Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

budababa wrote:
torrente wrote:Molio bih Ice-a da nabroji par pravih slaninara koji bi bili voljni i koji su sposobni da preuzmu Vosu u ovom po meni dramatičnom trenutku.
EDIT: Prebačeno iz topika "Marketing"
Ne videh ovo pa nisam ni dao odgovor.

Kao prvo, takve stvari se sigurno neće iznositi na forum i tako "telefonirati" onima koji su problem šta se dešava.
Kao drugo, ne ide to baš tako lako, može se i naći neko ko je voljan da vodi klub, ali šta je sa problemima koje će zateći u klubu (što onim od ranije, što novonastalim) , mora taj neko biti spreman da odmah i bez odugovlačenja reaguje, a svakako da neku vrstu konkretne podrške mora imati od SVIH navijača koji se i u praksi moraju angažovati, a ne samo na rečima.
Treba postaviti i pitanje, kome je zaista stalo do Vojvodine?
U svakom slučaju treba stalno razmišljati na ovu temu.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
Vuke
Posts: 495
Joined: Fri Mar 16, 2007 4:27 pm

Post by Vuke »

Ljubisa Dundjerski bi bio idealan kao naslednik Ritovskog, ili jos bolje Pantelica. Covek ima karakter, stav, gospodsko drzanje i manire. Dok je radio kao pomocni trener, igrac su imali samo reci hvale za njega i sada je blizak klubu i dolazi cesto. Koliko voli i postuje nas klub, ne treba trositi reci, mislim da je sramota da za njega nema mesta u klubu, a doprineo bi mnogo, a za Pantelica, Rabrenovica, Vlaskalica i slicne ima!?
User avatar
milans
Posts: 63
Joined: Mon Nov 01, 2010 9:53 pm
Location: Liman Novi Sad

Post by milans »

Само два три поста написана у оквиру ове теме, а којима су чланови форума и остали, позвани на упознавање, дружење и живу размену идеја и мишљења о томе како желимо да изгледа наш вољени клуб и шта ми можемо по том питању да учинимо, довели су до тога да је на друго окупљање у последње две недеље дошао драстично већи број људи него први пут (а још неколицина је била спречана да дође), што само говори у прилог томе да воља, енергија и жеља да се нешто промени постоји, али је треба пробудити.

Хвала свима који су били, и надам се да се видимо у суботу пре утакмице по договору :cheers:

Ко год жели да дође и попије пиво пре текме, и дружи се са пријатељима које још није упознао, нека ми пошаље поруку на пм.

(нисам баш сигуран да је овај пост више за ову тему, али нисам знао где да га поставим)
Ti si moj grad, moj Novi Sad, kad sve je crno uz tebe sam.........
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Da ne ponavljam post koji sam ostavio na temi za meč sa Kragujevcem, u subotu kao što je i Milans istakao biće okupljanje i forumaša i nekih drugih naših ljudi tako da pozivam sve zainteresovane da nam se pridruže, a u vezi informacija, javite nam se preko poruka.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1636
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

Gospodine Predsednice i gospodo iz Upravnog Odbora, cekamo Vase ostavke...
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Post by Marcello »

ogi wrote:Gospodine Predsednice i gospodo iz Upravnog Odbora, cekamo Vase ostavke...
:!:
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Tačno, najbolje sami podnesite ostavke, povucite se časno, ponesite i sve što možete da ponesete sa sobom iz kluba, ali samo idite, poštedite i sebe i nas ovakvih muka i problema.Više vas nećemo spominjati i svi će biti zadovoljni.
Umirite već jednom taj vaš veliki ego i shvatite da vas niko ne voli niti vas smatra nekim spasiteljima i uglednim biznismenima.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
milans
Posts: 63
Joined: Mon Nov 01, 2010 9:53 pm
Location: Liman Novi Sad

Post by milans »

Kada je sistem u svojoj suštini loš, onda njegovi spoljni pokazatelji u jednom trenutku i mogu izgledati odlično (npr. prošla sezona), ali je sve ono što se dešava od polovine maja pa zaključno sa sinoćnom utakmicom neminovnost koja je morala da se desi, i koja se, ako izuzmemo pomenutu prošlu sezonu, nama odvija pred očima unazad godinama.

