Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Locked
Ljubomir1996
Posts: 291
Joined: Sat Sep 01, 2012 12:32 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by Ljubomir1996 »

menager wrote:auuu, steta za radnicki, strasno su igrali
davno ih neko nije nadigrao onako , ne racunajuci voshu 2011 u decembru :D
ono je cista sreca , onih 3 2, radnicki je imao zicere za 3 1, i ceo susret su igrali prema napred, otvoreno i sa dobrim pristupo, pravo osvezenje za jsl

steta za nislije, zaista,
a sto se tice mudrinskog, dajte , nemojte da pljujete reda radi, covek dao 3 komada danas, u debiju i valjda verovatno usao u njihovu istoriju sa 3 komada na debiju,
zanimljic je igrac, i ne znam sta je lose ako se prizna da je napravljena losa procena kod njega
pa i abu je isto tako prosao kod njih, a sada je kod nas, pa oce da ga vrate
oterali su i onog brazilca sto je jsdpu doneo ls,
ferguson se zeznuo za forlana, ovi za barkosa i tako redom i tako redom

prodace ga za par miliona ako ovako nastavi, ali ce i jagodina da se opari
ja znam da je mudrinski ovde bio neko ko se nije isticao, ali ne zaboravite da je on imao samo 18 god tada, jos je dete bio tad,

naravno, sudjenje je uvek aktuelno, ali nije sudija masio sanse radnickog, nekad ti da nekad ne,
zar nismo otisli u evropu golom u 92 minuti,
ili zar nisu oni ispali iz iste kao i mi u 95 min

fudbal je to, samo mi je krivo za nislije, kad neko onako nezasluzeno izgubi
bice oni jako jako nezgodni, posebno u nisu, vec protiv smedereva ce biti domacini

nego ,

vosha 10
jagodina 9
jsdp 9
--
--

sta kazete na tabelu
Mudrinski je naše dete, a Abu je stranac i nije njihovo dete, u tome je razlika! partizani su ispred jagodine zbog gol razlike
menager
Posts: 140
Joined: Thu Jun 11, 2009 7:54 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by menager »

ma ne mislim ko je cije dete, vec na procene kvaliteta

desavaju se propusti,
a sto se tice tabele, svejedno je dal je jsdp 2 ili 3ece, ima poen manje
za 2 kola gostuju ovde, pa onda imaju gostovanje radu,
ovi drugi imaju sad 2 vezana gostovanja, kg i kula , ako se dobro secam

i jedni i drugi igraju ocajno, i nece moci non stop da se provlace,
d srem dobi ove, ovi danas zamalo da puknu
Pripadnik
Posts: 62
Joined: Wed Oct 14, 2009 10:49 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by Pripadnik »

Eee menager, da je to samo fudbal...
Mnogo je to dublje od "fudbal je to", nažalost.
Mi smo jedno to je naša snaga...
User avatar
King
Posts: 298
Joined: Sun Jan 18, 2009 1:32 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by King »

Toletov tiket

http://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/ ... 82731-1012" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
budababa
Posts: 4014
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by budababa »

Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
menager
Posts: 140
Joined: Thu Jun 11, 2009 7:54 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by menager »

a slusaj sad ove iz ofke, kao sudija nas ostetio, a prodali utakmicu,
u 2/2 se zajebavali, dali 2 autogola, nisu presli centar, stoje 2m od igraca, samo cekaju kad ce da im zabiju gol

i sad kao nesto kenjaju o sudijama, cisto da zamazu oci javnosti
ma mrs bre, jebo vas terzic , sve mafijas do mafijasa,
neko su juce fino opario
iz keca u dva iz dva u kec

kvota 900 , uplata 1000 dinara, = 900,000

kad je srpski fudbal u pitanju , sve je otvoreno,
ovo je bara najobicnija, vece su sanse da osvojis ligu evrope nego da osvojis jsl
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by laki »

Gledao sam cigane, ne deluje mi da je utakmica izrezirana. Igraci radnickog su zavrsnicu igrali kao pizde i ispucavali loptu kao da mozga nemaju, nisu pokusali nista da urade i stigla ih je kazna, jel su cigani napadali 10 min bez prestanka.
Ista kazna je nas mogla da stigne protiv |Donjeg Srema jer smo poslednjih 10min igrali kao pizde i odugovlacili i samo se branili. A Srem stvorio 2 povoljne sanse za gol. Ok, povuces se, imas rezultat, ali zasto moras glavu da izgubis?
Image
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by kej »

