26. kolo: Vojvodina-partizan 0:4

User avatar
West Ham
Posts: 249
Joined: Tue Nov 18, 2008 1:50 am
Location: Liman

26. kolo: Vojvodina-partizan 0:4

Post by West Ham »

Takozvana Jelen Super Liga prosečnom navijaču nema da ponudi baš puno; fudbal je u ovim krajevima Evrope već toliko dugo mrtav da nije nelogično ni pitanje da li ga je ikada, u nekom normalnom takmičarskom smislu, uopšte i bilo. Ono što održava kakvu-takvu fudbalsku sliku o nama su tzv. derbi mečevi, poput onog koji će se na „Karađorđu“ odigrati u nedelju u 19 časova. U goste nam dolazi beogradski partizan, ekipa koja je najverovatnije budući šampion ove naše fotokopirane verzije fudbalske igre. Duel sa smrtnim neprijateljem nam dolazi u zao čas, s obzirom da se ni najstarije pristalice Starog kluba verovatno ne sećaju izdanja jadnijih od ovoprolećnih. Ono što, međutim, Vojvodinu izdvaja od ostalih klubova je i to što igra tako nepredvidivo da neretko iznenadi i one koji je najbolje poznaju. U nadi da će do toga doći, ponosni što smo jedan čestiti gradski klub koji svoje pobede osvaja na terenu, dostojanstveni u pobedi i porazu, pojavimo se u nedelju i pokažimo da Novi Sad živi za svoj Klub i u najtežim trenucima.

Mi smo Vojvodina, a ko i šta su oni... to je već njihov problem.
oi Oi Oi! The chozen few...
User avatar
kafe bagdad
Posts: 689
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:32 pm
Location: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Re: 26. kolo: Vojvodina-partizan, nedelja 19h

Post by kafe bagdad »

Lep uvod, kratak, jasan i konkretan. Svi na zapad!
Casual 1989
Posts: 101
Joined: Tue Jan 06, 2015 11:34 am

Re: 26. kolo: Vojvodina-partizan, nedelja 19h

Post by Casual 1989 »

Idemo "divlji zapad" ludilo, bas me zanima koliko vas je bilo sad protiv Vozdovca... Zna se gde su navijaci Vojvodine, svi na SEVER !
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 26. kolo: Vojvodina-partizan, nedelja 19h

Post by laki »

A mene bas zanima koliko je bilo ljudi uopste protiv Vozdovca.

Elem: SVI NA KARADJORDJE! Nebitno je gde, samo da nije istok!
Image
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: 26. kolo: Vojvodina-partizan, nedelja 19h

Post by Passion »

Све док је живота у нама, никад нећеш остати сама! Нема изговора, гробаре да јебемо!
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
1892
Posts: 1094
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: 26. kolo: Vojvodina-partizan, nedelja 19h

Post by 1892 »

Casual 1989 wrote:Idemo "divlji zapad" ludilo, bas me zanima koliko vas je bilo sad protiv Vozdovca... Zna se gde su navijaci Vojvodine, svi na SEVER !
Zbog tako nadobudnog stava je cela prica i krenula nizbrdo.
Come on you Reds!
lazarr
Posts: 820
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: 26. kolo: Vojvodina-partizan, nedelja 19h

Post by lazarr »

1892 wrote:
Casual 1989 wrote:Idemo "divlji zapad" ludilo, bas me zanima koliko vas je bilo sad protiv Vozdovca... Zna se gde su navijaci Vojvodine, svi na SEVER !
Zbog tako nadobudnog stava je cela prica i krenula nizbrdo.
Upravo to. Slažem se.
ssnigd
Posts: 3439
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: 26. kolo: Vojvodina-partizan, nedelja 19h

Post by ssnigd »

Casual 1989 wrote:Idemo "divlji zapad" ludilo, bas me zanima koliko vas je bilo sad protiv Vozdovca... Zna se gde su navijaci Vojvodine, svi na SEVER !
To, to jos malo zle krvi medju nama. Moze nam se :roll:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Daljac
Posts: 632
Joined: Mon May 09, 2011 8:12 pm
Location: Војводина

Re: 26. kolo: Vojvodina-partizan, nedelja 19h

Post by Daljac »

Не сећам се да смо икада у већој апатији дочекали неког од :shit: на Карађорђу. Некад би у овој теми до меча већ исписали по 5 страница минимум, а сад ни прву нећемо...

