30. kolo: Vojvodina-crvena zvezda 0:2

Locked

Rezultat utakmice?

Pobeda Vojvodine
64
89%
Nereseno
3
4%
Pobeda crvene zvezde
5
7%
 
Total votes: 72

lesa
Posts: 371
Joined: Thu Jun 15, 2006 2:01 am
Location: Novi Sad,Podbara
Contact:

Post by lesa »

najgore poluvreme sezone...
...ti si nasa prva ljubav...
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Post by vojvodina jedna jedina »

DNO DNA!!!

A posle se cudimo sto nas grobari nazivaju CIGANI 2...
User avatar
Lala sa zapada
Posts: 688
Joined: Sat Jan 30, 2010 7:52 pm

Post by Lala sa zapada »

severozapad wrote:Iza nas je velika sezona koja se ružno završila. Ne mogu da verujem da sam na našem video bimu video 20 godina i da je njihov navijač bio na atletskoj stazi sa zastavom i maše opušteno. To i bleda igra naših su dva ružna utiska, a da postoji svetlo u tami pokazao je zapad i igrači koji su bili vidno razočarani i nadam se sa željom da im ovo ne bude zadnja utakmica i da ostanu u ovakvom sećanju.
Ajde do evrope dovidjenja ;)
Upravo to, u nasem starom dobrom maniru, jedan dobar korak, pa dva losa. :oops:

Krenulo je kao iz snova. Slika izlaska nase sportske porodice na teren je bila prelepa. Reci ne mogu da opisu momenat kada su nasi klinci poput mrava okupirali teren. :D Tako nesto sam video samo u Baskiji kada je Bilbao u pitanju.

Naravno, tu su bile i svinjarije koje je naveo Severozapad.
Samo je jedan Ronaldo i on igra za Corinthians
car jovan
Posts: 397
Joined: Sun Mar 01, 2009 9:34 pm

Post by car jovan »

Јел ми то постајемо звездина филијала?Баш ме интересује да звезда истрчи са годиштем 2001,да ли би успели да их победимо.
DUB
Posts: 775
Joined: Thu Feb 03, 2005 7:49 pm
Location: Kafana

Post by DUB »

Ja ne mogu da verujem da je nekom palo na pamet da se dovikuje sa ciganijom na istoku i time skroz sjebe atmosferu koja je do tad vladala. Plus na sve dodje drugi gol cigana
Seti se kako se provuk'o Sisley, seti se kako se provuk'o Werder!
User avatar
kafe bagdad
Posts: 689
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:32 pm
Location: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Post by kafe bagdad »

Otiđoh kući posran, ali šta da se radi. Mislim da na zapadu bolja atmosfera od ove dugo nije stvorena, šteta ali velika šteta što to nije krunisano pobedom. Navijanje, opet na zapadu, kao na engleskim stadionima od pre 30 godina, orili smo se kao jedan. Nisam video koliko je bilo ološa na onom delu od sredine ka jugu ali pretpostavljam da su tu (nažalost) bili u većini.

Crna tačke:

1.) Očajna igra u drugom poluvremenu, šteta što Brana nije dao onaj gol u prvom delu, sigurno bi ih dobili.

2.) SRAMOTA za našu upravu što čestita izvesne jubileje našim osvedočenim neprijateljima preko semafora.

3.) Firma ako je već htela da kliče RM - u mogla je to da učini pri kraju prvog poluvremena, a ne da se dovikuje s istokom kada se lomio rezultat. Ljudi na zapadu su se jako skenjali.

4.) Zašto se nije pustilo Ćiribu - Ćiriba na poluvrmemenu kod izlaženja igrača?

5.) Dokle će protivnički igrači da protrčavaju pored naše tribine i da provociraju navijače?

6.) Uprava jednostavno mora da promeni sistem distribucije karata za utakmice sa blizancima jer se oni jednostavno moraju skloniti sa zapada.
User avatar
Lala sa zapada
Posts: 688
Joined: Sat Jan 30, 2010 7:52 pm

Post by Lala sa zapada »

Kafe Bagdad, druze, nemam nista protiv tebe, ali utopija je razmisljanje da ce ova uprava promeniti nesto kada je u pitanju sistem distribucije karata za zapad.