laki wrote:Gledao sam cigane, ne deluje mi da je utakmica izrezirana. Igraci radnickog su zavrsnicu igrali kao pizde i ispucavali loptu kao da mozga nemaju, nisu pokusali nista da urade i stigla ih je kazna, jel su cigani napadali 10 min bez prestanka.
Ista kazna je nas mogla da stigne protiv |Donjeg Srema jer smo poslednjih 10min igrali kao pizde i odugovlacili i samo se branili. A Srem stvorio 2 povoljne sanse za gol. Ok, povuces se, imas rezultat, ali zasto moras glavu da izgubis?
Mislim da se Radničkom ne može ništa zameriti. Oni su i posle 2-1 imali dve vrlo dobre šanse, onu drugu minut pre izjednačenja, kad je lik sa tri metra hteo da plasira kao strina, umesto da je zakuca kroz uši onom indijancu. Onda su odmah primili gol i tu se raspali, što kažeš izgubili glavu. Nesrećno su izgubili, bili su čak bolji u većem delu utakmice. Iznenadio me je Binić, za koga sam mislio da veze sa vezom nema.
Što se tiše OFK-e, ponosnog stogodišnjaka i večite topovske hrane za gigante srpskog fudbala, želim im sve najgore, pa i da ispadnu ako je moguće. Pre bih voleo da ispadnu oni nego Bsk. Al' sve mi se nešto čini da će se opet vaditi na nama, j..... nas šugava Karaburma.
ABU ABU ABUBAKAR, METNI IM GA JEDNOM MAKAR!
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by Tony Starks »

Red je vala da konačno skinemo to prokletstvo Karaburme. 8)

Nego, evo zvezdin četnik Prosinečki desetak dana nakon ostavke sa bezbedne udaljenosti iz Zagreba je progovorio o stanju u napaćenom nam stubu srbstva:
Nije to puklo u trenutku, dugo sam razmišljao o odlasku. Situacija u Zvezdi već duže vreme ne valja, nisam više mogao da izdržim stalne pretnje štrajkom. Klub je u groznom stanju, već sedam meseci niko od 215 zaposlenih nije primio platu. Šest meseci pokušavam da motivišem igrače, u tih šest meseci smo dobili skoro sve utakmice, a bez ikakve naknade. Klub će vrlo teško stati na noge u finansijskom smislu, iako je glavni sponzor Gasprom, firma koja je prošlu godinu završila sa plusom od četiri milijarde dolara!? Ali, Zvezdi ne daju pare.
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2694
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by Grof Žekula »

"Crna ovca" (jer svi ostali navijaju za jsd) koja se ne meša ni u šta, ali sa svima razgovara i pregovara?!?!?!
Mondo wrote:Vučić: Razgovarao sam sa Džajićem

Prvi potpredsednik Vlade Srbije Aleksandar Vučić prvi put javno je priznao da se angažovao oko situacije u Crvenoj zvezdi, za koju navija.

Vučić je u izjavi za "Kurir" potvrdio i da se sreo sa direktorom NIS, Kirilom Kravčenkom, čoveka pre kojeg ruski "Gasprom" sponzoriše crveno-bele, ali i bivšim predsednikom kluba Draganom Džajićem i čijem se povratku u Ljutice Bogdana piše već nedeljama.

I ne samo to, Vučić je otkrio i da "postoje firme koje su izrazile interesovanje za ulaganje u Partizan, ali i Crvenu zvezdu", kao i da se "on u to neće mešati".

"Video sam se sa gospodinom Kravčenkom, nešto kasnije i s Draganom Džajićem. S njima sam razgovarao kao prijatelj i kao zvezdaš. Ne mislim da se mešam u sport. Činjenica je da Rusi traže državne garancije za ulaganja. Drugi je način razgovora s Rusima u odnosu na razgovor s gospodinom Džajićem. Što se države tiče, ona će podstaći svaku vrstu ulaganja u sport", rekao je Vučić, koji se potom požalio da je u društvu Tomislava Nikolića, Ivice Dačića, Rasima Ljajića, Mlađana Dinkića i Nebojše Stefanovića on usamljeni zvezdaš.

"Svi navijaju za Partizan, samo sam ja kriv što sam zvezdaš i proglašen sam za crnu ovcu u celoj javnosti samo zato što ne krijem da navijam za Zvezdu, iako se ne mešam ni u šta", dodao je Vučić.

On nije želeo da otkrije detalje razgovora sa Džajićem, koji se dugo već u javnosti navodi kao "budući predsednik Crvene zvezde", čim se okonča spor pred sudom. Predviđa se i da će po okončanju procesa 14. septembra, odnosno posle završnog ročišta, on biti oslobođen optužbi za zloupotrebu položaja tokom prethodnog gazdovanja u Ljutice Bogdana.

Ipak, postoji i nezvanična verzija da će Džajić u klub doći kao počasni predsednik, dok će odlazećeg Vladana Lukića zameniti neko drugo ime.