Ни сам не знам чему да се надам, али знам да сам сутра уз мој клуб и оне који га буду на терену представљали, уколико само покажу да им је стало!

Сагласан сам са навијачима Њукасла и њиховом заставом од јуче:

Image

Играјте фудбал сутра, не тражимо много. Ни победу, ни нерешено, само покажите да нисте на терену случајно, и да имате муда да се супротставите било којем противнику, и онда за шта се изборимо.

Не извињавајте се, не пружајте руке као да вам је част што сте са њима на терену.

Такмац сте у равноправној борби, представите то себи тако, вас 11, њих 11, нек их и судија гура, у инат, онда баш запните!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: 26. kolo: Vojvodina-partizan, nedelja 19h

Post by Voja »

Nekako sam ubedjen (ne pitajte zasto :mrgreen: ) da ce momci sutra da ginu na terenu za svaku loptu,pa da ne bi zaostajali i na tribinama,evo jedan motiv plus. Covek nas ni kao igrac nije voleo :D

Image
Image
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 26. kolo: Vojvodina-partizan, nedelja 19h

Post by Turija »

Neverovatno i jadno.Na čemu je ovaj čovek?
Sramota (me) je što je proveo minut u Novom Sadu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: 26. kolo: Vojvodina-partizan, nedelja 19h

Post by Radoye »

"Ne pada sneg da pokrije breg vec da svaka zver pokaze svoj trag."
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
limanfkv
Posts: 2861
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: 26. kolo: Vojvodina-partizan, nedelja 19h

Post by limanfkv »

SVE SPREMNO ZA DERBI KOLA

U okviru 26. kola JSL fudbaleri Vojvodine dočekuju lidera na tabeli, ekipu beogradskog Partizana. Utakmica se igra u nedelju 03. maja sa početkom od 19 : 00 časova na stadionu „Karađorđe“ u Novom Sadu.

Karte za utakmicu će moći da se kupe na 4 blagajne :

- Kod restorana Ognjište (istok)

-Kod teniskih terena (istok)

-Glavna blagajna (zapad)

-Kod Bubi grila (zapad)

Sve blagajne će biti otvorene od 16 : 00 časova, osim glavne koja će biti otvorena od 10 : 00 časova. Cene karata su 500 (zapad), 400 (istok), 100 (sever.)

- Od 13 : 00 časova ulica Dimitrija Tucovića će biti zatvorena za saobraćaj, dok će neposredno pred utakmicu deo ulice biti zatvoren tzv. prstenom, u koji će moći da uđu samo lica sa kartom za zapadnu tribinu. Molimo navijače da dođu na vreme na stadion kako bi izbegli neprijatne gužve i nervozu. Mere obezbeđenja su na izuzetno visokom nivou, pa će sam ulazak na stadion trajati nešto duže nego inače.

- Severna i zapadna tribina su rezervisane isključivo za navijače FK „Vojvodina“, i na njih neće moći da uđu lica sa obležjima FK „Partizan“, iz bezbedonosnih razloga. Za gostujuće navijače je rezervisana istočna tribina.

- Navijači koji poseduju sezonske karte za istočnu tribinu sa istima će moći da uđu na zapadnu tribinu.

Ujedno, korisitmo ovu priliku da pozovemo navijače da na fer i sportski način podrže svoje timove i da se uzdrže od nasilja.
Sa zvanicnog sajta.

