2. kolo: Mladost GAT - VOJVODINA 0:4 (0:1)

User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 2. kolo: Mladost GAT - VOJVODINA, subota u 20h (Arena 1)

Post by Turija »

Ako se Mladost otvori, mislim da ce golgeterski proraditi nasi napadaci.
Ocekujem Vidakova u spicu, a Nikolica iza njega. Mislim da je to dobra kombinacija u nasem spicu. Koliko sam primetio Vidakov je dosta opasan u 16metara i na zemlji i u skoku? Falio nam je protiv Napretka taj skok pred golom protivnika na centarsutevima.
Takodje, mozda dati sansu i Bjekovicu na ovom mecu, a mozda ce i N. Simic na gol ovog puta. Na tim mestima ocekujem najcesce rotacije.
Ako dobro otvorimo mec golovima, stvaramo i lepu sansu za nase mlade igrace za vecu minutazu.
Oko nase pobede ne bi smelo biti dileme i razgovora, bez obzira na napaljenost gatovaca.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Karlsson
Posts: 2208
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 2. kolo: Mladost GAT - VOJVODINA, subota u 20h (Arena 1)

Post by Karlsson »

Mene zanima šta će biti sa Miletićem? Ima li taj dečko uopšte mesta u trenutnom timu?
Cane
Posts: 1108
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 2. kolo: Mladost GAT - VOJVODINA, subota u 20h (Arena 1)

Post by Cane »

Svako za sebe odlučuje kako će podržavati klub za koji navija, aktivno odlaskom na utakmicu ili pasivno, u četri zida kod kuće. Ja nemam tu dilemu ko god da je organizator i ko god da štampa i prodaje ulaznice. Ja dolazim isključivo zbog Voše a za neke tehničke detalje me baš briga.
Zamislite situaciju u kojoj recimo navijači Totenhema ne dolaze na utakmicu kad je domaćin Arsenal da ih ne bi pomagali plaćanjem karata, prosto smešno i pomisliti. Kod nas je specifičnost što se igra na stadionu koji je suštinski naš, ali tim više nemam dilemu ni malo treba li doći na utakmicu.
Tako da, vidimo se na našem Karađorđu već oko 19:30 .
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: 2. kolo: Mladost GAT - VOJVODINA, subota u 20h (Arena 1)

Post by slanobarac »

@Turija
Voleo bih i ja da vidimoVidakova u samom špicu napada a Bastajića ili V. Simića levo. Mali Jelenković takođe zaslužuje šansu kao i Miletić. Moglo bi se malo podeliti minutaža da bi u svakom trenutku imali dugačku i učinkovitu klupu.
Očekujem pobedu sa više golova i opušteniju završnicu meča.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 2. kolo: Mladost GAT - VOJVODINA, subota u 20h (Arena 1)

Post by Turija »

Karlsson wrote: Sat Jul 16, 2022 11:10 am Mene zanima šta će biti sa Miletićem? Ima li taj dečko uopšte mesta u trenutnom timu?
Verovatno ce uci u rotaciju Topic-Busnic-Miletic.

Miletic nije prosao pripreme u Sloveniji ( ako se dobro secam) zbog U21, a ni u toj reprezentaciji nije bio starter. Cini mi se da je malo izgubio ritam, kao i Kabic i da je, trenutno, u fazi stagnacije iz koje treba da izadje. Mislim da ce im Rastavac pomici u tome obojici.

Meni je veci problem kako uklopiti Milosevica i Vidakova sa Nikolicem. Tu jedino vidim mogucnost da se NN prebaci iz vrha spica vise u organizaciju naseg napada.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Karlsson
Posts: 2208
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 2. kolo: Mladost GAT - VOJVODINA, subota u 20h (Arena 1)

Post by Karlsson »

Turija wrote: Sat Jul 16, 2022 12:03 pm
Karlsson wrote: Sat Jul 16, 2022 11:10 am Mene zanima šta će biti sa Miletićem? Ima li taj dečko uopšte mesta u trenutnom timu?
Verovatno ce uci u rotaciju Topic-Busnic-Miletic.

