2. kolo: Mladost GAT - VOJVODINA 0:4 (0:1)

User avatar
Beonic
Posts: 683
Joined: Mon Jul 27, 2015 11:34 am

Re: 2. kolo: Mladost GAT - VOJVODINA, subota u 20h (Arena 1)

Post by Beonic »

student wrote: Sat Jul 16, 2022 3:36 pm Da neko nema neki dobar link za pracenje utakmice? :lala:
:idea: PREPORUKA SVIMA ZA STRIMOVE, MA KOJI SPORT PRATITE: :idea:

1) Ukucate u Google: stream2watch
2) Uđete u prvi rezultat (trebao bi da glasi live [tačka] istream2watch [tačka] com)
3a) Nađete sport, pa utakmicu koja vas zanima, pa odaberete na kom jeziku želite (nekada bude velik, nekada mali izbor)
3b) Nađete kanal koji želite u poslednjem odeljku "TV Channels", od naših ima Arena 1 do 5, SportKlub od 1 do 4

Generalno sam prezadovoljan ovim sajtom, stvarno je visoka rezolucija i gotovo da nema reklama i bez adblokera (ako ih želite 0, predlog AdBlock sa belom šakom u crvenom osmouglu)
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 2. kolo: Mladost GAT - VOJVODINA, subota u 20h (Arena 1)

Post by Voja »

Vojvodjanin123 wrote: Sat Jul 16, 2022 6:40 pm Bitan je kontinuitet i uigranost.
Bas to i sinergija sa navijacima,a i napokon smo sazreli da decica sa tribina mogu da nauce tim bez problema,da lako prepoznaju igrace i po izgledu,igri,ali i poziciji na terenu,jer jedino tako mogu da zavole klub i poistovete se sa njim. Onako kad svaki mec gledas 11 drugih igraca,pa i svaki put igrac na nekoj drugoj poziciji tesko se dopre do decijeg srca...

evo nam tim za veceras:

Carevic,
Lazarevic,
Djordjevic,
Jelicic,
Traore,
Topic,
Milosavljevic,
Baraye,
Simic i ovaj put
Neskovic :cheers:
Image
Vojvodjanin123
Posts: 175
Joined: Sat Jul 09, 2022 6:59 pm

Re: 2. kolo: Mladost GAT - VOJVODINA, subota u 20h (Arena 1)

Post by Vojvodjanin123 »

Voja wrote: Sat Jul 16, 2022 7:01 pm
Vojvodjanin123 wrote: Sat Jul 16, 2022 6:40 pm Bitan je kontinuitet i uigranost.
Bas to i sinergija sa navijacima,a i napokon smo sazreli da decica sa tribina mogu da nauce tim bez problema,da lako prepoznaju igrace i po izgledu,igri,ali i poziciji na terenu,jer jedino tako mogu da zavole klub i poistovete se sa njim. Onako kad svaki mec gledas 11 drugih igraca,pa i svaki put igrac na nekoj drugoj poziciji tesko se dopre do decijeg srca...

evo nam tim za veceras:

Carevic,
Lazarevic,
Djordjevic,
Jelicic,
Traore,
Topic,
Milosavljevic,
Baraye,
Simic i ovaj put
Neskovic :cheers:
Prvi deo potpisujem. Što se postave tiče odlično, samo jedna izmena. Nešković svakako ima veći potencijal od Bastajića(da li će ga pokazati je druga stvar) i poseduje veću brzinu i bolji dribling. Bastajić može da bude odličan džoker, dobar šut i centaršut ima. Nadam se i da je Careviću skrenuta pažnja na one driblinge u opasnoj zoni, jer mi deluje da se inače odlično uklapa u igru Rastavca, solidan pas ima.
vdn slaninar
Posts: 1043
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: 2. kolo: Mladost GAT - VOJVODINA, subota u 20h (Arena 1)

Post by vdn slaninar »

Искористити добар распоред, да време док се уигравамо не губимо бодове,зато и вечерас је најважнија победа,играј Вошо.
Karlsson
Posts: 2208
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 2. kolo: Mladost GAT - VOJVODINA, subota u 20h (Arena 1)

Post by Karlsson »

Kakvi su ovo dresovi lebe mekani!
fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 2. kolo: Mladost GAT - VOJVODINA, subota u 20h (Arena 1)

Post by fare »

Gde se izgubila pas igra iz 1 utakmice i posed lopte opet počinje bunarenje.
User avatar
Maki
Posts: 1194
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 2. kolo: Mladost GAT - VOJVODINA, subota u 20h (Arena 1)

Post by Maki »

fare wrote: Sat Jul 16, 2022 8:17 pm Gde se izgubila pas igra iz 1 utakmice i posed lopte opet počinje bunarenje.
Topić i Maksimović nikako da se usaglase. :)
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 2. kolo: Mladost GAT - VOJVODINA, subota u 20h (Arena 1)

Post by Deep Purple »

Lazarević ispod svakog nivoa, mora bolje.

@Fare Igraju sa duplim blokom nemaš ti ovde puno prostora. Kada protivnik igra ovako najvažnije je da ga što pre otvoriš.
fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: 2. kolo: Mladost GAT - VOJVODINA, subota u 20h (Arena 1)

Post by fare »

Deep Purple wrote: Sat Jul 16, 2022 8:34 pm Lazarević ispod svakog nivoa, mora bolje.

