Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Milan »

Ne mogu da se opustim. Nije mi ni smešno, ni simpatično, kako to neko želi da predstavi. Ovakvo seljačko puštanje muzike sa razglasa nije primereno klubu kao što je Vojvodina i mene je sramota. To da u svlačionicama puštaju sve i svašta mi je jasno i tu ne želim da se mešam, iako imam svoje mišljenje o tome.
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Maki
Posts: 1196
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Uprava

Post by Maki »

Kontam zašto izbor te pesme, ali zabolele su me uši, to nije za naš stadion. Po meni, prirodan sled stvari ako smo već prihvatili da nam kapiteni budu Malbašić i Vukanović...
Zakasneli
Posts: 9
Joined: Tue Apr 16, 2024 12:14 am

Re: Uprava

Post by Zakasneli »

Pita mene jedan stari znanac,
nekad panker, a sada metalac:
"Kako možeš svirat narodnjake,
to je brate mjuza za seljake!!"

A ja njemu odgovaram javno,
znam da i on cajke sluša tajno:
"Poslije mnogo rakije i vina,
jeli bolja kurva ili cura fina???"
:greenbutt:

Zaje*avam se.

Neću to sranje da slušam na stadionu, ali sve dok nas vodi SNS banda slušaćemo i gledaćemo ono što nam se nametne.

Moderacija: Zamolio bih te da PS i provokativne videe oostaviš za neko prikladnije mesto.
Istocno stajanje
Posts: 556
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: Uprava

Post by Istocno stajanje »

Sad nakon relativno uspesne sezone ( ostaje zal za grupnom fazom), ostaju tri pitanja:

1. Kako cemo se pojacati?
2. Kada ce krenuti ona cuvena rekonstrukcija stadiona?
3. Sta bi sa onim obecanjem o jubilarnoj utakmici sa nekim klubom iz liga petice?
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1193
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Uprava

Post by Mare_Liman »

Zakasneli wrote: Sun May 26, 2024 6:43 am Pita mene jedan stari znanac,
nekad panker, a sada metalac:
"Kako možeš svirat narodnjake,
to je brate mjuza za seljake!!"

A ja njemu odgovaram javno,
znam da i on cajke sluša tajno:
"Poslije mnogo rakije i vina,
jeli bolja kurva ili cura fina???"
:greenbutt:

Zaje*avam se.

Neću to sranje da slušam na stadionu, ali sve dok nas vodi SNS banda slušaćemo i gledaćemo ono što nam se nametne.
Ја бих искрено замолио да се овакав пост озбиљно санкционише, крајне неозбиљно чак шта више врло, врло јадно, нек мисли шта мисли, ал качење снимака овог смећара на војводинин форум је неприкладно и јадно.
Ја ћу ти само одговорити, сети се ко се први огласио против Риа Тинта и одлуке дотичног, да си икад крочио на север знао би да на том месту нема ни једне главе са севера, а ако си ваљда наш суграђанин могао си да видиш колико бусева је било по целом граду и да ти људи на том љигавом догађају немају никакве везе са Новим Садом, а они који имају су већим делом из ветерника. Ја разумем да ти се група не допада, ал да овако јадно провоцираш и скрнавиш по њој је одлика једног цигана ил гробара. Одвратно.
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
kuzma liman
Posts: 545
Joined: Wed Aug 02, 2006 7:42 am

Re: Uprava

Post by kuzma liman »

Mare_Liman wrote: Sun May 26, 2024 10:12 am
Zakasneli wrote: Sun May 26, 2024 6:43 am Pita mene jedan stari znanac,
nekad panker, a sada metalac:
"Kako možeš svirat narodnjake,
to je brate mjuza za seljake!!"

A ja njemu odgovaram javno,
znam da i on cajke sluša tajno:
"Poslije mnogo rakije i vina,
jeli bolja kurva ili cura fina???"
:greenbutt:

Zaje*avam se.

