4. kolo: Sloboda-Vojvodina 2:2

User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: 4. kolo: Sloboda-Vojvodina, subota 16:30h

Post by Grba_NS »

Ljubinkovic, igra?
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: 4. kolo: Sloboda-Vojvodina, subota 16:30h

Post by Владика »

Grba_NS wrote:Ljubinkovic, igra?
Igrao, zamenio ga Karan!
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Re: 4. kolo: Sloboda-Vojvodina, subota 16:30h

Post by severozapad »

Zamenjen je na startu drugog. Reporter kaže da se nije naigrao.
Somborac
Posts: 641
Joined: Sat Jul 29, 2006 3:35 pm
Location: Sombor

Re: 4. kolo: Sloboda-Vojvodina, subota 16:30h

Post by Somborac »

Nasa postava;
Supic, Vulicevic, Pavlovic, Mojsov, Trajkovic, Medojevic, Ljubinkovic, Mereba, Stevanovic, Ilic, Abu.

Veoma dobra igra Vojvodine! Mojsov se povredio, pa je usao Novakovic, a Medojevic zaigrao u paru sa Trajkovicem. U drugom poluvremenu ulazi Karan umesto Ljubinkovica. Supic brani veoma dobro i nije mogao nista kod gola, posto komentator kaze da se takav sut ne brani. U drugom poluvremenu Supic brani izglednu sansu, a u polukontri Mereba odlicno sutira tik pored gola. Vojvodina kratkim pasovima odlicno igra na sredini terena, a igraci Slobode deluju totalno nemocno...
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: 4. kolo: Sloboda-Vojvodina, subota 16:30h

Post by Tony Starks »

Kažu nije ozbiljna povreda Mojsova. Dobro je.
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 4. kolo: Sloboda-Vojvodina, subota 16:30h

Post by laki »

Ne volim da hejtujem, ali tako je to kad se branimo....... :roll:
Image
User avatar
Stexman
Posts: 2602
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: 4. kolo: Sloboda-Vojvodina, subota 16:30h

Post by Stexman »

2:2 :(
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1636
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: 4. kolo: Sloboda-Vojvodina, subota 16:30h

Post by ogi »

Ovo je za mene jednako porazu. Umesto da dotucemo protivnika, mi se branimo. Toliko.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Drina
Posts: 358
Joined: Thu Jul 14, 2011 8:16 pm

Re: 4. kolo: Sloboda-Vojvodina, subota 16:30h

Post by Drina »

off:
Citam u nekoj temi na ovom forumu kako mladje generacije
idu sve manje zbog fudbala na stadion...
Pitam se, sta da gledaju na stadionu?!? :frown:
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 4. kolo: Sloboda-Vojvodina 2:2

Post by laki »

Samo nemojte da hejtujete, moim vas! Dali smo 2 gola na teskom gostovanju, i da onaj cmrljavi partizan nije dao gol iz izmisljenog penala, ovaj bod bi bio zlata vredan. Ubedjen sam da u nasoj ligi, kakva god da je, da se utakmice ne namestaju, ni jedan tim u gostima nigde ne bi prosao lako!
Steta za Uzice sto nije doslo onoliko ljudi kao pritiv partizana, ali opet ih je bilo solidno, koliko cujem! 4500 ljudi je lep broj. NAdam se da ce im biti pun stadion i zelim im srecu u nastavku takmicenja i fer borbu do kraja.
Image
soderstorm
Posts: 450
Joined: Wed Aug 26, 2009 1:33 am

Re: 4. kolo: Sloboda-Vojvodina 2:2

Post by soderstorm »

Kada smo primili taj 2 pogodak ja cuo u 89 minutu i ne verujem. Sto se tice publike sasvim solidna cifra s obzirom da su vecina bili verovatno i cigani iz tog mesta na onoj utakmici sa crncima ali to nije nas problem. Sto se tice utakmice da vidimo mi izvestaje kako je to bilo na terenu pa cemo da dajemo ocene.
User avatar
budababa
Posts: 4015
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: 4. kolo: Sloboda-Vojvodina 2:2

Post by budababa »

Bod u Užicu nije neuspeh, kada se uzme u obzir da smo gostovali trećeplasiranoj ekipi, koja je na tom istom terenu tukla glodare. Naravno, ostaje gorak ukus zbog činjenice da smo vodili i primili gol u finišu meča, kao i zbog toga što nismo imali petlju niti sreću da dokusurimo protivnika. Da je bila obrnuta situacija, tj. da smo gubili i izjednačili u finišu meča, verovatno bi drugim očima posmatrali ovaj bod, ali to je stara priča o polupraznoj/polupunoj čaši. Nego, vidim da je konačan rezultat postavio Savo Kovačević, jel' nam to naše dete došlo glave?
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Re: 4. kolo: Sloboda-Vojvodina 2:2