@Fare Igraju sa duplim blokom nemaš ti ovde puno prostora. Kada protivnik igra ovako najvažnije je da ga što pre otvoriš.
Otvorili smo ih sada dokusuriti :cheers:
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: 2. kolo: Mladost GAT - VOJVODINA, subota u 20h (Arena 1)

Post by Krle »

Tako je to kad dovedeš fucoše mesto drvne građe. Brine me samo što su Jeličić i Traore za sada najzapaženiji.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
Maki
Posts: 1194
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: 2. kolo: Mladost GAT - VOJVODINA, subota u 20h (Arena 1)

Post by Maki »

Mat u tri poteza Simić-Lazarević-Milosavljević za fudbalske sladokusce.
Last edited by Maki on Sat Jul 16, 2022 8:56 pm, edited 1 time in total.
Vojvodjanin123
Posts: 175
Joined: Sat Jul 09, 2022 6:59 pm

Re: 2. kolo: Mladost GAT - VOJVODINA, subota u 20h (Arena 1)

Post by Vojvodjanin123 »

Sve u svemu, solidno prvo poluvreme. Lazarević mora da popravi centaršut, ali se malo iskupio asistencijom. Nikolić i Simić-majstori. Baraj se još uvek nije prilagodio ali je opet imao nekoliko sjajnih poteza. Milosavljević odličan tehničar, dobro je iskoristio i svoju priliku i postigao gol. Topić bolji danas, bio bi odličan da se samo još malo brže oslobađa lopte. Carević siguran, štoperi odlični. Jeličić bez greške, a Traorea je milina gledati kad krene da uklizava :)
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 2. kolo: Mladost GAT - VOJVODINA, subota u 20h (Arena 1)

Post by Voja »

Vreme od kako se ovaj sastav prvi put pojavio na terenu u Sloveniji prolazi,a mi ne rastemo. Tanko je sve ovo,tanko prvenstveno jer ne odajemo utisak da smo ekipa koja je sposobna da preokrene u slucaju da ga ne daj Boze prvi primimo. Previse smo spori. Al evo sad nam se otvara prilika da pokazemo da li smo naucili lekciju iz meca sa Krusevljanima. Da li cemo sad napokon dotuci protivnika,ili cemo ponovo na teren Busnica umesto Nikolica. Pusti Bastaju dok coveka hoce lopta... Neskovic neverovatno,tanji kod nas nego u Indjiji... Baraye kao da nije obavesten da je danas utakmica,ali se nadam da ce kao i proslo kolo da kako mec odmice bude bolji.
Image
Karlsson
Posts: 2208
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: 2. kolo: Mladost GAT - VOJVODINA, subota u 20h (Arena 1)

Post by Karlsson »

Ista boljka kao i protiv Napretka. Spora kretnja napred i kreiranje napada, protivnik stigne da se zatvori, pa onda muku mučimo da probijemo. Nikolić tada gotovo neupotrebljiv, pokušava nešto sam da iskreira ako dobije loptu, ali veoma teško. Onda nam preustaju uglavnom centaršutevi, pa šta nam Bog da, ali očigledno slabo daje.
Ne znam na šta ćemo izgledati protiv jačih ekipa.
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: 2. kolo: Mladost GAT - VOJVODINA, subota u 20h (Arena 1)

Post by Deep Purple »

Vojvodjanin123 wrote: Sat Jul 16, 2022 8:55 pm Sve u svemu, solidno prvo poluvreme. Lazarević mora da popravi centaršut, ali se malo iskupio asistencijom. Nikolić i Simić-majstori. Baraj se još uvek nije prilagodio ali je opet imao nekoliko sjajnih poteza. Milosavljević odličan tehničar, dobro je iskoristio i svoju priliku i postigao gol. Topić bolji danas, bio bi odličan da se samo još malo brže oslobađa lopte. Carević siguran, štoperi odlični. Jeličić bez greške, a Traorea je milina gledati kad krene da uklizava :)
Problem je kad se Baraj otvori, dobije loptu mnogo kasnije ili je uopšte i ne dobije. Topić je imao bar 5-6 puta otvorenih dodavanje ka njemu i umesto da ga izbaci da igra 1 na 1 sa bekom, Topić ili napravi potez više ili doda prvom do sebe a nekako to uvek bude Lazarević i onda se ekipa Mladosti grupiše gde se pomere levo krilo, levi vezni i bek i onda nemaš prostora. I umesto da mi pošaljemo loptu Baraju odmah mi izgubimo triideset sekundi kružeći. Mora da se igra direktnije ali ajde tek je drugo kolo. Sviđa mi se što se u završnoj trećini igra kroz sredinu gde se traži Nikolić a Baraj ili Simić utrčavaju. Ili kada Simić ili Baraj budu u liniji sa Nikolićem pa im on propusti loptu i odmah utrčava. Postoji jasna ideja i to mi se jako sviđa.
I ne mogu da se složim da je Baraj loš večeras nego da ekipa uopšte ne igra preko njega. Ajde da igramo preko Neškovića pa da kažeš okej težište je na drugoj strani ali mi smo sami svojim greškama u iznošenju isekli iz igre oba naša krila.
Locked