Neću to sranje da slušam na stadionu, ali sve dok nas vodi SNS banda slušaćemo i gledaćemo ono što nam se nametne.
Ја бих искрено замолио да се овакав пост озбиљно санкционише, крајне неозбиљно чак шта више врло, врло јадно, нек мисли шта мисли, ал качење снимака овог смећара на војводинин форум је неприкладно и јадно.
Ја ћу ти само одговорити, сети се ко се први огласио против Риа Тинта и одлуке дотичног, да си икад крочио на север знао би да на том месту нема ни једне главе са севера, а ако си ваљда наш суграђанин могао си да видиш колико бусева је било по целом граду и да ти људи на том љигавом догађају немају никакве везе са Новим Садом, а они који имају су већим делом из ветерника. Ја разумем да ти се група не допада, ал да овако јадно провоцираш и скрнавиш по њој је одлика једног цигана ил гробара. Одвратно.
Ja sam prepoznao "vođu" sa snimka kojeg sam vidjao na severu znanog kao mali (nadimak jedmog od vodja sa severa) danas "uspesnog biznismena" i bandita koji jajarski sa svojom grupom napada decu i zene koje se vracajubkuci sa protesta protiv gamadi
Minja
Administrator
Posts: 1911
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: Uprava

Post by Minja »

Sve vas i nas zajedno molimo da politiku i političke postove ne pišete ovde. Da bi forum ostao u normali, tj. da se ne pretvorimo u smeće gde će se ljudi prepucavati i vređati, politici i postovima sa političkim stavovima ovde nije mesto. Tako je od prvog dana i potpuno nam je svejedno da li nas je petoro ili petsto, princip rada je uvek isti. Politika ne stanuje ovde.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4887
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... nas/483275
Deluje, i pored svega, da je Mozzart Bet Superliga jača nego prethodnih godina. Pojavio se TSC, isto tako i Vojvodina, Radnički?

“Janoš Žemberi je moj prijatelj, znam šta sam mu rekao prošle godine. Isto što i Zbiljiću sad na ručku. Otkrivam tajne. Rekao sam im da moraju hrabrije da investiraju, da su skučeni. Rekao sam Žemberiju da je prošle godine prodao Ratkova, imao zagarantovanu Ligu Evrope… Na kraju ti se odlučiš da staviš pare sa strane. Ako hoćeš da se klub razvija, moraš da reinvestiraš u nove igrače. Išao sam u srednju Ekonomsku. To se zove prosta i proširena reprodukcija. Ako nemaš pare – uzmi kredit. Naša prekretnica je bila 2015. godina. Nismo imali za kafu, a doveli smo igrače poput Donalda, Le Taleka, Ibanjeza, Plavšića. Bog nas je sačuvao prodajom Rajkovića za tri miliona evra. Da toga nije bilo ne znam kako bih Božoviću i igračima dao plate”.
Sta nas predsednik radi na rucku sa ovim sljamom???
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9948
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Uprava

Post by Voja »

gospodinFKV wrote: Mon May 27, 2024 3:28 pm https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... nas/483275
Deluje, i pored svega, da je Mozzart Bet Superliga jača nego prethodnih godina. Pojavio se TSC, isto tako i Vojvodina, Radnički?

“Janoš Žemberi je moj prijatelj, znam šta sam mu rekao prošle godine. Isto što i Zbiljiću sad na ručku. Otkrivam tajne. Rekao sam im da moraju hrabrije da investiraju, da su skučeni. Rekao sam Žemberiju da je prošle godine prodao Ratkova, imao zagarantovanu Ligu Evrope… Na kraju ti se odlučiš da staviš pare sa strane. Ako hoćeš da se klub razvija, moraš da reinvestiraš u nove igrače. Išao sam u srednju Ekonomsku. To se zove prosta i proširena reprodukcija. Ako nemaš pare – uzmi kredit. Naša prekretnica je bila 2015. godina. Nismo imali za kafu, a doveli smo igrače poput Donalda, Le Taleka, Ibanjeza, Plavšića. Bog nas je sačuvao prodajom Rajkovića za tri miliona evra. Da toga nije bilo ne znam kako bih Božoviću i igračima dao plate”.
Sta nas predsednik radi na rucku sa ovim sljamom???
:mrgreen:
Image
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4887
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

Voja wrote: Mon May 27, 2024 4:07 pm
gospodinFKV wrote: Mon May 27, 2024 3:28 pm https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... nas/483275
Deluje, i pored svega, da je Mozzart Bet Superliga jača nego prethodnih godina. Pojavio se TSC, isto tako i Vojvodina, Radnički?

