36. kolo: Radnički (Kg) – VOJVODINA 0:0

Locked
fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 36. kolo: Radnički (Kg) – VOJVODINA, četvrtak 16.55 h

Post by fare »

Mateus Indio? Ni na klupi nije bio.
lapo-lapo
Posts: 252
Joined: Fri May 20, 2022 11:47 am

Re: 36. kolo: Radnički (Kg) – VOJVODINA, četvrtak 16.55 h

Post by lapo-lapo »

Dobar je i bod! Sada da pobjedimo u dva finala, prvo kosarkasi...
Istocno stajanje
Posts: 556
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 36. kolo: Radnički (Kg) – VOJVODINA, četvrtak 16.55 h

Post by Istocno stajanje »

Zao mi je sto nismo pobedili.
Ovako sada moramo da navijamo za blizance protiv nasih konkurenata...
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1460
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: 36. kolo: Radnički (Kg) – VOJVODINA, četvrtak 16.55 h

Post by Uvek sa tobom »

Штета, ал мислим да су момци у глави већ на финалу, свакако да нама овај резултат иде више на руку него њима.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4071
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: 36. kolo: Radnički (Kg) – VOJVODINA, četvrtak 16.55 h

Post by Rabba »

Ostvareno ono što nam je minimalno trebalo, Radnički mora da tuče grobare na JNA u poslednjem kolu. Dugo nisam u superligi gledao kvalitetniju utakmicu koja je završila 0:0. Tempo, šanse, atmosfera, kao što napisah, kad bi i jedna utakmica po kolu bila ovakva, superliga bi bila mnogo praćenija.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
lazarr
Posts: 820
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: 36. kolo: Radnički (Kg) – VOJVODINA, četvrtak 16.55 h

Post by lazarr »

Korać je najveće pojačanje u zadnjih xy godina. Ne samo fudbalski nego i kao osoba sa stavom i karakterom.
Slično se može reći i za Njegoša.
Seri je odličan fudbaler ali "slavaroški" karakter.
Vukan Savićević takođe. Najslabiji defanzivno u klubu a i šire.
I Crnomarković je danas pokazao puno volje, želje i hrabrosti.
Lako je biti frajer kad se igra kući i kad se vodi 5:0. Pravi igrači se pokažu na utakmici kakva je danas bila.
Bjekoviću uzeti 10% od plate zbog ove nove frizure.
Last edited by lazarr on Thu May 16, 2024 7:19 pm, edited 1 time in total.
vdn slaninar
Posts: 1043
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 36. kolo: Radnički (Kg) – VOJVODINA, četvrtak 16.55 h

Post by vdn slaninar »

Крагујевчани су били мало агресивнији,ми као да смо се чували за нешто,па више избегавали дуеле,ишли на чист пас.По мени требали смо да одговоримо агресивније,онда се они не би видели на терену.Нису квалитетнији од нас,опет Вукановићева статива је најбоља шанса на текми.Ценим за обе екипе да је по бод доста за Европу.
Cane
Posts: 1108
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 36. kolo: Radnički (Kg) – VOJVODINA, četvrtak 16.55 h

Post by Cane »

Utakmica u kojoj je svakome bar pola misli bilo u Loznici. Rezultat na kraju i realan, propustili smo par dobrih šansi ali mogli smo ga i sami sebi dati.
Za mene najvažnije što se niko nije povredio i što niko nije dobio crveni tako da smo kompletni za ciganiju gde nam trebaju svi u najboljem mogućem izdanju i nadam se bar malo pomoći i s nebesa :wink:
Od ovog trenutka kreće odbrojavanje i o ovoj utakmici u KG ne treba mnogo ni razmišljati.
Duplof
Posts: 932
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: 36. kolo: Radnički (Kg) – VOJVODINA, četvrtak 16.55 h

Post by Duplof »

Najbitnije da se niko nije povredio, niti dobio crveni karton. Da ga je Zukić dao na početku utakmice imali bismo kompletnu utakmicu - mnogo duela, borbe, žara, lepih poteza (Vukanovićeva asistencija za Zukića i onaj prijem lopte Radulovića u prvom poluvremenu kad su ga vukli Kragujevčani). Bolje i ovo nego poraz, ostaje žal za pobedom, i sad navijamo za partizan u poslednja dva kola.

Zadovoljan sam Crnomarkovićem, Koraćem, Đorđevićem i Bjekovićem, kao i Njegošem koji je standardno dobar. Ostali tu i tamo.
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
Forza Voša
Posts: 580
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: 36. kolo: Radnički (Kg) – VOJVODINA, četvrtak 16.55 h

Post by Forza Voša »

