Marketing kluba

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Marketing kluba

Post by Deep Purple »

torrente wrote: Mon Sep 19, 2022 12:28 pm Uh ,znači marketing jedini nesto kao radi...
Daj onda da uzmem majicu od Vujdaina Boskova iz šopa ili iz neke radnje gde se prodaju stvari vezane za fk Vojvodinu...
Biće, imaju u planu shop.
Verovatno će se menjati distributer dresova i biće dogovor oko određenog kontigenta oficijelnih stvari.
1892
Posts: 1094
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Marketing kluba

Post by 1892 »

Deep Purple wrote: Mon Sep 19, 2022 12:51 pm
torrente wrote: Mon Sep 19, 2022 12:28 pm Uh ,znači marketing jedini nesto kao radi...
Daj onda da uzmem majicu od Vujdaina Boskova iz šopa ili iz neke radnje gde se prodaju stvari vezane za fk Vojvodinu...
Biće, imaju u planu shop.
Verovatno će se menjati distributer dresova i biće dogovor oko određenog kontigenta oficijelnih stvari.
Distributer ili proizvođač ?
Come on you Reds!
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Marketing kluba

Post by Deep Purple »

@1892

Proizvođač, izvinjavam se.

Ja sam došao pre neki dan do informacije da šop neće biti na stadionu iz razloga što taj prostor treba da se pretvori u nešto drugo zbog potencijalne evrope i licence stadiona. Da li će navijački i klupski biti zajedno to ne znam ali neće biti na stadionu iz tog razloga.
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Milan »

Debilno! Moze biti sop jos negde u gradu, ali na stadionu se podrazumeva da ga moras imati. Stvarno nisam sposoban da razumem neke od ovih brilijantnih ideja…
POŠTO OBRAZ ???!!!
Duplof
Posts: 932
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Marketing kluba

Post by Duplof »

Ako šop ne može da bude na stadionu, što mi baš i nema neke poente, onda se mora otvoriti u samoj blizini stadiona (SPENS, Promenada...) i negde u strogom centru grada, jer svako koga zanima Voša prolaziće tim delovima grada. Svakako, napredak je otvaranje šopa, promena proizvođača dresova (nadam se da neće biti neka Puma ili Najk, vidimo kako rade dresove reprezentaciji i crnom blizancu) i mogućnost prodaje. E sad, "samo" da se to ostvari, kad će to biti, pitanje je. Nadajmo se uskoro...
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Marketing kluba

Post by Voja »

Deep Purple wrote: Mon Sep 19, 2022 12:51 pm
torrente wrote: Mon Sep 19, 2022 12:28 pm Uh ,znači marketing jedini nesto kao radi...
Daj onda da uzmem majicu od Vujdaina Boskova iz šopa ili iz neke radnje gde se prodaju stvari vezane za fk Vojvodinu...
Biće, imaju u planu shop.
Verovatno će se menjati distributer dresova i biće dogovor oko određenog kontigenta oficijelnih stvari.
Samo sto ovu pricu slusam ne od dolaska na forum,vec od kako sam poceo navijati za Vosu :)
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Marketing kluba

Post by Deep Purple »

Duplof wrote: Mon Sep 19, 2022 1:42 pm Ako šop ne može da bude na stadionu, što mi baš i nema neke poente, onda se mora otvoriti u samoj blizini stadiona (SPENS, Promenada...) i negde u strogom centru grada, jer svako koga zanima Voša prolaziće tim delovima grada. Svakako, napredak je otvaranje šopa, promena proizvođača dresova (nadam se da neće biti neka Puma ili Najk, vidimo kako rade dresove reprezentaciji i crnom blizancu) i mogućnost prodaje. E sad, "samo" da se to ostvari, kad će to biti, pitanje je. Nadajmo se uskoro...
Upravo tako. Dobro rezonuješ.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3899
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Marketing kluba

Post by Red Marquis »

Ja moram da priznam da kad god odem u inostranstvo svratim uvek na stadione, i gle čuda, oni najčešće...imaju šop na stadionu. Kakva sad licenca? Sem ako taj šop ustvari neće biti klupski već neki neki privatni, a to možda UEFA ne dozvoljava.
Ali hej, ovaj klub je uvek poseban i normalno kao pojam ovde ne stanuje.
Io odio Belgrado
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Marketing kluba

Post by Deep Purple »

Red Marquis wrote: Mon Sep 19, 2022 2:38 pm Ja moram da priznam da kad god odem u inostranstvo svratim uvek na stadione, i gle čuda, oni najčešće...imaju šop na stadionu. Kakva sad licenca? Sem ako taj šop ustvari neće biti klupski već neki neki privatni, a to možda UEFA ne dozvoljava.
Ali hej, ovaj klub je uvek poseban i normalno kao pojam ovde ne stanuje.
Problem kod nas je sledeći bez znanja puno detalja opletemo po svemu i svačemu. Ništa lično. Shop će biti u blizini stadiona problem je što nam te neke prostorije trebaju za neke druge namene koje su potrebnije za evropu. Ako me laže drugar i ja vas lažem. Neće biti samo shop neka veća akcija je u pitanju, šta kako i gde ne znam stvarno.

Ako ti npr kažu da na tom mestu treba da bude restoran za gledaoce šta ćeš da uradiš? Da ostaviš shop tu? Moraš da se prilagođavaš.
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1460
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Marketing kluba

Post by Uvek sa tobom »

Значи биће и реконструкције стадиона :mrgreen:

Што се тиче дресова чуо сам да доста проблема има са Келмеом, а и сам кад сам наручивао чекао сам доста.

Надам се да ћемо коначно добити неки нормалног произвођача опреме, од којег ће моћи да се узме и нека опрема (шушкавац, тренинг мајца, тренерка, прслук, јакна), а не само дрес.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Marketing kluba

Post by Voja »

Uvek sa tobom wrote: Mon Sep 19, 2022 4:35 pm Надам се да ћемо коначно добити неки нормалног произвођача опреме, од којег ће моћи да се узме и нека опрема (шушкавац, тренинг мајца, тренерка, прслук, јакна), а не само дрес.
Bas pokusavam da zamislim kako bi izgledali nasi adidas dresovi... inace ovi sadasnji su mi prelepi
Image
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Marketing kluba

Post by Dragojlo »

Ja bih voleo videti Macron ili Kappa.... :cheers:
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Marketing kluba

Post by Deep Purple »

Dižem obe ruke za Kappu :cheers:
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3899
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Marketing kluba

Post by Red Marquis »

Deep Purple wrote: Mon Sep 19, 2022 2:40 pm
Red Marquis wrote: Mon Sep 19, 2022 2:38 pm Ja moram da priznam da kad god odem u inostranstvo svratim uvek na stadione, i gle čuda, oni najčešće...imaju šop na stadionu. Kakva sad licenca? Sem ako taj šop ustvari neće biti klupski već neki neki privatni, a to možda UEFA ne dozvoljava.
Ali hej, ovaj klub je uvek poseban i normalno kao pojam ovde ne stanuje.
Problem kod nas je sledeći bez znanja puno detalja opletemo po svemu i svačemu. Ništa lično.
Ako klub 108 godina nema šop, nema tu više detalji ovo-ono. Sve to je sramota i to epska. Bila, jeste i biće. Sad, što smo se mi i navikli da nam je sve tako bedno, to je drugi problem.
Io odio Belgrado
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Marketing kluba

Post by Deep Purple »

@Red Marquis Apsolutno je sramota ! I to treba se da ih bude sramota, slažem se samo hoću da kažem da postoji razlog zašto kožda shop bude izmešten negde blizu stadiona.
Post Reply