Kup UEFA - sezona 2008/09

Da li cemo proci Hapoel

Prolazimo sigurno
14
52%
Nemamo sanse
3
11%
Nemam pojma
10
37%
 
Total votes: 27

ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

PRIJATELJU,
Posto neki ljudi nisu sigurni u lupovluk i nepostenje Cvetka i Rabrena,ajde molim te iznesi nesto iz njihovog bogatog repertoara necasnih radnji ovde da ljudi to procitaju.Zaista,treba to sve imati na jednom mestu,a ne da posle niko ne moze da se seti sta su konkretno lose radili.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
PRIJATELJ
Posts: 286
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:08 am
Location: svugde

Post by PRIJATELJ »

Ice,stvarno ne mogu da se ponavljam.Ko je hteo citao je.Ko hoce,dovoljno je malo da prosvrlja forumom.Ko nece da zna,njemu je svejedno.Ali ne zaboravi onu Djokinu:krivi smo mi sto.............Pozdrav
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Nazalost,njihova pozicija u klubu je trenutno zabetonirana.Ajde da su bar to jako lukavi i inteligentni ljudi,ajde Cvetko jos i ume da bude recit,ali bas i nisu to.Mogli bi da napisu knjigu "Tajna naseg uspeha,ili kako uspeti pravljenjem stete".
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

PRIJATELJ wrote:...Secam se pre 2 god taj isti Cvetko je sklonio Rabrenovica,...
Prijatelju, da li pre 2 ili 3 godine, tj 2006 ili 2005?
Vrlo je bitno, ako pričamo o tom događaju.Ne sećam se da je Rabren bio dvaput smenjivan?
Ja znam da je bio ,,oteran" sa klupe, kada su na teren uvedeni Kačar, Pavlović, Kizito, Đurić, Buač, Brkić....pa, naravno, i jedan Maslić, koji se izgubio u Voši, a kasnije i na drugim terenima.Moje pitanje je:
ko je stvarno smenio Rabrena - osoba A ili osoba B (Tebi su obe jednako neomiljene)?
Pozdrav
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
PRIJATELJ
Posts: 286
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:08 am
Location: svugde

Post by PRIJATELJ »

Ha,ha,ha.Ma nije mi ta osoba neomiljena,dapace.Moj omiljeni lik.Vidim da je sad i Bata Djorin omiljeni lik.Nebitno.Neznam tacno kad je bilo.Senilnost.Znam da je sklonjen Brka i da je bio mnogo ljut i besan. Sklonio ga je Djumi po Cvetkovoj direktivi.Ma Brka je cudo,svakog nadzivi i prezivi.Nije vazno da li direktorise ili kuririse.Tu je.A tek Cvetko.Brate,taj ti je i radikal i demokrata i autonomas.Brod koji bez problema uplovljava u svaku luku a mesto goriva tankuje se procentima od prodaje igraca koje zakonski ima u svom ugovoru(koji je sam napravio) sa klubom.Kazite mi da li bi znate koliku platu ima Cvetko(malo mu je Bata skinuo) i koliko dobija od svake prodaje igraca.Ajd raspitajte se malo pa iznesite na forum.Pozdrav
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Hapoel je zavrsio ucesce u Uefa kupu posto je u oba meca porazen od Sent Etiena. Steta, ubedjen sam da smo mogli mnogo vise?
Locked