Voja wrote: Thu May 16, 2024 7:03 pm Nista seljacko ne vidim u igri Radnickog, zeleli su pobedu, izdominirali na sredini, dali ritam utakmici, nabili tempo... Drago mi je sto smo odoleli, ali malo je ovde prikazanog za Evropu.
Znaci ipak je do trenera, samo kojeg, ili mozda do oba po malo. Ista utakmica kao i protiv Cuke, Javora, TSC-a, ... svi kidisu na pobedu vise nego mi, svi dominiraju na sredini, svi nabijaju tempo jedino Boza spusta cak i na 0:2 u Novom Sadu protiv Cukarickog. Jos jedno veliko nista jer Bandovic NIJE trener za Vojvodinu. Pored svog individualnog kvaliteta, top trenera i svega ostalog pise se ovde da dobijamo na karakter u poslednjim sekundama i to ne jednu nego x utakmica. Jedini fudbal koji ja priznajem u nasoj ligi u poslednjih nekoliko godina je ovaj Lazeticev sa TSC-om i onaj Save i Djumija sa Partizanom.
„Hasta la Victoria Siempre!“
Cane
Posts: 1108
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 36. kolo: Radnički (Kg) – VOJVODINA, četvrtak 16.55 h

Post by Cane »

E vala se ovde svašta može pročitati.
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 2301
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: 36. kolo: Radnički (Kg) – VOJVODINA, četvrtak 16.55 h

Post by Grbavica.021* »

User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 36. kolo: Radnički (Kg) – VOJVODINA, četvrtak 16.55 h

Post by slanobarac »

Cane wrote: Thu May 16, 2024 7:33 pm E vala se ovde svašta može pročitati.
Baš.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 36. kolo: Radnički (Kg) – VOJVODINA, četvrtak 16.55 h

Post by Deep Purple »

Može da priča ko šta hoće doktorske disertacije Bandovića, da smo samo bod izvukli protiv Čuke a ne odigrali kako smo odigrali sve ovo u zadnjih mesec i po dana bi bilo za desetku.

Kakav smo mi raspored preživeli e to je za priču i skidanje kape u zadnjih mesec ipo dana. Svaka čast i fudbalerima dušu su ostavili u tom periodu.

@Forza Voša za to što ti želiš je potrebno vreme a ne treći trener u sezoni da to donese u toj sezoni u kojoj je klupu preuzeo, koliko dugo je Lazetić na klupi Tsc-a?

A Savo na Karađorđu još šutira mikrofon.
Last edited by Deep Purple on Thu May 16, 2024 7:46 pm, edited 2 times in total.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 36. kolo: Radnički (Kg) – VOJVODINA, četvrtak 16.55 h

Post by Voja »

Forza Voša wrote: Thu May 16, 2024 7:30 pm
Voja wrote: Thu May 16, 2024 7:03 pm Nista seljacko ne vidim u igri Radnickog, zeleli su pobedu, izdominirali na sredini, dali ritam utakmici, nabili tempo... Drago mi je sto smo odoleli, ali malo je ovde prikazanog za Evropu.
Znaci ipak je do trenera, samo kojeg, ili mozda do oba po malo. Ista utakmica kao i protiv Cuke, Javora, TSC-a, ... svi kidisu na pobedu vise nego mi, svi dominiraju na sredini, svi nabijaju tempo jedino Boza spusta cak i na 0:2 u Novom Sadu protiv Cukarickog. Jos jedno veliko nista jer Bandovic NIJE trener za Vojvodinu. Pored svog individualnog kvaliteta, top trenera i svega ostalog pise se ovde da dobijamo na karakter u poslednjim sekundama i to ne jednu nego x utakmica. Jedini fudbal koji ja priznajem u nasoj ligi u poslednjih nekoliko godina je ovaj Lazeticev sa TSC-om i onaj Save i Djumija sa Partizanom.
Malo sam umoran, pa mi tvoj post deluje prekomplikovano i ne mogu da se upustam u njegovu poruku, al ovo na kraju mi ipak govori da razumem sta zelis reci. Propustamo vozove, da l je zbog trenera, mentaliteta, kvaliteta igraca, kosmicke pravde... pojma nemam niti me nesto posebno zanima. Ali imamo mec sa Cukom sa jasnim zadatkom sta treba da uradimo i nismo. I danas smo imali mec sa takodje jasnim zadatkom sta nam treba iz meca i ni to nismo uspeli. To da nam je bod dovoljan, tako razmisljaju samo luzeri. To isto kad u Evropi prvi mec izgubis kuci 0:2 i tesis sebe posle meca da jos nista nije gotovo. Nazalost bas takvi smo. Izgubili smo dva finala (Cuka, Kragujevac) ostaje nam trece. Za svu ostalu dobit ne pitamo se vise nista. Zato sam zarko zeleo posle poluvremena za Napretkom, da ih ispratimo sa minimum 7 komada, jer bi i Kragujevac danas usao sa itekako vise respekta u mec, ovako su nagrnuli svim silama. E sad ostaje pitanje sta ce nam uopste u tom trecem finalu biti dozvoljeno. Ne plasim se sudija i njihovog navlacenja, ako bude do sudija mi taj mec dobijamo. Mene plasi da li cemo u tom mecu koji ce biti promocija svega i svacega uopste smeti da se suprostavimo? A ostali vozovi vec prosli
Deep Purple wrote: Thu May 16, 2024 7:42 pm Kakav smo mi raspored preživeli e to je za priču i skidanje kape u zadnjih mesec ipo dana. Svaka čast i fudbalerima dušu su ostavili u tom periodu.
Cekaj, u plej of smo usli kao cetvrti, sto trenutno nismo? A raspored je svima isti. Ni Cuka ni Kragujevac nisu igrali protiv IMTa i Javora, vec protiv istih timova kao i mi
Image
Locked