Marketing kluba

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
fruskogorac
Posts: 187
Joined: Sat Jun 07, 2008 5:38 pm

Re: Marketing kluba

Post by fruskogorac »

Vojo hocemo li da nastavimo utabanim stazama ? Secas li se naslovne strane Zurnala i Vladana Lukica ? Evo jos nekih imena kojih se rado secam: Asani (stariji), Risto Pavic, Nikola Vukoslavcevic, Marinko Stojakovic, Zdenko Adamovic, Vlatko Grozdanoski .... Za sada toliko, znas ono ... Idemo dalje ....
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1460
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Marketing kluba

Post by Uvek sa tobom »

Слаба дојава од Малајца :mrgreen:
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1188
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Marketing kluba

Post by Mare_Liman »

Uvek sa tobom wrote: Wed May 22, 2024 9:59 pm Слаба дојава од Малајца :mrgreen:
" Ја морам да идем, не могу они сами то да освоје..."
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3898
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Marketing kluba

Post by Red Marquis »

"Šta možeš beograđanima oteti a da nisu već uzeli" je antologijska izjava.
Io odio Belgrado
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Milan »

Red Marquis wrote: Wed May 22, 2024 10:46 pm "Šta možeš beograđanima oteti a da nisu već uzeli" je antologijska izjava.


:thankyou:
POŠTO OBRAZ ???!!!
Saki
Posts: 71
Joined: Sun Jan 15, 2023 1:19 am
Location: Liman III

Re: Marketing kluba

Post by Saki »

E sada pošto je kraj sezone, neka se svi u klubu odmore, ali čim krenu pripreme i treninzi mora da se odmah jako odradi marketing i da se pokupuje 2-3 puta više sezonskih nego što je to bilo ove sezone.

Ako odmah na početku prodaš 3-4 hiljade sezosnkih, to je već više ljudi nego što je bilo na tribinama u nekim utakmicama ove sezone.

Od svega zavisi koliko će publike biti sledeće sezone, a ovi momci su zaslužili što više! Ozbiljni transferi, pripremne utakmice da se igraju sa ozbiljnim protivnicima, marketing da obaveštava o svemu, da pravi hajp za sledeću sezonu...

Nadam se da će se sve ovo shvatiti ozbiljno.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Marketing kluba

Post by Voja »

Marketing kluba je i ova ploca na kojoj drze ruke... mora to bolje ljudi :oops:



A tek je deseti minut spektakularan :mrgreen:
Image
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1460
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Marketing kluba

Post by Uvek sa tobom »

Voja wrote: Mon May 27, 2024 5:27 pm A tek je deseti minut spektakularan :mrgreen:
:mrgreen:

Ево апеловала је за нови студио, реално лепо је то визуелно осмишљено, само да није у стању распада после једне сезоне, а такав нам је и стадион па се можда и уклапа :mrgreen:

Колко ће коштати сезонска за скај бокс, зна ли се шта?
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4883
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Marketing kluba

Post by gospodinFKV »

Pao sam :rolll: :rolll:
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1460
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Marketing kluba

Post by Uvek sa tobom »

https://www.fkvojvodina.com/vesti.php?i ... +2023/2024

Честитке Сеиде!

Надам се да ће клуб пренети на званичном налогу.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
djoks
Posts: 101
Joined: Fri Jul 28, 2023 12:25 pm

Re: Marketing kluba

Post by djoks »

Јесам ли ја једини који би хтео да нам плава звезда остане на домаћем дресу уместо грба?
User avatar
rykerfcv
Posts: 872
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: Marketing kluba

Post by rykerfcv »

djoks wrote: Tue May 28, 2024 11:12 am Јесам ли ја једини који би хтео да нам плава звезда остане на домаћем дресу уместо грба?
+1
Било би лепо да остане.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Marketing kluba

Post by Voja »

Bas me zanima da li ima neko na forumu ko bi mogao da napravi emisiju tj. podcast na fazon one sto rade Uzicani? Recimo @Deep ili @ernesto!? Oni su "autoriteti" njima bi se vecina igraca odazvala kao gost. Jednom nedeljno po pola sata, mislim da bi bilo gledano
Image
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Milan »

Nakon što sam pogledao serijal koji je odrađen - "Vošine legende za legendu", postavio sam pitanje sebi koliko je uopšte svrsishodno praviti bilo šta za navijače Vojvodine. Brojke su poražavajuće:

Epizoda 1 - 2.300 pregleda
Epizoda 2 - 1.400 pregleda
Epizoda 3 - 1.000 pregleda

ALI, to je samo još jedan od pokazatelja koliko smo zglajznuli i koliko truda klub mora uložiti da vrati stare i napravi bazu novih navijača. Truda koji za sad ne ulažu i za koji bi nekog trebalo da bude sramota što uopšte prima platu.
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Marketing kluba

Post by Deep Purple »

Voja wrote: Wed May 29, 2024 2:47 pm Bas me zanima da li ima neko na forumu ko bi mogao da napravi emisiju tj. podcast na fazon one sto rade Uzicani? Recimo @Deep ili @ernesto!? Oni su "autoriteti" njima bi se vecina igraca odazvala kao gost. Jednom nedeljno po pola sata, mislim da bi bilo gledano
Meni se sviđa Osijek i onaj njihov podkast od strane par navijača posle svake utakmice, par puta sam delimično to pogledao.



Ma kakav autoritet ja im se javim sa dobar dan poštovanje i oni mi odgovore. :mrgreen:

Treba dobra organizacija za to, ja koji sam preko jako bih teško to mogao da vodim i editujem jer sam skrajnut sa vremenom, mislim generalno ja bih to i vodio nemam ja problema sa tim da se vidim na ekranu ali imam problem sa vremenom.

Razmišljao sam ja par puta u tom pravcu.


Moja prva želja za gosta bi bio Medojević :cheers:
Post Reply