Kup Srbije - sezona 2010/11

User avatar
igoork
Posts: 781
Joined: Tue Jul 21, 2009 11:09 pm
Location: Na brdovitom Balkanu

Post by igoork »

Posle svega stvari su jasne:

Mi ako nemamo ozbiljnu politicku zaledjinu bicemo prizemljeni od strane Beograda munjevito.

Nazalost...
U Novom Sadu ima klub kojem se svi divimo !
User avatar
Lala sa zapada
Posts: 688
Joined: Sat Jan 30, 2010 7:52 pm

Post by Lala sa zapada »

Stexman wrote:
NSKrajisnik wrote:Ako istupimo iz lige onda su oni pobedili

Savez samo lupa, na kraju ce nas samo novcano kazniti.
Ako nas samo novcano kazne onda su opet oni pobedili a mi izgubili! Jer mi cemo tako nastaviti da igramo u ovoj krimi ligi, a oni ce nastaviti da kradu i tako dalje u krug!

A po svemu sudeci izgleda da u ovoj igri nema pobednika. Ali smo definitivno mi izgubili sve!

Apsolutno se slazem. Prihvatimo li bilo kakve sankcije spustenog garda, mi cemo samo doprineti pobedi partizana. Zamislite kakvo ce tek ludilo nastati kada pocnu da se busaju u grudi da su ukrotili Vojvodinu koja se usudila da pokaze neposlusnost.

Takodje, ovo ce ubiti volju svakom timu da se sutra pozali na nepravdu.

Zauzimanjem pasivnog polozaja danas, mi dzinovskim koracima koracamo u mrak srednjovekovne inkvizicije.
Samo je jedan Ronaldo i on igra za Corinthians
User avatar
Lala sa zapada
Posts: 688
Joined: Sat Jan 30, 2010 7:52 pm

Post by Lala sa zapada »

igoork wrote:Posle svega stvari su jasne:

Mi ako nemamo ozbiljnu politicku zaledjinu bicemo prizemljeni od strane Beograda munjevito.

Nazalost...

I ovo je istina, na nasu veliku zalost. :(
Samo je jedan Ronaldo i on igra za Corinthians
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Post by Krle »

Ja sam uvek za ulicu i proteste. I da, ponavljam što sam već rekao, ako nam dirnu i u jednog igrača i njihove karijere, svi na Terazije, bez odstupanja dok neko od glavonja ne završi u zatvoru.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Post by recni galeb »

sve moze, ali bez strajka gladju, e to ne mogu...
User avatar
gardista
Posts: 105
Joined: Tue Aug 04, 2009 11:50 pm

Post by gardista »

Све читам, покушавам да се не понављам. Трудим се да будем разуман ако већ нисам одмерен. Судећи по адреналину који је још увек у мојим венама за мене та утакмица још није завршена. Бојим се да никада и неће бити.
Хтедох да укажем на нешто друго, покушавам да управи скренем пажњу на неке ствари које би им биле од користи у даљем ходу на ветрењаче. Ето, ја се као грађанин ове замље Србије питам како је то могуће да генерални спонзор ФК Партизан буде компанија од стратешког националног значаја као ЕПС ( Електро привреда Србије). Колико се сећам поменута компанија је на почетку текуће сезоне склопила уговор са поменутим клубом о генералном спонзорству вредном од 800 000 до 1 000 000 еура. При томе је цена електричне енергије два пута коригована на горе, пошто је ЕПС који је под директном ингеренцијом државе правдао неодрживост финансијске стабилности и могуће пуцање енергетског система земље уколико не дође до корекције. Само неколико питања имам:

1. Каква је то маркетиншка потреба ЕПС-а за рекламом, да ли би да ње није било потрошачи мање трошили електричну енергију?

2. Да ли тај новац од поменутог спонзорства није могао да се искористи у финансијску консолидацију ЕПС-а?

3. Зар није могао, ако је био вишак да се усмери у хуманитарне сврхе земљотресом погођеним Краљево или српском становништву на Космету, или да направи неколико домова здравља, школа...?

4. Какву је ту маркетиншку утакмицу ЕПС добио овим спонзорством и ко му је био опонент када је морао да посегне за рекламом?