Ovde je najveći problem, što ovakav sistem, jedino i može da proizvodi ljude kakvi su sad na čelu istog, budući de se suštinski isti likovi ovde pojavljuju već više od deceniju, a da u slučaju da se ne pojavi neko takvog profila da zasedne na čelo sistema, ostaje pustoš.

E sad, kako mi navijači i nismo stvorili sistem teško da možemo da ga promenimo, ali bilo bi lepo kada bi bar rekli kakav mi to sistem hoćemo, i šta bi to zapravo nas zadovoljilo, a samim tim mogli bi i legitimno da budemo nezadovoljni sve dok se željeno ne realizuje.

Tu dolazimo do jednog pitanja koje bi svako trebalo sebi da postavi, da li bi bili zadovoljni ako bi u ovakvom sistemu ove sezone uspeli da pobedimo sve utakmice do kraja i osvojimo titulu, i kup i uđemo u ligu šampiona itd., a pritom bili svesni da nakon toga i dalje sve može za tren da se uruši :?: :idea: :!:
Ti si moj grad, moj Novi Sad, kad sve je crno uz tebe sam.........
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

ogi wrote:Gospodine Predsednice i gospodo iz Upravnog Odbora, cekamo Vase ostavke...
Ma priča On podnošenju ostavke, ali se sve završava na priči, jer od Voše još može da se ćapava i naružava ugled koji se čitav vek gradio. Pri tom nas na terenu ubije jedan Vaduc, a novajlije u CSL na olitavaju lekcije na našem Karađorđu.

Gospoda, na čelu sa NJIM su umislila da imaju monopol na "Vojvodinu" i čak se usuđuju da nam prete i pokazuju srednji prst. Devastacija "Vojvodine" se i dalje nastavlja. Pri tom, niko nesme da preuzme odgovornost, nego se ponaša na nivou najjniže vrste, primatski, služeći se govorom pavijana. Sedeći u konfornoj loži, progutaće to što je pokazao! Dajem podršku 90 minuta, cimam ljude, svađam se razmaženim drugarima koji imaju razmorazne izgovore da nedođu na stadion, a na kraju neko iz ugodne fotelje se usuđuje da mi pokaže ni manje ni više, kur*c. :twisted:

Gospoda, na čelu sa NJIM, neće podneti sigurno ostavke, nego će se svim silama kao i prethodnih godina potruditi da nam klub što više devastiraju. Časni i pošteni sportskom radnici, alternative za kojima tragamo su odavno sami sebe sklonili od ovakvih. Braćo, ne smemo više nasedatati na priče o tobož nemanju alternative, jer alternative nam beže pred nosom! Niko noramalan neće preći preko vređanja. Zakuvaju čorbu svima koji znaju nešto da naprave i stvore. Mudri ljudi su nas već odavno napustili, dok ovi preostali samo rizikuju da završe na Institutu za kardiovaskulanrne bolesti, šlog ili infrakt su im perspektiva. Eto jedan svež primer i najočigledniji pokazatelj o čemu pišem?
Pogledajte samo kakav odnos imaju prema našim igračima. Mnogi od nas su na prvu loptu osuli paljbu po igračima, zbog "Izvinjenja navijačima", pa zašto niko od te vrle, hrabre i odgovorne Gospode koji nam vode Klub, a puna su im usta odgovornosti i hrabrosti, se nije tada izvinuo, nego čak bio toliko ohol i arogantan, pa svoje navijače izvređao kao nikada pre?! Nemojte kriviti te momke, jer trenutno njima niko ne čuva leđa, nijednom za vreme čitavog mandata, niko iz Gospode na čelu sa NJIM, nije stao iza njih. To je bolno i tako ozbiljan sportski kolektiv ne može da funkcioniše. Zato nam se i desilo to što se dešava na terenu.

