1. kolo: Vojvodina-Borac (Cacak) 0:1

User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

1. kolo: Vojvodina-Borac (Cacak) 0:1

Post by Владика »

mesto- Novi Sad
stadion-Karadjordje,Gradski, Vojvodina(kako ko voli)
vreme-17 i 30
Stara dama srpskog fudbala zakoracava u 92. godinu takmicenja i postajanja. Protivnik Borac iz Cacka. Borac je prosle sezone ispao ali je imao para da kupi mesto u prvoj ligi. U Borcu igraju Dmitrovic(igrao protiv nas kada je bio u Gaku) i Davidov(koji nas je sramotno izdao) tako da ce uvek sportska publika u Novom Sadu imati prilike da jos jednom pokaze kako se vredjaju protivnicki igraci. Igraci su dobili neki dinar, imace i podrsku sa tribina i nadam se da cemo zabeleziti ubedljivu pobedu vec u prvom kolu.
Ja predvidjam 3-1 za Vojvodinu.
p.s. U subotu svi dodjite u dresovima da napravimo jednu retro reviju!!!
Last edited by Владика on Fri Aug 19, 2005 5:28 pm, edited 1 time in total.
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1636
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

Djumi, znate li ako prenose ovu tekmu u multiprenosu, iako necu biti kuci voleo bih da snimim.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Vojvodina nije na televiziji :!:
Mislim da je Ofk-Rad i Zemun-Buducnost.
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Veliki sam optimista,ne znam ni sam zasto?
Ma u stvari znam,verujem u ove mlade momke i velika podrska njima i Djumiju.
Ne postavljam nikome imperativ,ali ocekujem da ove sezone osvojimo 4. mesto iza OFK-e.To je samo moja smela prognoza.Ruku na srce osim OFK-e(ona dva tima iznad i ne racunam) mislim da niko nije nesto ekstra.
Sto se tice Borca-3:0 za nas! :shock:
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Ako igraci udju maksimalno borbeno i koncentrisano u mec uz podrsku Firmasa ocekujem pobedu!Netreba preterano da brinemo ko igra za njih,vec kako ce nasi igraci odigrati,sve zavisi iskljucivo od nas samih!Malo me brine sto Pekaric nece igrati...Ocekujem nasu pobedu manjim rezultatom,strelac ce biti Marko Maradona Jovanovic :wink:
User avatar
budababa
Posts: 4015
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Bojim se samo da se Em Dzej nije ispucao u ovim pripremnim utakmicama, a ostali strelci se i nisu bas pokazali. Ne verujem da ce biti tako lagana utakmica, a licno bih bio zadovoljan i sa mrsavih 1:0, pa makar iz penala u 95. minutu 8)
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
BondNS
Posts: 189
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:32 pm
Location: 10 minuta od stadiona

Post by BondNS »

I ja bih bio zadovoljan sa 1:0, ali mislim da će biti 2:2 na kraju i to iz 1 u x.
Na žalost neću biti u mogućnosti da prisustvujem utakmici jer neću biti u Novom Sadu (dođe i moj godišnji na red).
JEDNA STVAR MI NIJE JAZNA,ZASTO NASI KLUBOVI POSLUJU SA CIGANIMA KAD NIKAD NISTA NE ISPLACUJU,SVOJEVREMENO SU POSLALI UZICKU SLOBODU U DRUGU LIGU ZBOG TOGA,A I JAVOR NIJE NISTA BOLJE PROSAO...

Prosto k'o pasulj,u upravama im sede razni Scepanovici itd...
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Sa b92...

"Za nas je dobro što prvo gostujemo Vojvodini. Očekujem povoljan rezultat, bod bi bio veliki, a pobeda pravi korak,” kaže trener Borca, Miodrag Božović.

To da li je dobro sto prvo gostuju Vosi nadam se da ce ih nasi igraci ubediti u suprotno :wink:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9942
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Sami smo im dozvolili da se kurce (sorry) i sepure pred dolazak u NS!!!!
Vec milioniti put cu se ponoviti... Vosa je za Borac institucija i sve sem pobede od 3:0 je neuspeh!!!!

