Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Karlsson
Posts: 2208
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Oslobađa li se mesto za Medojevića?
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Mare_Liman wrote: Sat May 18, 2024 11:58 pm
Milan wrote: Sat May 18, 2024 11:22 pm Čini mi se da je klub olako zaboravio koliko stabilnosti nam je Mateus doneo svojim dolaskom. Pretoga smo bili u potpunom rasulu na sredini. Guranjem na beka smo ga verovatno poterali iz Vojvodine. Ja sam mišljenja da ima mesta za njega.
+1, и даље ми никако, али никако није јасно како никад није пробано са Његошем и Матеусом у средини, а Зука и Вукан да се ротирају у односу какав је коме дан... Његош би имао слободе још више у нападу а опет би крпио све, а Матеус својом дефанзивом, мирноћом, пасом био сјајан осигурач и прави задњи везни...
+1
@Mare,
Nije ni meni jasno zasto nije probano sa 2 zadnja vezna, kad smo toliko busni u odbrani? Mislim da bi Mateus tu odlicno krpio bekovske rupe. Naravno, ne kao bek.

@Deep
Ako svi odu iz veznog reda, koje si ti nabrojao, pa onda ko ostaje?
Zar mislis da cemo kupiti 3 vezna igraca? Ukupno ako se kupi 3 kvalitetna igraca, pa to je premija. Ako kupumo 3 vezna, pa nama treba jos najmanje 3 igraca u ostalim linijama.
U sustini menjas vise od pola uigranog tima.

Vraca se Busnic i nadam se da je portugalska liga uticala pozitivno na njega i da je tamo naucio nesto?

Slazem se sa Vojom za Zukica.
Sad je prava prilika i za Zuku i za Vosu.

Ivanovica ne treba prodati, bez obzira na visinu ponude, jer je mlad igrac u usponu i nemamo centarfora.

@ gospodinFKV
To sto se Mateus durio na drustvenoj mrezi, nikako nije za sut kartu.
Mlad momak, jake emocije, a malo iskustva. I stariji retko prevazidju kljucne teske trenutke.
Za Mateusa je bilo kljucno, da li ce igrati ili ne u Vosi, za nastavak svoje karijere. Jer, ako ne igra u Vosi, znaci nece ga biti nigde. Ni u Portugaliji, vec opet sledi pozajmica u jos slabiju ligu ili raskid ugovora.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Savcic Luka
Posts: 403
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: Transferi

Post by Savcic Luka »

Milan wrote: Sat May 18, 2024 11:22 pm Čini mi se da je klub olako zaboravio koliko stabilnosti nam je Mateus doneo svojim dolaskom. Pretoga smo bili u potpunom rasulu na sredini. Guranjem na beka smo ga verovatno poterali iz Vojvodine. Ja sam mišljenja da ima mesta za njega.
Prva rečenica je u metu.
Definitivno jedan od potcenjenijih igrača.

Jedini put sa dva zadnja vezna bilo sad protiv Napretka, Kajević i Njegoš.

@Deep prilično sam siguran da za svakog igrača se može primeniti to da ima kvalitetnijih.

@gospodinFKV
Nije se on kurobeco i durio. Dečko je prilično emotivan. Sećam se na poslednjoj utakmici na Krovu, koju smo izgubili 3:2, bio je maksimalno sjeban dok su svi pevali ispod tribine zbog Rajkovog oproštaja. A bio sam i blizu tunela da sam mogao videti i lica i čuti šta pričaju igrači dok su izlazili.
1892
Posts: 1094
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by 1892 »

Pisao sam na temi Mirčevskog, istog sam mišljenja i oko Indija. Ako želimo da rastemo kao tim onda definitivno u njemu po kvalitetu nema mesta za Mateusa. Previše kiksa. U prvoj polusezoni kad smo bili znatno slabiji on je dolazio do izražaja. Sada sa Njegošem smo znatno čvršći.
A vidim da se proteže i priča dva zadnja vezna, pa pobogu, konačno igramo gledljive utakmice sa šansama i golovima a ovde potenciramo vraćanje na igru sa dva vezna....
Come on you Reds!
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

@1892
Zato sto nemamo drugog zadnjeg veznog, spasava nas Carevic, posto Lazarevic, povremeno, glumi i tog drugog zadnjeg veznog.