Miletic nije prosao pripreme u Sloveniji ( ako se dobro secam) zbog U21, a ni u toj reprezentaciji nije bio starter. Cini mi se da je malo izgubio ritam, kao i Kabic i da je, trenutno, u fazi stagnacije iz koje treba da izadje. Mislim da ce im Rastavac pomici u tome obojici.

Meni je veci problem kako uklopiti Milosevica i Vidakova sa Nikolicem. Tu jedino vidim mogucnost da se NN prebaci iz vrha spica vise u organizaciju naseg napada.
U19 EP. Bio je starter na 2 od 3 utakmice, a u trećoj je ušao kao izmena. Problem je što ga je i ''selektor'' stavljao gde je stigao, pa je tako Miletić igrao i kao levi bek i kao desno krilo. Užas.
Ako imamo Miletića mislim da nam Busnić ne treba. Ili da prodamo Topića. Propašće sezona dečku, a ima potencijala.
User avatar
Maki
Posts: 1194
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 2. kolo: Mladost GAT - VOJVODINA, subota u 20h

Post by Maki »

N13 wrote: Sat Jul 16, 2022 10:25 am Na Karadjordje ne dolazis da bi dao 400 din jednom ili drugom klubu. Na Karadjordje dolazis da bi podrzao svoj klub, ma ko god bio domacin.
Zidine Karađorđa su ispisane simbolima ovoga grada i regije, simbolima FKV. Tamo već decenijama odlazim da gledam Vošu i repku kao domaćine. To je samo moj lični stav, ne namećem ništa nikome. Ovo što se radi proteklih godina je silovanje kluba, slabog i nejakog jer nema navijače na tribini i ložama koji bi je zaštitili.
Cane wrote: Sat Jul 16, 2022 11:28 amZamislite situaciju u kojoj recimo navijači Totenhema ne dolaze na utakmicu kad je domaćin Arsenal da ih ne bi pomagali plaćanjem karata, prosto smešno i pomisliti.
Ko je u ovom poređenju Totenhem, a ko Arsenal? I koliko mi je poznato svaki od njih ima svoj stadion.
Turija wrote: Sat Jul 16, 2022 10:35 am Ocekujem Vidakova u spicu, a Nikolica iza njega. Mislim da je to dobra kombinacija u nasem spicu.
Takodje, mozda dati sansu i Bjekovicu na ovom mecu, a mozda ce i N. Simic na gol ovog puta.
Slažem se, pogotovo za Bjekovića. On mora da bude u stalnoj rotaciji sa Lazarevićem, koji je prošli put, iako najagilniji u timu, bio direktan krivac za prečku na početku i penal na kraju.
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 2. kolo: Mladost GAT - VOJVODINA, subota u 20h (Arena 1)

Post by Turija »

Karlsson wrote: Sat Jul 16, 2022 12:24 pm
Turija wrote: Sat Jul 16, 2022 12:03 pm
Karlsson wrote: Sat Jul 16, 2022 11:10 am Mene zanima šta će biti sa Miletićem? Ima li taj dečko uopšte mesta u trenutnom timu?
Verovatno ce uci u rotaciju Topic-Busnic-Miletic.

Miletic nije prosao pripreme u Sloveniji ( ako se dobro secam) zbog U21, a ni u toj reprezentaciji nije bio starter. Cini mi se da je malo izgubio ritam, kao i Kabic i da je, trenutno, u fazi stagnacije iz koje treba da izadje. Mislim da ce im Rastavac pomici u tome obojici.