Vučićeva izjava da "postoje firme koje su izrazile interesovanje za ulaganje", navodno, mogla bi da znači da će u narednom periodu ministri i direktori iz redova Srpske napredne stranke ući u upravne odbore "večitih" i tako svežim novcem pomoći naša dva najveća kluba.
Drina
Posts: 358
Joined: Thu Jul 14, 2011 8:16 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by Drina »

Grof Žekula wrote:"Crna ovca" koja se ne meša ni u šta, ali sa svima razgovara i pregovara?!?!?!
Mondo wrote:Vučić: Razgovarao sam sa Džajićem

Prvi potpredsednik Vlade Srbije Aleksandar Vučić prvi put javno je priznao da se angažovao oko situacije u Crvenoj zvezdi, za koju navija.

Vučić je u izjavi za "Kurir" potvrdio i da se sreo sa direktorom NIS, Kirilom Kravčenkom, čoveka pre kojeg ruski "Gasprom" sponzoriše crveno-bele, ali i bivšim predsednikom kluba Draganom Džajićem i čijem se povratku u Ljutice Bogdana piše već nedeljama.

I ne samo to, Vučić je otkrio i da "postoje firme koje su izrazile interesovanje za ulaganje u Partizan, ali i Crvenu zvezdu", kao i da se "on u to neće mešati".

"Video sam se sa gospodinom Kravčenkom, nešto kasnije i s Draganom Džajićem. S njima sam razgovarao kao prijatelj i kao zvezdaš. Ne mislim da se mešam u sport. Činjenica je da Rusi traže državne garancije za ulaganja. Drugi je način razgovora s Rusima u odnosu na razgovor s gospodinom Džajićem. Što se države tiče, ona će podstaći svaku vrstu ulaganja u sport", rekao je Vučić, koji se potom požalio da je u društvu Tomislava Nikolića, Ivice Dačića, Rasima Ljajića, Mlađana Dinkića i Nebojše Stefanovića on usamljeni zvezdaš.

"Svi navijaju za Partizan, samo sam ja kriv što sam zvezdaš i proglašen sam za crnu ovcu u celoj javnosti samo zato što ne krijem da navijam za Zvezdu, iako se ne mešam ni u šta", dodao je Vučić.

On nije želeo da otkrije detalje razgovora sa Džajićem, koji se dugo već u javnosti navodi kao "budući predsednik Crvene zvezde", čim se okonča spor pred sudom. Predviđa se i da će po okončanju procesa 14. septembra, odnosno posle završnog ročišta, on biti oslobođen optužbi za zloupotrebu položaja tokom prethodnog gazdovanja u Ljutice Bogdana.

Ipak, postoji i nezvanična verzija da će Džajić u klub doći kao počasni predsednik, dok će odlazećeg Vladana Lukića zameniti neko drugo ime.

Vučićeva izjava da "postoje firme koje su izrazile interesovanje za ulaganje", navodno, mogla bi da znači da će u narednom periodu ministri i direktori iz redova Srpske napredne stranke ući u upravne odbore "večitih" i tako svežim novcem pomoći naša dva najveća kluba.
Da li je moguce da je on toliko glup?! :oops:
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by Helm »

Ma nije on uopšte glup, jasno je da se sprda sa narodom.

Neko je svojevremeno napisao zanimljivu priču o razgovoru Nikole Pašića i razjarenog naroda. Ovom je to očito poznato, pa veli, kad su već ovce daj da ih šišam.
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2694
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by Grof Žekula »

Poenta svega je (nema veze sa dotičnim političarem, niti sa tim ko je na vlasti):
DRŽAVA (vlast) UVEK STOJI (bezrezervno podržava i pomaže i šakom i kapom) IZA SVOJA DVA PROJEKTA (bg blizanca)!!!
Drina
Posts: 358
Joined: Thu Jul 14, 2011 8:16 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by Drina »

Znam da ova tema nije prikladna za ovo. Ali, zanima me da li ima zainteresovanih da pokrenemo sajt "Istina o Srpskom Fudbalu"? Ja bih pokrio troskove pokretanja sajta(hosting, domen) i sredio bih nekakav sajt. Informacije nisu problem posto ih obicno dobijem pre svih novinara. :)
User avatar
vosa do groba
Posts: 375
Joined: Thu Dec 15, 2011 10:09 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by vosa do groba »

Drina wrote:Znam da ova tema nije prikladna za ovo. Ali, zanima me da li ima zainteresovanih da pokrenemo sajt "Istina o Srpskom Fudbalu"? Ja bih pokrio troskove pokretanja sajta(hosting, domen) i sredio bih nekakav sajt. Informacije nisu problem posto ih obicno dobijem pre svih novinara. :)
Sta bi se konkretno pisalo na tom sajtu? :)
Mars iz kluba ciganski olosi !!!
Locked