7. kolo: Vojvodina-Napredak 1:0

User avatar
budababa
Posts: 4015
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

7. kolo: Vojvodina-Napredak 1:0

Post by budababa »

U subotu nam u goste dolazi ekipa koja ne bi trebala da nam napravi veci problem. Ipak, nepisano je pravilo da se bodovi najteze osvajaju bas na utakmicama na kojima su oni vec unapred upisani. Ako neko zna tacan termin odigravanja (koliko sati), neka postavi, posto ima oprecnih informacija na sajtovima F89 i RF89.
Last edited by budababa on Mon Nov 16, 2009 6:37 pm, edited 1 time in total.
Vuke
Posts: 495
Joined: Fri Mar 16, 2007 4:27 pm

Post by Vuke »

Vazna utakmica, treba overiti vec tri upisana boda! Takve utakmice znaju da budu veoma opasne i nezgodne.
Nadam se da i dalje u timu nece biti glavnog krivca za losu igru veznog reda, izvikanog Vukajlovica(covek toliko zadrzava i davi loptu, lose se otvara i asistira, igra samo za sebe) Stosic mora da igra u paru sa Djurom, posto je los u ofanzivi, a Lakic da zauzme svoju poziciju!Kao i Slaven umesto Vukajlovica.

Dodjimo svi u subotu na Sever, budimo svi deo crveno-bele porodice :!:
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Post by madda fakka »

Na sajtu FSS pise da se utakmica igra u subotu 4.10.2008. u 15:30, a kako sam procitao u gradjanskom listu neki papiri su stigli iz Brazila za Leandra i covek sada moze i da igra na zvanicnim utakmicama FK VOJVODINA(nem pojma o cemu se radi) i da ce Bekvalac odmah da ga stavi na klupu. U daljem tekstu pise da nam je nekoliko igraca lakse povredjeno i ida nije iskljuceno da ce ga ubaciti u igru.

Ako je to istina, da ga lepo pozdravimo aplauzom i da ga posluzi zdravlje.
SVI NA SEVER!
I Bog je Slaninar...
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Prema vremenskoj prognozi očekuje se kišovito vreme (i možda mrak na igralištu)), kao i teži teren nego u dosadašnjim utakmicama - tako da meč neće biti uopšte lak.
Napredak, sa pet osvojenih bodova, će tražiti važan bod u Novom Sadu, kako bi pobegao od predzadnjeg mesta na tabeli.Naših osvojenih 12 bodova, iz 6 kola, sa 4 pobede i 2 poraza, trenutno, ne izgledaju baš šampionski, kako se u napravljenoj atmosferi to predstavlja (imamo učinak 66%, što je za osvajanje titule u Srbiji realno jako malo).OFK je treći, sa samo bodom manje od nas, a smatra se za prosečnu ekipu- daleko od vrha.Dakle, očekuje nas težak meč.Moramo igrati odgovorno i napadački, kako dresovi ne bi bili postali mokri samo od kiše.
Treba izvesti igrače i fizički, i psihički, spremne za teren, i momentalno neatraktivnog protivnika, koji je, kroz istoriju, podario Voši dosta dobrih igrača.Ko zna, možda i Pavlović bude naš, ali bodovi bi sutra sigurno morali biti?!
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Ja ne znam ni da li bi se za ovakvu utakmicu trebao otvarati topic pre njenog zavrsetka. Zicer mec!!!Cak i da se borimo za opstanak. Ocekujem 4:2 za nas!!!!
Image
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

Bas tako Vojo,zicer mec,pobeda ne bi smela da se dovodi u pitanje ni pod razno,ocekujem ubedljivu pobedu
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Ja ocekujem rutinsku pobedu,ali sumnjam da cemo dati vise od 2 gola
Napred Voso!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Vojvodina će igrati u sledećem sastavu: Brkić, Stošić, Đurić, Mijatović, Kizito, Popović, Grozdanoski, Pantelić, Tadić, Aleksić, Mrđa.
Ovakav sastav mi se svidja jos samo kada Mijatovic ne bi bio u timu i Stosic da ne igra beka.
WLADASS
Posts: 20
Joined: Thu Oct 02, 2008 7:24 pm

.

Post by WLADASS »

moze VOSA i dace vise od 2 gola. Ne bi trebala ova kisa da predstavlja problem,bar ne nama navijacima. SVI NA SEVER
Somborac
Posts: 641
Joined: Sat Jul 29, 2006 3:35 pm
Location: Sombor

Post by Somborac »

Dodjimo svi na stadion, nemoj nekom kisa da poremeti planove!
Ovaj mec treba da igra Sep, koji po teskom vremenu moze da resi tekmu!Ocekujem da Lakic igra na svojoj poziciji, a Stole sa Djuricem!Takodje Slaven bi morao da igra umesto mrtvog Vukajlovica! Ovo je vec svima jasno sem dr-mr Bekiju koji te ne moze da uoci, ili jednostavno ne zeli $$$

Opasno ce biti, ako se ne zabeleze vec upisana tri boda!Tezak teren ce biti smesan alibi, trenera koji ne forsira najbolju startnu postavu!
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Post by Grba_NS »

Ma i sekire da padaju sa neba isao bih da gledam Vosu, a ne kisa!Danas rutinska pobeda 2:0 minimum!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Uuuuuuf..... (uzdah olaksanja)!!! :roll:

Jel da u derbiju navijamo za X :wink:
Image
lesa
Posts: 371
Joined: Thu Jun 15, 2006 2:01 am
Location: Novi Sad,Podbara
Contact:

Post by lesa »

tuga,mi i oni...
...ti si nasa prva ljubav...
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Igrala je ona postava,samo mi se cini da je Vukajlovic igrao mesto Aleksica koji ja mislim nije ni ulazio...
Jedva,jedva,jedva...
Napred Voso!
Vuke
Posts: 495
Joined: Fri Mar 16, 2007 4:27 pm

Post by Vuke »

Ocaj, tuga i jad!
Nisam od onih dezurnih pljuvaca koji ce svemu traziti mane, ali posle ove pobede se samo daje legitimitet Bekijevoj antifudbalskoj taktici i potezima!

Igrali smo protiv Napretka (strajkuju, vlada besparica, sukobi na relaciji uprava igraci i navijaci, suspenzije igraca itd.) Ako na ovoj utakmici kao Domacini nismo igrali otvoreno, napadacki, sa dva klasicna napadace?Stvarno ne znam kada cemo :oops:
Dokle ce se vise Stosic forsirati na desnom beku, kada nema ni snage ni umeca da to odigra?Vukajlovic je glavni krivac sto nemamo vezni red :!: Nije opasan po gol, lopte uvek vraca nazad, ne zna da utrci u prazan prostor itd. Smeta Vlatku i Bukiju! Tadic je poleteo previse i danas je uz Vukajlovica bio najslabiji igrac na terenu!Nema uopste borbenosti, trcanja, tacnih pasova, katastrofa!

Kizito ponovo nas najbolji igrac uz Djurica, a ostali ne zasluzuju ni prelaznu ocenu (vidi se da su ne zasluzene premije bas pun pogodak :roll: :oops: )

Bekvalac je najkrivlji za ocajnu postavku i pojedine igrace koje gura!
Zarad Vose, Beki odlazi :!:
Locked