Meni je veci problem kako uklopiti Milosevica i Vidakova sa Nikolicem. Tu jedino vidim mogucnost da se NN prebaci iz vrha spica vise u organizaciju naseg napada.
U19 EP. Bio je starter na 2 od 3 utakmice, a u trećoj je ušao kao izmena. Problem je što ga je i ''selektor'' stavljao gde je stigao, pa je tako Miletić igrao i kao levi bek i kao desno krilo. Užas.
Ako imamo Miletića mislim da nam Busnić ne treba. Ili da prodamo Topića. Propašće sezona dečku, a ima potencijala.
Da, u pravu su U19, a i za ostalo.
Nisam pratio te utakmuce U19 EP, samo znam da je nesto bilo sa Mileticem, tj igra-ne igra celu utakmicu po izvestajima.
A, ,,selektor" kao Lalatovic tumba igrace, da krpe rupe u ekipi gde mu zatreba. :oops:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
ssnigd
Posts: 3439
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 2. kolo: Mladost GAT - VOJVODINA, subota u 20h (Arena 1)

Post by ssnigd »

U Mladost GAT klubu, poprilicno sam ubedjen da nema nikakve emocije ka Vosi. Da jedva cekaju tekmu napaljeni protiv nas.
Moramo uzvratiti na identican nacin i ovo rutinski dobiti .
Rotacije u odnosu na prvo kolo su neophodne. Vidi se da se jos dosta trazimo na terenu.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Cane
Posts: 1108
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: 2. kolo: Mladost GAT - VOJVODINA, subota u 20h (Arena 1)

Post by Cane »

Verujem da će gotovo identičan sastav početi utakmicu kao i prošlu. Bilo bi jako dobro kad bi u prvom poluvremenu napravili rezultat pa da onda mogu ući sve izmene s klupe, da se razigrava što više igrača, pre svega ovih klinaca. A da li će tako biti pokazaće nam verujem već prvih 15 minuta.
student
Posts: 97
Joined: Sat Dec 21, 2013 12:51 pm

Re: 2. kolo: Mladost GAT - VOJVODINA, subota u 20h (Arena 1)

Post by student »

Da neko nema neki dobar link za pracenje utakmice? :lala:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 2. kolo: Mladost GAT - VOJVODINA, subota u 20h (Arena 1)

Post by Voja »

ssnigd wrote: Sat Jul 16, 2022 2:54 pm Rotacije u odnosu na prvo kolo su neophodne.
Sta konkretno? Da menjas golmana koji nije primio gol? Da menjas stopere koji su bili odlicni? Da menjas bekove koji su standardni jos i pre sezone? Da menjamo Topica kog ako sad ovaj tim ne izdigne (i ne digine mu cenu) nikad nece ni postati igrac. Da menjamo Milosavljevica,Zukicem? Da menjamo Simica koji odlucio mec i najbolji igrac prosle sezone?Da menjamo Baraya od koga se mnogo ocekuje,a za to je i placen?Da menjamo Nikolica koji kako god da odigra ima taj jedan ubitacan potez na mecu,najcesce vredan bodova!? Da menjamo Bastaju,koji na pripremama najefikasniji,i u prvom kolu imao najvise suteva u okvir!?

Po meni bilo sta menjati u startnih 11 bilo bi neozbiljno. Posle moze menjanje i u 20.minutu ako ima rezona
Image
User avatar
churguzijanac
Posts: 2098
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: 2. kolo: Mladost GAT - VOJVODINA, subota u 20h (Arena 1)

Post by churguzijanac »

Realno Zukicu i Topicu je ova polusezona poslednji voz da se izdignu iznad proseka.Za neverovati je da nijh dvojica na transfermarketu vrede najvise u nasem timu.
Istocno stajanje
Posts: 556
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: 2. kolo: Mladost GAT - VOJVODINA, subota u 20h (Arena 1)

Post by Istocno stajanje »

Besplatan ulaz je na severnu tribinu.
Vojvodjanin123
Posts: 175
Joined: Sat Jul 09, 2022 6:59 pm

Re: 2. kolo: Mladost GAT - VOJVODINA, subota u 20h (Arena 1)

Post by Vojvodjanin123 »

Bitan je kontinuitet i uigranost. Tako da se nadam istoj postavi kao prošli put, s tim što u budućnosti treba naći boljeg igrača za levo krilo od Bastajića(solidan igrač, ali ipak dosta limitiran) , a naravno i ukoliko Lazarević i pogotovo Carević ponove nesigurnosti iz prvog meča, Simić i Bjeković treba da budu starteri. Očekujem nova tri boda danas.
Locked