pretpostavljam da nije prošao.
CRD FCV
Posts: 1732
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Transferi

Post by CRD FCV »

https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... adu/457529
Vojvodina dogovorila pojačanje u napadu

Lale uskoro i zvanično jače za inostranog ofanzivca

Najavio je Dragoljub Zbiljić u razgovoru za Mozzart Sport angažman napadača u narednim danima, a u javnosti se potom pojavila informacija da su Novosađani ozbiljni u nameri da angažuju Džonatana Bolingija. I, vrlo brzo, dogovor između Novosađana i napadača je postignut, te je, prema informacijama Mozzart Sporta reprezentativac Demokratske Republike Kongo već stigao u Srbiju gde se po povratku Lala sa Kipra očekuje ozvaničenje saradnje.

Bolingi, napadač koji je posle godinu i po dana napustio tajlandski Buriram Junajted, u redove superligaša stiže kao slobodan igrač. Najveći deo karijere proveo je u Belgiji gde je igrao za Standard, Muskron, Antverpen i Epen, dok je iskustvo sticao i u Turskoj, gde je bio član Ankaragudžua, kao i u Švajcarskoj u kojoj je igrao za Lozanu

Tokom perioda provedenog na Tajlandu Bolingi je doživeo golgeterski procvat te je na 53 duela 26 puta tresao mreže rivala. Upravo prikazano u Aziji bilo je povod da se vrati u reprezentativne redove u kojima je posebno značajnu ulogu imao tokom 2016. i 2017. godine.

Posle utakmice u Nikoziji, Radoslav Batak, strateg Vojvodine, potvrdio je za Mozzart Sport da je klub dogovorio angažman napadača, ne pominjući ime ofanzivca.
Post Reply