Ne moze Njegos sam sve zakrpiti u odbrani, sa ovakvim nasim bekovima.
Puno sansi otvaramo protivnicima. Srecom, u nasoj ligi se one slabo koriste ( isto, kao i mi nase u napadu). U Evropi bi nam napunili mrezu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
1892
Posts: 1094
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by 1892 »

Turija wrote: Sun May 19, 2024 10:53 am @1892
Zato sto nemamo drugog zadnjeg veznog, spasava nas Carevic, posto Lazarevic, povremeno, glumi i tog drugog zadnjeg veznog.

Ne moze Njegos sam sve zakrpiti u odbrani, sa ovakvim nasim bekovima.
Puno sansi otvaramo protivnicima. Srecom, u nasoj ligi se one slabo koriste ( isto, kao i mi u napadu). U Evropi bi nam napunili mrezu.
Svestan sam da je i dalje promaja u defanzivi ali to je donekle i krivica ofanzivnije igre i presinga. Mada i moj je utisak da nama mnogo više duva po bokovima nego kroz sredinu tako da bi pre uložio u krštene bekove nego punio ekipu zadnjim veznim.

ps nije za ovu temu ali Njegoš je zaslužio da bude među ovih 35 Piksijevih imena. Igra polusezonu karijere.
Come on you Reds!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

1892 wrote: Sun May 19, 2024 10:40 am A vidim da se proteže i priča dva zadnja vezna, pa pobogu, konačno igramo gledljive utakmice sa šansama i golovima a ovde potenciramo vraćanje na igru sa dva vezna....
:lala:

Trebaju nam snazni (da ne brinemo ni za jedan duel na terenu), brzi (da im niko pobeci ne moze,pa cak ni lopta u (gol) aut), pokretljivi (da poput Koraca mogu stici napraviti visak i u napadu, a opet u pravo vreme da budu i na svojim pozicijama), hrabri (da ne jebu zivu silu (ni na terenu, ni na tribinama ni u savezu)), lucidni (da imaju resenje za svaki problem) i dostojanstveni (jer predstavljaju Vojvodinu) igraci. Nista manje, nista vise od toga
Image
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Vojo, o kome ti to pricas? Realu, Sitiju, Bajernu...ili sanjas?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Duplof
Posts: 932
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Transferi

Post by Duplof »

1892 wrote: Sun May 19, 2024 10:59 am ps nije za ovu temu ali Njegoš je zaslužio da bude među ovih 35 Piksijevih imena. Igra polusezonu karijere.
+1

Ne znam zašto se Gudelj pozvao kad je već dugo povređen (vratio se na par utakmica, ali se ponovo povredio). Njegoš je i mlađi i više je imao utakmica u nogama ovih par meseci, pa čak iako je to naša liga. Možda selektoru ne odgovara da Voša ima dva igrača na tom spisku i da bude u ravni sa blizancima. Al' ajde da ne zatrpavamo ovu temu.
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1188
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Transferi

Post by Mare_Liman »

Ја апсолутно не видим проблем у томе што би играли са Матеусом и Његошем, кукање како би играли мање атрактиван фудбал итд. никако не пије воду, Његош и онако иде скоро стално у напад, сад би имао још више простора а да се не лажемо технички и играчки је бољи од Зуке, а као осигурач имаш Матеуса који је дефазивно сјајан, лепо чита игру, има добру лопту унапред, па чак и дугу, он док је имао континуитет био је за нашу лигу и наше услове страшан задњи везни, баш какав нам треба, у пару са Његошем би био сјајан, лепо се разумеју и види се да имају леп однос, Матеус-Његош-Вукан или Зука ако Вукану није дан, бар ове сезоне би било сјајно, јер реално колико год нам дува по боковима Његош има обичај да оде напред и док се он врати остаје рупа на том делу терена, а Зука и Вукан су офанзивни везни, не мора ту Матеус, довести следеће сезоне неког, у свим екипама лиге петице имаш тог осигурача кад ови оду напред, Сити - Родрија, Челси је имао Кантеа, Реал - Чуаменија, Барса - Бускетс итд итд. Матеус 6, Његош 8 и офанзивни везни ко год да је у бољој форми и свакако би добили на квалитету уласком једног или другог...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Turija wrote: Sun May 19, 2024 11:30 am Vojo, o kome ti to pricas? Realu, Sitiju, Bajernu...ili sanjas?
Pa cek, je l Korac ispunjava 90% uslova koje sam naveo? A ne igra u Realu. Zna se tacno na sta sam mislio kada sam navodio sve to. E sad, prevedi sve to npr. na India pa vidi da li mu sta od toga nedostaje
Image
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