5. Зар нису сви грађани Србије деоничари поменуте компаније, на који начин доношена одлука да се фаворизује само један клуб?

6. Како је могуће да се цена електричне енергије у међувремену кориговала на горе правдајући се трошковима а у исто време новац је усмераван спонзорским уговором на рачун ФК Партизан?

Намеће ли се питање да ли су сви грађани Србије плаћали један други пројекат а да за то нису питани? Могу ли ја као потрошач електричне енергије да бирам другог снабдевача?- НЕ МОГУ! Могу ли да утичем на пословну политику истог? - НЕ МОГУ! Да утичем на цену?- НЕ МОГУ! ДА не плаћам рачуне? - НЕ МОГУ! Како се то онда зове, реците нам господо из Партизана!
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Post by kej »

U toku je na sos-u total soker, a gost je urednik lista ''Sport''(list na cijoj je naslovnoj strani pisalo: ''Partizanu kup, lalama sramota''. Pa eto, ako se nekome povraca.
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Ne mogu da verujem koliko smo naivni, naravno da treba istupiti iz lige, pa šta mislite da oni mogu bez nas u ovoj jadnoj državi i još jadnijoj ligi?Ne mogu!Trebamo im da im dajemo legitimitet, da se preko nas busaju u grudi kako vrede nešto, a u stvari su najobičnije smeće.Neka objasne svetu zašto se u drugom gradu po veličini u zemlji ne igra fudbal.Neka blizanci igraju sa svojim filijalama i neka time zasmejavaju celu Evropu.
User avatar
igoork
Posts: 781
Joined: Tue Jul 21, 2009 11:09 pm
Location: Na brdovitom Balkanu

Post by igoork »

ice wrote:Ne mogu da verujem koliko smo naivni, naravno da treba istupiti iz lige, pa šta mislite da oni mogu bez nas u ovoj jadnoj državi i još jadnijoj ligi?Ne mogu!Trebamo im da im dajemo legitimitet, da se preko nas busaju u grudi kako vrede nešto, a u stvari su najobičnije smeće.Neka objasne svetu zašto se u drugom gradu po veličini u zemlji ne igra fudbal.Neka blizanci igraju sa svojim filijalama i neka time zasmejavaju celu Evropu.
Ice,

ti stvarno verujes da nasem klubu ovo pada na pamet, a kamoli da uradi tako nesto?

Pa pare su upitanju ljudi, igraci, suspenzije istih itd.
Svi znamo ko nam je predsenik, u poslednje vreme je "blistao" ali ja neverujem da je spreman na ovaj korak ako nema debelu zaledjinu.

Opet ponavlja, nazalost u ovoj "drzavi" bez politicke zaledjine si zadnja rupa na svirali...
U Novom Sadu ima klub kojem se svi divimo !
User avatar
postman
Posts: 260
Joined: Sun Aug 16, 2009 8:24 pm
Location: Klisa

Post by postman »

igoork wrote:
ice wrote:Ne mogu da verujem koliko smo naivni, naravno da treba istupiti iz lige, pa šta mislite da oni mogu bez nas u ovoj jadnoj državi i još jadnijoj ligi?Ne mogu!Trebamo im da im dajemo legitimitet, da se preko nas busaju u grudi kako vrede nešto, a u stvari su najobičnije smeće.Neka objasne svetu zašto se u drugom gradu po veličini u zemlji ne igra fudbal.Neka blizanci igraju sa svojim filijalama i neka time zasmejavaju celu Evropu.
Ice,

ti stvarno verujes da nasem klubu ovo pada na pamet, a kamoli da uradi tako nesto?

Pa pare su upitanju ljudi, igraci, suspenzije istih itd.
Svi znamo ko nam je predsenik, u poslednje vreme je "blistao" ali ja neverujem da je spreman na ovaj korak ako nema debelu zaledjinu.

