Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Karlsson
Posts: 2208
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Voja wrote: Sat Sep 16, 2023 3:10 pm
I dalje ne razumem zasto neko ima potrebu da bude uvredjen i da se udalji sa foruma samo zato sto neko drugi misli drugacije? Kakve sad veze imaju Kajeviceva povreda i Deep?
Sto se SD tice, ja nemam pitanja
Nije Vojo zbog drugačijeg mišljenja nego su pojedinci vređali čoveka i iznosili optužbe na njegov račun.
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

Karlsson wrote: Sat Sep 16, 2023 3:25 pm
Voja wrote: Sat Sep 16, 2023 3:10 pm
I dalje ne razumem zasto neko ima potrebu da bude uvredjen i da se udalji sa foruma samo zato sto neko drugi misli drugacije? Kakve sad veze imaju Kajeviceva povreda i Deep?
Sto se SD tice, ja nemam pitanja
Nije Vojo zbog drugačijeg mišljenja nego su pojedinci vređali čoveka i iznosili optužbe na njegov račun.
Da li je uvreda kada drugog nazoveš mentolom?
Ovde je izgleda otvoreno takmičenje u tome ko je veći slaninar i često se pređe granica. Vređanje drugog člana foruma ne bi trebalo biti tolerisano.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Karlsson wrote: Sat Sep 16, 2023 3:25 pm
Voja wrote: Sat Sep 16, 2023 3:10 pm
I dalje ne razumem zasto neko ima potrebu da bude uvredjen i da se udalji sa foruma samo zato sto neko drugi misli drugacije? Kakve sad veze imaju Kajeviceva povreda i Deep?
Sto se SD tice, ja nemam pitanja
Nije Vojo zbog drugačijeg mišljenja nego su pojedinci vređali čoveka i iznosili optužbe na njegov račun.
Ovih dana sam sve citao u zurbi, moguce da sam promasio nesto, tj. da nisam video te poruke. Al kako god, glupo je da si bilo ko ljuti... ovde svako moze da napise sta god zeli, pa makar i po direktivi, i ne vidim zasto bi se pecali na takve stvari. A vise je nego lako primetiti ko je i iz kojih razloga na forumu.
Inace Meri ni ovaj vikend ni na klupi svog tima dok je Topic izgleda starter protiv Rio Avea :cheers:
Last edited by Voja on Sat Sep 16, 2023 3:36 pm, edited 1 time in total.
Image
User avatar
Maki
Posts: 1194
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Transferi

Post by Maki »

ernesto wrote: Sat Sep 16, 2023 2:42 pm Angazovao sam se da ugostimo Marka ( SD) ovde i odgovorice na sva vasa pitanja. Utorak -Sreda. Tako neka admin napravi novi topic i krenite sa pitanjima.
Hvala Ti. Nadam se da će konačno doći do direktne komunikacije. Koliko sa skontao, Zbiljić prodaje igrače, a Jovanović ih kupuje. Ako je tako, za odlazak čitavog prvog tima odgovaran je Zbiljić. Zašto Marko nije doveo pojačanja? Zbiljić zavezao kesu, ili niko normalan neće u Vošu?
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Transferi

Post by Radoye »

Voja wrote: Sat Sep 16, 2023 3:10 pm Sto se SD tice, ja nemam pitanja
Ja imam jedno: kad ce ostavka?
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4072
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Nemam pitanja za sportskog direktora, samo konstataciju da je vreme za razlaz. "Pojačavamo" se otpatcima iz Čukaričkog... Da li si ti čoveče normalan...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Transferi

Post by Krle »

Radoye wrote: Sat Sep 16, 2023 3:45 pm
Voja wrote: Sat Sep 16, 2023 3:10 pm Sto se SD tice, ja nemam pitanja
Ja imam jedno: kad ce ostavka?
Makar ne traži sastanak na svom terenu. Ono što nas zanima staje u nekoliko pitanja, a njih će se već naći neko da postavi.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
ernesto
Posts: 1221
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post by ernesto »

Radoye wrote: Sat Sep 16, 2023 3:45 pm
Voja wrote: Sat Sep 16, 2023 3:10 pm Sto se SD tice, ja nemam pitanja
Ja imam jedno: kad ce ostavka?
Znaci da mu kazem da nema potrebe da gostuje posto nema pitanja vec neka sto pre podnese ostavku i sve je ok.
User avatar
ernesto
Posts: 1221
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Transferi

Post by ernesto »

Zbilja vas i dalje ceka u prostorije kluba, samo javite kad vam odgovara i mozete da ga pitate sta god vas zanima.
Pa izvolte :lala:
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

Čemu sad ovo? Kad si otvorio ovu temu jasan odgovor većine foruma je bilo NE. Šta vam sad nije jasno? Što se mene tiče možeš mu poručiti isto što i Maretu.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
rykerfcv
Posts: 872
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: Transferi

Post by rykerfcv »

ernesto wrote: Sat Sep 16, 2023 5:03 pm Zbilja vas i dalje ceka u prostorije kluba, samo javite kad vam odgovara i mozete da ga pitate sta god vas zanima.
Pa izvolte :lala:
moze i on da dodje na forum,nek napravi nalog ovde.
:lala:
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
Karlsson
Posts: 2208
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Mene najpre zanima:
1. Ko čini taj krug ljudi koji odobravaju i odbijaju transfere?
2. Zašto su ti ljudi dozvolili da Čumić ode bez da se obezbedila adekvatna zamena, pa u nastavak prvenstva ulazimo znatno slabiji?
3. Zašto svako leto dovodimo minimum 10 novih igrača i menjamo ceo kostur tima?
4. Hoće li i dalje samo treneri da snose odgovornost i ispaštaju zbog neuspeha?
srkins
Posts: 1463
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Transferi

Post by srkins »

Ja sam za to da čovek već kad želi dođe i odgovori na pitanja zna i on kakva će dobiti pitanja tako da što ne čuti odgovore kad već čovek želi da ih da. Zadnja dve pr su očaj pa bi bilo interesantno čuti i njegovu stranu priče, recimo zašto se dovode igrači koji za godinu dana ne skupe 5 minuta na terenu ko odlučuje da razni Sokovići Bogdanovići Kerkez itd imaju kvalitet za nas. Trebalo bi i on i Zbijić da gostuju ovde pa da čujemo kakav to oni plan imaju pošto meni nije jasan
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Milan »

ernesto wrote: Sat Sep 16, 2023 4:59 pm
Radoye wrote: Sat Sep 16, 2023 3:45 pm
Voja wrote: Sat Sep 16, 2023 3:10 pm Sto se SD tice, ja nemam pitanja
Ja imam jedno: kad ce ostavka?
Znaci da mu kazem da nema potrebe da gostuje posto nema pitanja vec neka sto pre podnese ostavku i sve je ok.

Da
POŠTO OBRAZ ???!!!
Post Reply