Jedino resenje je da u mnogo vecem broju kupimo pretplatne karte i da sledeci put kada nam dodju blizanci okupiramo kapije 5 minuta pre otvaranja.
Samo je jedan Ronaldo i on igra za Corinthians
User avatar
kafe bagdad
Posts: 689
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:32 pm
Location: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Post by kafe bagdad »

Nažalost izgleda da si u pravu, i dalje ćemo proverene sportske "prijatelje" i njihove glavate navijače častiti povoljnim cenama karata lakodostupnim na blagajnama.
DekiFirma
Posts: 204
Joined: Thu Feb 03, 2011 2:34 pm
Location: Beograd

Post by DekiFirma »

Ljudi, pun mi je vise ovih teorija zavera, pocinjete da mi licite na navijace onih klubova koje vise uzimate u usta nego ime kluba za koji navijate...Toliko ste optereceni njima da ispada da vise mrzite Zvezdu i Partizan nego sto volite VOJVODINU, e zato i ne cudi to sto ce nam se uvek ovako vracati rezultatima i da cemo vecno biti jedan mali klub dok god ne oteramo taj kompleks iz navijaca i okrenemo se samo sebi. Danas su oni slavili i to zasluzeno, i nema tu sta da se izmisljaju krivci na nekoj drugoj strani. Krivci su isklucivo nas igraci i tacka. I molim vas ko Boga da prekinete da pominjete beogradjane u svakom postu, i treba da nas tuku dok se god vecina navijaca ne dozove pameti i prekine da im daje toliku paznju i da se tope u toj mrznji izmisljajuci milion pogrdnih naziva za njih (cigani, franjevci, sljam, pa onda one parole "mrzim Beograd" itd) jer deluje seljacki i ne dolikuje navijacima jedne VOJVODINE iz jednog NOVOG SADA. Pozdrav
User avatar
NSKrajisnik
Posts: 122
Joined: Tue Dec 07, 2010 3:16 am

Post by NSKrajisnik »

Zasluzena pobeda za Zvezdu, nasi su vec otisli na odmor.
User avatar
novosadjanin
Posts: 1354
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Post by novosadjanin »

Najgora partija godine. Ne zna se koji igrac je bio gori. Ako je stvarno bio los dan- ok, imaju pravo na njega, zasluzili su to pravo partijama u toku sezone. Ako smo ih pustili- bruka i sramota!
Zapad odlican, ma najbolji ikada!
Koliko blizu je prosao Kaludjerovic prilikom proslave? Sto ga neko od nasih koji su tamo bili nije grunuo? Lepsi bi bio bez par zuba!
Gomila klinaca u nasim dresovima na zagrevanju i defile ekipa iz sportskog drustva Vojvodine pre meca- Fenomenalno!
Slika "20 godina Barija" na video bimu?! Neverovatno! Pronaci odgovornog i otkaz!
Nova melodija ciribu ciriba po meni ocajna.
I za kraj, manite se politike. Mladicu je posveceno 3 minuta. Imali smo obavezu da ispostujemo bracu iz Banjaluke i njihov stav i to je to. Ceo stadion je to prepoznao i aplauzom to propratio. Ne razumem zasto i kako nekom moze to da smeta?!
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8924
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

kafe bagdad wrote:2.) SRAMOTA za našu upravu što čestita izvesne jubileje našim osvedočenim neprijateljima preko semafora.
Kakvi neprijatelji, pa zar nisi procitao saopstenje - blizanci su sada za nas gospoda, bratski klubovi i najveci sportski prijatelji...

:pegla:

E moja Voso, ko ce ti sve preko obraza gaziti... :cry:
User avatar
Salvador
Posts: 1089
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Post by Salvador »

kafe bagdad wrote: 2.) SRAMOTA za našu upravu što čestita izvesne jubileje našim osvedočenim neprijateljima preko semafora.

3.) Firma ako je već htela da kliče RM - u mogla je to da učini pri kraju prvog poluvremena, a ne da se dovikuje s istokom kada se lomio rezultat. Ljudi na zapadu su se jako skenjali.
:cekicanje:

Posle svega što se desilo ove sezone pevati zajedno sa ovim šljamom, centrom ideologije koja nas je dovela do situacije u kojoj je treće mesto u ovoj državi za Vojvodinu maksimum, pa za to treba imati potpuno odsustvo mozga. Jednom kada konačno izleče svoje komplekse, nadam se da će se aktivnije uključiti u borbu za ono što nas ovde okuplja.

Ipak, što se tiče čitave sezone treba biti optimističan, napravljen je bitan pomak u navijanju, brojnosti, stavu (očigledno sa težištem na zapad), a igrači, trener, igra su bili na zavidnom nivou. Očekujem da ćemo sačuvati dobar tim i konačno igrati veću ulogu u Evropi, jer sa ovim timom to možemo. A još kada zasijaju reflektori :wink:

I na kraju, nema smisla bilo kome zabranjivati da navija za koga hoće, mi sami jednostavno moramo animirati ljude kojima je Voša u srcu da budu češći na našem stadionu nego na finalima kupa.
Last edited by Salvador on Sun May 29, 2011 8:33 pm, edited 1 time in total.
User avatar
kafe bagdad
Posts: 689
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:32 pm
Location: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Post by kafe bagdad »

Braću iz Banjaluke smo mogli ispoštovati i bez "javi se istok", zar ne?
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8924
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

novosadjanin wrote:Slika "20 godina Barija" na video bimu?! Neverovatno! Pronaci odgovornog i otkaz!
Mislis da ce Bata sam sebi dati otkaz? :wink: :roll:
Locked