“Janoš Žemberi je moj prijatelj, znam šta sam mu rekao prošle godine. Isto što i Zbiljiću sad na ručku. Otkrivam tajne. Rekao sam im da moraju hrabrije da investiraju, da su skučeni. Rekao sam Žemberiju da je prošle godine prodao Ratkova, imao zagarantovanu Ligu Evrope… Na kraju ti se odlučiš da staviš pare sa strane. Ako hoćeš da se klub razvija, moraš da reinvestiraš u nove igrače. Išao sam u srednju Ekonomsku. To se zove prosta i proširena reprodukcija. Ako nemaš pare – uzmi kredit. Naša prekretnica je bila 2015. godina. Nismo imali za kafu, a doveli smo igrače poput Donalda, Le Taleka, Ibanjeza, Plavšića. Bog nas je sačuvao prodajom Rajkovića za tri miliona evra. Da toga nije bilo ne znam kako bih Božoviću i igračima dao plate”.
Sta nas predsednik radi na rucku sa ovim sljamom???
:mrgreen:
I ja pitam svasta...
CRD FCV
Posts: 1734
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Uprava

Post by CRD FCV »

Išao sam u srednju Ekonomsku. To se zove prosta i proširena reprodukcija. Ako nemaš pare – uzmi kredit. Naša prekretnica je bila 2015. godina. Nismo imali za kafu, a doveli smo igrače poput Donalda, Le Taleka, Ibanjeza, Plavšića. Bog nas je sačuvao prodajom Rajkovića za tri miliona evra. Da toga nije bilo ne znam kako bih Božoviću i igračima dao plate”.
На основу којих гаранција су дали кредит ако нисте имали за кафу, смеће распало.

Овај је као онај из бизнис прича што саветује децу да штеде на ужини и биће милионери.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9948
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Uprava

Post by Voja »

gospodinFKV wrote: Mon May 27, 2024 4:14 pm
Voja wrote: Mon May 27, 2024 4:07 pm
gospodinFKV wrote: Mon May 27, 2024 3:28 pm https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... nas/483275


Sta nas predsednik radi na rucku sa ovim sljamom???
:mrgreen:
I ja pitam svasta...
Prvom sam pomislio u sebi: "a jok sa tobom i sa mnom ce", al nisam iskucao :mrgreen:
Image
Cane
Posts: 1109
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Uprava

Post by Cane »

Bio je neki zajednički ručak u Loznici povodom finala, sa FSS i ne znam s kim još. Pretpostavljam da ovaj pavijan govori o tom ručku.
ssnigd
Posts: 3440
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Uprava

Post by ssnigd »

gospodinFKV wrote: Mon May 27, 2024 3:28 pm https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... nas/483275
Deluje, i pored svega, da je Mozzart Bet Superliga jača nego prethodnih godina. Pojavio se TSC, isto tako i Vojvodina, Radnički?

“Janoš Žemberi je moj prijatelj, znam šta sam mu rekao prošle godine. Isto što i Zbiljiću sad na ručku. Otkrivam tajne. Rekao sam im da moraju hrabrije da investiraju, da su skučeni. Rekao sam Žemberiju da je prošle godine prodao Ratkova, imao zagarantovanu Ligu Evrope… Na kraju ti se odlučiš da staviš pare sa strane. Ako hoćeš da se klub razvija, moraš da reinvestiraš u nove igrače. Išao sam u srednju Ekonomsku. To se zove prosta i proširena reprodukcija. Ako nemaš pare – uzmi kredit. Naša prekretnica je bila 2015. godina. Nismo imali za kafu, a doveli smo igrače poput Donalda, Le Taleka, Ibanjeza, Plavšića. Bog nas je sačuvao prodajom Rajkovića za tri miliona evra. Da toga nije bilo ne znam kako bih Božoviću i igračima dao plate”.
Sta nas predsednik radi na rucku sa ovim sljamom???
To se zove prosta i prosirena reprodukcija. Zasto ne ucite od doktora nauka?
Ljubomorni hejteri 8)
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8925
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Uprava

Post by Radoye »

CRD FCV wrote: Mon May 27, 2024 4:15 pm
Išao sam u srednju Ekonomsku. To se zove prosta i proširena reprodukcija. Ako nemaš pare – uzmi kredit. Naša prekretnica je bila 2015. godina. Nismo imali za kafu, a doveli smo igrače poput Donalda, Le Taleka, Ibanjeza, Plavšića. Bog nas je sačuvao prodajom Rajkovića za tri miliona evra. Da toga nije bilo ne znam kako bih Božoviću i igračima dao plate”.
На основу којих гаранција су дали кредит ако нисте имали за кафу, смеће распало.

Овај је као онај из бизнис прича што саветује децу да штеде на ужини и биће милионери.
"sistem tri koverte" :greenbutt:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
Post Reply