Gamad ima ceo tim na raspolaganju. Kod nas sigurno nema Pankova, a pod znakom pitanja su Gacinovic, Vasilic i Tumbasevic. Puskaric se lagano oporavlja od povrede i postoje naznake da bi od sledeceg kola mogao da zaigra opet.

Ocekujem najruzniji fudbal na svetu, 13 zutih kartona za nas i gol Nina Pekarica rukom iz ofsajda od 3 metra za pobedu od 1:0. Naravno u 95. minutu, na produzena 3.

Sutra ce nas krasti :
Војводина - Партизан
Недеља, 03.05.2015 19:00 - Нoви Сaд -
Делегат: СТОЈАКОВИЋ Бранко
Главни судија: ДИМИТРИЈЕВИЋ Дејан
Први помоћни судија: РИСТИЋ Милован
Други помоћни судија: ЂУРЂЕВИЋ Далибор
Четврти судија: МИЛИН Јовица
Први додатни судија: КИШ ЧЕПЕГИ Роберт
Други додатни судија: СТОЈИЛКОВИЋ Игор
Посматрач: ТАНОВИЋ Драгомир
Супер контрола:
User avatar
kafe bagdad
Posts: 689
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:32 pm
Location: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Re: 26. kolo: Vojvodina-partizan, nedelja 19h

Post by kafe bagdad »

Ako on nema dostojanstva, pokazite makar vi minimum istog. Covek je odlicno vodio tim prakticno celu sezonu, sa izuzetkom dva remija kod kuce na pocetku (Jagodina i Metalac) i onog prokletog poraza protiv OFK Beograda koji su nas (makar nominalno) izbacili iz trke za titulu. Ukoliko me secanje ne vara, dobili smo dva puta crne, sa crvenima igrali nereseno tamo uz onaj nesrecni poraz u zadnjem kolu. Kup da ni ne spominjem. Ne znam sta ste ocekivali od njega, da pred utakmicu s nama pljuje crne? Pa ko god ode tamo da igra/trenira poprima njihov stil ponasanja. Ja pamtim pobedu prtiv crnih od 2:0 kad su dosli nakurceni zbog plasmana u LS, a otisli kuci ko posrana go**a. Takodje pamtim i 1:0 u Beogradu protiv istih i ciribu ciriba.

Sa zvanicnog sajta:

Najuspešnija sezona: 2010/11. (trener: Zoran Milinković)
Najviše osvojenih bodova: 67, 2010/11. (odigrano 30 utakmica)
Najveći broj pobeda: 20, 2010/11.
Najmanji broj poraza: 3, 2010/11. i 2012/13. (odigrano 30 utakmica)
Najmanje primljenih golova: 14, 2010/11.
Najveća gol razlika: +30, (44 : 14) 2010/11.
Najveći broj pobeda u nizu: 11, 2010/11. ( 8 pobeda u prvenstvu i 3 u kupu )
Najuspešniji period u prvenstvu: 2010/11., 12 pobeda i 1 remi (od 10. do 23. kola)
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: 26. kolo: Vojvodina-partizan, nedelja 19h

Post by Turija »

Valjda u ovoj lepoj statistici postoji i zasluga igrača.Očit primer su i nedavni (rekordni) rezultati Dzimija Marića (od sjaja do očaja, sa gotovo istim timom), ali Džimi nije pljunuo u lice Vojvodini.Za to svaka čast bivšem Šefu Stručnog štaba (što ne može protiv svog Kluba, čak i kada više nije aktuelni trener).
Mogao je milinković osvojiti i LŠ sa Vojvodinom, ali posle ovakvih intervjua i izjava za mene je moralni pigmej.
I sad, mi to njegovo pljuvanje po Voši treba da prihvatimo kao tačnu činjenicu, da bi bili dostojanstveni.O kakvom dostojanstvu je tu reč?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Locked