Postoji neko viši od Gospode na čelu sa NJIM, a to smo mi navijači, simpatizeri i od nas zavisi oće li se Klub očistiti i vratiti na zdrave osnove. Prvo treba oterati Gospodu na čelu sa NJIM, jednom, zauvek i otovoriti široka vrata proverenim radnicima, koji su svih ovih godina polako napuštali Klub. Ukoliko se klub očisti, biće to najbolja pozivnica mudrim glavama da se u njega vrate i urade sve što Gospoda na čelu sa NJIM neće nikada uraditi!

Još nešto, vezano za priliv novca od sponozora, pa zašto ON čeka da neko dođe s novcem? Ako je to funkcija predsednika onda, uz dužno poštovanje, svaki idiot može biti predsednik! Zašto ON ne nađe novac? Kakva je to glupa priča da niko neće da nas sponzoriše? Pa nije mu otac ostavio "Vojvodinu" u nasledstvo da radi sa njim kako oće.

Mislim da bi trebalo pozvati sve ljude koji vole Klub, a u Novom Sadu i AP ih je dosta, da potpišu peticiju protiv sadašnje uprave, da od Pokrajine i Grada zatraže neku vrstu prinudne uprave, koja će voditi klub do pravog vlasnika, privatnika koji je spreman da uloži svoj novac u Klub. Pokrajina i Grad će tako imati veliku odgovornost u tome, jer tamo sede političari koji bi trebali da uvaže ono što od njih traži nekoliko hiljada njihovih borača s imenom i prezimenom. Peticija je prvi korak, pa ćemo za dalje videti.
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Post by newnowapv »

Haha, a jel se secate da smo stojali ispred zgrade suda kao podrska nasem voljenom predsedniku...? Jao Boze, oprosti mi...
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Post by Brick Liman »

newnowapv wrote:Haha, a jel se secate da smo stojali ispred zgrade suda kao podrska nasem voljenom predsedniku...? Jao Boze, oprosti mi...
Zato što to njegovo privođenje nije imalo veze sa njim kao osobom, već isključivo sa našim klubom, tj. sa ko zna kojim po redu obračunavanjem države sa FK Vojvodinom. Ubeđen sam bio tada, a i sada sam, da je to tako zbog proste činjenice da je Bato, od svega mogućeg, "pao" za navodno nameštanje tekme s Lučanima. To je više nego žalosna slika srpskog pravosuđa i očigledan pokazatelj da se time sudilo klubu koji se drznuo da kaže "mrš stoko" državnim mezimcima, a ne njemu.
Tako da mislim da nema potrebe sprdati se s tim, svako je bio tada tamo zbog kluba, a ne zbog njega.
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

A zašto smo mi tako ubeđeni da i sam Bata nije imao umešane prste u svemu tome i da nije i on jedan od onih koji po nalogu urušavaju naš klub? :wink:
A eno od suđenja nema ništa jer se zamislite jedan advokat odbrane razboleo. :lol:
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Pošto su jednoj drugoj temi Vuke i TomaNS pokrenuli priču da je ova Uprava ostala dužna neke pare Gosn. Milinkoviću, a sećam se da je i Dragan Mrđa pre par meseci tražio isplatu nekih novaca, zatim Borac BL kojima se još nisu isplatile obećane pare za Bilbiju, i još neki bivši treneri i igrači kojima se duguju pare. Da li smo mi zaista finansijski "stabilan" Klub? U skladu sa ovom rečenicom, da li neko upućeniji zna podatak koliko para FK Vojvodina duguje (iskreno, voleo bi da se to javno iznese)? Zašto to pitam? Pitam u slučaju, ako jedared ova bedna Uprava ode, koliki nas dugovi očekuju?
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Možda je bolje pitanje (mada su i ova odlična) Zeljo, koliko je klub dužan upravi? :roll:
Deluje blesavo, ali je pitanje ono pravo verujte i pokazuje u kakvim se g....a nalazimo kao i to šta pojedinci rade.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
kinik
Posts: 211
Joined: Tue Apr 25, 2006 6:05 pm
Location: VOJVODINA

Post by kinik »

To cemo saznati tek kad uprava ode, po mom licnom ubedjenju tesko cemo sve to platiti...
1966...1989...201x
Post Reply