Djumi,to moras usaditi igracima u glavu,reci im da su smotani i da nista ne znaju,ali kad izadju na teren oni vise ne predstavljaju seb pojedinacno,vec kolektiv koji nosi ime FC VOJVODINA,a za taj kolektiv mora da se grize,i da se zapne i sa 200 % snage (pa boze moj,ne igraju se mecevi svaki dan,za jedan mec nedeljno moraju imati volje i snage)....

Kao sto rekoh,ne pamtim kad smo ih dobili,ali nije to zbog njihovog kvaliteta,vec zbog nasih ZVEZDA!!!!

Ako ne bude 3:0 (najmanje),javno obecavam da me nece biti na ovom forumu 5 dana!!!!! :cry:
Image
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Mnogo mi je vazno sta mi je deda bio,ipak mnogo,mnogo mi je vaznije sta ce njegov unuk biti :!:

Image
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1636
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

Voja wrote: Ako ne bude 3:0 (najmanje),javno obecavam da me nece biti na ovom forumu 5 dana!!!!! :cry:
Vratices se ti posle 2 dana, ne mozes ti bez nas :lol:

Inace, danas sam polozio vozacki i ocekujem pobedu pa da se sve to propisno obelezi u subotu navece :!: :D
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
mile bronx
Posts: 259
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:56 pm
Location: liman

Post by mile bronx »

ogi wrote:Inace, danas sam polozio vozacki :D
A patrola, ko patrola trazi promil alkohola...
Jos jedan ludak vise u saobracaju :mrgreen:
I ja se nadam pobedi u prvom od 30 ovogodisnjih derbija....
Duke
Posts: 236
Joined: Wed Jan 19, 2005 7:19 pm
Location: Podbara

Post by Duke »

Pun mi je vise qrac igraca iz raznoraznih nejebododjija koji samo znaju da pljuju po Klubu i nista vise, a nasa deca trunu i moraju da se dokazuju u CSK-u, Kabelu i po kojekakvim selima... Sada je prilika da se konacno vidi nasa skola na delu i da se svima zapuse usta!

Djumi, samo hrabro sutra. Veliki zadatak imate, bice veoma tesko ove sezone! Bicu slobodan da citiram mog komandira cete: "Ko nije spreman da ispuni ono sto se od njega ocekuje, neka stane pred ogledalo, skine gace i vidi sta je!"

PS NS Dukes-i danas pune 7 godina, hvala hvala... :D
You'll never walk alone!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9942
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

ogi wrote:Vratices se ti posle 2 dana, ne mozes ti bez nas :lol:

Inace, danas sam polozio vozacki
Cesto kazem "da je moja rec jaca od predsednikove" :wink:
A ako ne pobedimo 3 razlike,imaces priliku da se uveris!!!! 8)

A za vozacki: CESTITAMO!!! Ajd dovezi se ovamo,da castis!!! :lol:
Image
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9942
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Dejan wrote:Današnji duel u Novom Sadu počinje u 17.30 časova, a ulaznice su: 300, 200 i 50 dinara.
Mene se licno ne dotice,ali jos jedan veliki minus za sve iz uprave kluba!!!
Zar nije bilo ljudski da se na sav glas pozovu navijaci da dodju u NS na utakmicu,na otvaranje sezone,na predstavljanje mladog tima Vose,pa da posle utakmice ti isti navijaci odluce vredi li ovaj tim (novcano,na cene ulaznica mislim) i koliko?Pa tek od drugog kola poceti naplacivati ulaz!!!!

Mislim da je ovo jos jedan u nizu sramotnih poteza!!!

p.s.ali,ako cemo od ovih novaca sa utakmice protiv Borca kupiti SEMAFOR,onda oprastam ovaj cenovnik!!!!
Image
Locked