Post by Zeljafcv »

Da li je moguće, pa dokle bre ćete biti kukavica? Nova kukavica nam vodi tim. Kao da nam nije dosta kukavičke taktike i branjenja jednog gola prednosti!? :roll: Taman sam pomislio da smo na pravom putu, i da smo konačno dobili trenera koji će hteti da igra napad, a ne, to je trajalo svega jedno poluvreme, jer brže bolje se se vrli lažov i filozof demagog Vukićević potrudio da mi dokaže da ipak nije od reči, nije dosledan i da laže. Da li iko posle ovog danas ima stomak da pročita interviju sa Vukićevićem na zvaničnom sajtu?! Čoveče, zašto nas lažeš? Ovo se zove katastrofalno vođenje utakmice u pravom smislu te reči! Ipak je i on samo jedan od onih koji puno pričaju, papreno su za to plaćeni, a malo postižu, a takvih mi je već više preko one stvari. Ovo je postala tragikomedija, ovo nije pristup fudbalu kakav želim.

Nije me rezultat toliko ubio u pojam, šta više očekivao sam remi. Međutim, nikako ne razumem odluku da se pri vođstvu od 1 razlike iz igre vadi najveće pojačanje u ovom prelaznom toku, a uvodi štoper. Ima li smisla onako lagati na konferencijama i lagati kako ćemo igrati napadački. Tim kukavičkim činom jasno se pokazuje namera da se braniš celo poluvreme, a protivniku daješ slobodu, bezbrižnost i opuštenost da te napadne svim raspoloživim sredstvima, jer ti nemaš želju da napadneš, nego da se braniš. Dolaze nam rovovski teške utakmice, protiv ekipa koje nam po pravilu ne leže, protiv OFK-e kući, korektne i uvek neugodne Jagodine na strani i protiv nkp na svom terenu. Umesto da smo u Užicu iskoristili priliku koja se ukazala i nakantali protivnika, stvorili lepu bodovnu zalihu za težak raspored i rasteretili se malo, mi se branimo celo drugo poluvreme i po pravilu se tada gol mora primiti. Ne vidim ništa čudno i neočekivano što smo primili gol.

A sad lepo da poželim svim igračima lep provod, subota je veče, red je da se zlata vredan bod, posle rudarske borbe, sa vrućeg gostovanja proslavi na nekom splavu ili eventualno da se odradi jedan lakši karantin u Hotelu. :cheers:
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
carlons
Posts: 182
Joined: Tue Sep 22, 2009 9:32 pm
Location: Detelinara

Re: 4. kolo: Sloboda-Vojvodina 2:2

Post by carlons »

Sa takvim pristupom igri jedino ce se mozda Abu prodati. Ostali neka pocnu da prodaju kikiriki na vreme...
Somborac
Posts: 641
Joined: Sat Jul 29, 2006 3:35 pm
Location: Sombor

Re: 4. kolo: Sloboda-Vojvodina 2:2

Post by Somborac »

Zeljo, hajde malo spusti loptu, molim te! Vidim da kao ni ja nisi posmatrao utakmicu, a novog trenera nazivas lazovom, kukavicom, placenom pricalicom zarad paprene plate i da je katastrofalno vodio utakmicu. Na osnovu cega?? Sada sam se setio da si tako prenosio da je Brana Ilic dao golove Metalcu posle katastrofalnih gresaka odbrane, pa se kasnije ispostavilo da nije tako bilo!

Od naseg navijaca iz Uzica sam cuo da su nasi igraci igrali hrabro, borbeno i ofanzivno. Da u pojedinim situacijama su igraci Slobode delovali potpuno nemocno. Na poluvremenu je izasao Ljubinkovic koji jos uvek nema snage za celu utakmicu, a usao je Karan(prethodno je usao veznjak Novakovic umesto povredjenog Mojsova, a Meda je igrao stopera) Tako da je postavka u drugom poluvremenu bila ista kao i u prvom!

U drugom poluvremenu Vosa je imala ozbiljnije prilike i bolje je igrala od domacina! Sloboda je do sada pobedila nkp i Rad u gostima. Mislim da su odigrali hrabro i dobro, ostaje zal sto nije iskoriscena dobra igra i sacuvana prednost!

Mislim da je jasno da su te zbunile izmene i da bi bilo ljudski i fer da to priznas i izvinis se za uvrede Dejanu Vukicevicu(svojim ponasanjem i radom to svakako nije zasluzio) Verovatno si jos pod utiskom i svima nam je tesko pao primljeni gol u poslednjim trenucima, ali treba biti covek i priznati sopstvene greske i reakcije u afektu!
Locked