Opet ponavlja, nazalost u ovoj "drzavi" bez politicke zaledjine si zadnja rupa na svirali...
:roll:
User avatar
gardista
Posts: 105
Joined: Tue Aug 04, 2009 11:50 pm

Post by gardista »

ice wrote:Ne mogu da verujem koliko smo naivni, naravno da treba istupiti iz lige, pa šta mislite da oni mogu bez nas u ovoj jadnoj državi i još jadnijoj ligi?Ne mogu!Trebamo im da im dajemo legitimitet, da se preko nas busaju u grudi kako vrede nešto, a u stvari su najobičnije smeće.Neka objasne svetu zašto se u drugom gradu po veličini u zemlji ne igra fudbal.Neka blizanci igraju sa svojim filijalama i neka time zasmejavaju celu Evropu.

Тако је Ледени :), и не само у другом- него и у трећем ( Ниш ) и четвртом ( Крагујевац)!!!!
User avatar
novosadjanin
Posts: 1354
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Post by novosadjanin »

Butorović: Skandal je šta nam rade!

Vojvodina će se žrtvovati za dobrobit srpskog fudbala. Idemo do kraja, dok se sve ne ogoli, mada su oni već sami sebe ogolili – kaže predsednik Novosađana

Vojvodina će se žaliti na odluku Takmičarske komisije ne samo zato što su njome otvorena vrata da se Novosađani kazne, nego, pre svega , da bi isterali stvar do kraja, na čistac.

Ratko Butorović, predsednik kluba, ističe da u novosadskom superligašu nisu ni iznenađeni odlukom da se finalni meč Kupa Srbije registruje službenim rezultatom 3:0 za Partizan.

- Nismo ni očekivali drugačije, ali kontradiktorno je da FSS prihvata izveštaj službenih lica i sudija a samo pre tri dana su suspendovali iste te sudije i zaključili da su uticali na rezultat finalne utakmice - kaže Butorović.


Vaša žalba je odbijena a okrivljeni su i navijači Vojvodine?

- To je skandal šta nam rade. Ne znam da li je neko čuo da su pevali rime koje vređaju na rasnoj ili na nekoj drugoj osnovi. Neka se to prikaže na snimku gde, kada i na koji način su to učinili. Pa svi su i čuli i videli kako su navijali.

Uložićete novu žalbu?

- Moraćemo najpre da se konsultujemo sa Fudbalskim savezom Vojvodine i Novog Sada, kako bi trebalo ćutati, ako treba da ćutimo!?

Oni se nisu oglasili?

- To o njima govori.

Idete do kraja?

- Vojvodina će se žrtvovati za dobrobit srpskog fudbala. Idemo do kraja, dok se sve ne ogoli, mada su oni već sami sebe ogolili.

To je odluka kluba?

- Da, kažem, ići ćemo do kraja a oglasićemo se u utorak posle sednice Upravnog odbora kluba - zaključio je Butorović.


http://www.novosti.rs/vesti/sport.72.ht ... a-nam-rade
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Niko ne kaže da treba da odbijemo i izvesnu političku pomoć, ali ona mora biti isključivo lokalne prirode i više usmerena ka tome da nas policija ne maltretira i da dobijemo evropski stadion Karađorđe.
A što se tiče naše uprave, hajde da sačekamo i vidimo njihovu dalju reakciju, do sada su vukli itekako dobre poteze.U svakom slučaju moraju slušati glas navijača, ali taj glas mora biti jedinstven i artikulisan.
U svakom slučaju mi navijači nevezano za poteze upravo moramo da uradimo ono što je do nas.Dali nam da igramo sa publikom ili bez nje, mi se svuda moramo pojaviti.Naravno, najbolje bi bilo istupiti iz lige, onda bi smo sve preduhitrili i ostavili ih u čudu, a verujte mi da bez nas liga neće funkcionisati, biće smešna.Moraće da se okrenu formiranju neke regionalne lige, ali takve ih niko neće hteti.
johnny
Posts: 386
Joined: Sat Mar 19, 2011 1:56 pm
Location: wild east

...

Post by johnny »

http://sportservis.pressonline.rs/wsw/i ... 7&ni=22449

Mali prilog za istoriju besčašća i moralne niskosti...(iako nije finale Kupa al isto mu dođe).
User avatar
postman
Posts: 260
Joined: Sun Aug 16, 2009 8:24 pm
Location: Klisa

Post by postman »

Kako da se oglasi FS Novog Sada kada je u njemu funkcioner (mislim sekretar ili tako nesto) Sasa Zivkovic ,pomocni sudija sa finala kupa ?
Locked