Voja wrote: Sun May 19, 2024 2:06 pm
Turija wrote: Sun May 19, 2024 11:30 am Vojo, o kome ti to pricas? Realu, Sitiju, Bajernu...ili sanjas?
Pa cek, je l Korac ispunjava 90% uslova koje sam naveo? A ne igra u Realu. Zna se tacno na sta sam mislio kada sam navodio sve to. E sad, prevedi sve to npr. na India pa vidi da li mu sta od toga nedostaje
+1
Ako želimo da se podignemo onda nam je Mateus višak. Ako imamo ambicije da tavorimo sad ne samo iza blizanaca već i iza TSC i Čuke onda ništa ne diraj.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

slanobarac wrote: Sun May 19, 2024 4:45 pm
Voja wrote: Sun May 19, 2024 2:06 pm
Turija wrote: Sun May 19, 2024 11:30 am Vojo, o kome ti to pricas? Realu, Sitiju, Bajernu...ili sanjas?
Pa cek, je l Korac ispunjava 90% uslova koje sam naveo? A ne igra u Realu. Zna se tacno na sta sam mislio kada sam navodio sve to. E sad, prevedi sve to npr. na India pa vidi da li mu sta od toga nedostaje
+1
Ako želimo da se podignemo onda nam je Mateus višak. Ako imamo ambicije da tavorimo sad ne samo iza blizanaca već i iza TSC i Čuke onda ništa ne diraj.
Okej.
Vraticemo se na ovu temu, posle letnjeg prelaznog roka i na jesen, da cinjenicno proverimo da li nam je trebao Mateus ili ne? Za sada su samo nase razlicite pretpostavke. :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Mare_Liman wrote: Sat May 18, 2024 10:15 pm
Image

За Сланобарца и оне који немају инстаграм :cheers:
Ova slika me tako potseca na sve nase u dijaspori, odnosno, sve strance u drugoj drzavi.
Tesko im je steci domicilno drustvo, jer domaci vec imaju svoje i uvek postoji neka instiktivna distanca prema strancu.
Treba mnogo vremena da prodje za sticanje novog drustva i prijatelja u drugoj drzavi. Tako da se najvise druze izmedju sebe.
Iskren pozdrav svim nasim momcima na slici. :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Transferi

Post by Voja »

Turija wrote: Sun May 19, 2024 4:58 pm
slanobarac wrote: Sun May 19, 2024 4:45 pm
Voja wrote: Sun May 19, 2024 2:06 pm

Pa cek, je l Korac ispunjava 90% uslova koje sam naveo? A ne igra u Realu. Zna se tacno na sta sam mislio kada sam navodio sve to. E sad, prevedi sve to npr. na India pa vidi da li mu sta od toga nedostaje
+1
Ako želimo da se podignemo onda nam je Mateus višak. Ako imamo ambicije da tavorimo sad ne samo iza blizanaca već i iza TSC i Čuke onda ništa ne diraj.
Okej.
Vraticemo se na ovu temu, posle letnjeg prelaznog roka i na jesen, da cinjenicno proverimo da li nam je trebao Mateus ili ne? Za sada su samo nase razlicite pretpostavke. :cheers:
Ovo sad sluzi kao pretnja? :mrgreen: Salim se, naravno da su sve samo nase pretpostavke, a kako ce biti to niti mozemo niti cemo saznati. Doci ce neki novi igraci, postace nam neki novi omiljeni ili "omrzeni", a kako bi se Indio pokazao sa njima, samo su nagadjanja. Kako god, mi smo temelje za tim udarili, e sad dal cemo sagraditi prelepu i neosvojivu tvrdjavu ili "krivi toranj" ne odlucujemo mi vec struka. Loptica je na njihovoj polovini, a mi cekamo ko zapete puske (da hvalimo ili kritikujemo) :mrgreen: Licno ocekujem prelazni rok istine
Image
Post Reply