4. kolo: Obilic-Vojvodina 0:1

User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1636
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

4. kolo: Obilic-Vojvodina 0:1

Post by ogi »

Code: Select all

U subotu, Vojvodina gostuje na Vračaru. Protivnik je ekipa Obilića koja je u rezultatskoj i finansijskoj krizi. Bodovi izgubljeni u prva dva kola se moraju nadoknaditi kako bi nastavili put ka vrhu tabele.
Svi koji mogu trebaju da idu na ovo gostovanje jer Obilic jednostavno mora pasti. Ko ne moze da ide, bice prenos na netu i na wapu (vise info ispod). Bodovi su nam veoma bitni, treba srusiti Vracar zajedno sa Cecinim sisama. Ajd ziveli.

PRENOS UZIVO!

4. kolo: Obilic - Vojvodina, subota od 17h

http://www.firmanovisad.net

===================================

WAP PRENOS!

U mobtel kucajte:
http://tagtag.com/vosalive
Last edited by ogi on Sun Aug 28, 2005 3:15 am, edited 2 times in total.
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Sad ili nikad

Post by Владика »

U subotu ce se sastati jedina dva kluba koja su prekinula dominaciju zvezde i partizana u domacem sampionat u poslednjih 16 godina. Ipak ovo nece biti derbi koji ce krojiti sam vrh tabele vec ce odredjivati ko ce napustiti elitno fudbalsko drustvo. U naslovu sam rekao sad ili nikad jer je veliko pitanje kakva ce biti buducnost F. K. Obilica jer ako ispadne cisto sumnjam da ce skupiti snage da se vrati na prvoligasku scenu(sem ako gazdarica ne napravi neku dijamantsku plocu)! Mi u Beograu nikad nismo pobedili zute sa Vracara i ruku na srce taj klub nam je jako duzan i ako ga sada ne pobedimo ne znam stvarno kada cemo. Zato svi u subotu na vracar da damo podrsku novom treneru i igracima i da vratimo tri izgubljena boda protiv Cacka.
SAMO BORBENO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
User avatar
Tancha
Posts: 111
Joined: Wed Mar 02, 2005 4:23 pm
Location: Blok,NS

Re: Sad ili nikad

Post by Tancha »

podbara wrote:Mi u Beograu nikad nismo pobedili zute sa Vracara
Mislim da je bilo jednom 2:1 za Vosu,bio sam na tekmi...
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1636
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Sad ili nikad

Post by ogi »

Tancha wrote:
podbara wrote:Mi u Beograu nikad nismo pobedili zute sa Vracara
Mislim da je bilo jednom 2:1 za Vosu,bio sam na tekmi...
Tacno, pobedili smo jednom.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Re: Sad ili nikad

Post by Владика »

ogi wrote:
Tancha wrote:
podbara wrote:Mi u Beograu nikad nismo pobedili zute sa Vracara
Mislim da je bilo jednom 2:1 za Vosu,bio sam na tekmi...
Tacno, pobedili smo jednom.
Onda ajde to da ponovimo!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Moramo pobediti!Obilic je u katastrofalnoj situaciji!Ostali su pred pocetak prvenstva bez predsednika kluba,jedva su "skrpili" igracki kadar pred pocetak prvenstva opet su doveli neke jos manje poznate fudbalere na pozajmicu iz Partizana...Na tri prvenstvene utakmice Obilic je zabelezio samo jedan remi i dva poraza uz gol razliku 0-3!Bice jos oslabljeni za veoma dobrog golmana Ristovica kojeg su morali da prodaju zbog lose finansiske situacije...
Za nas jedino nece moci da igraju Pekaric koji se oporavio od neugodne povrede,ali jos nije potpuno spreman,slicno je i sa Popovicem!
Ocekujem da Vukelja nastavi sa dobrim igrama i da proradi jos neki napadac,mozda Drakulic dobije priliku uz naravno (nadam se) standardno dobrog Dobrica :D
ISUS
Posts: 68
Joined: Mon Aug 15, 2005 7:48 pm

Post by ISUS »

Prognoziram pobedu od 2:0 :!: (Vojvodine)
Zabranili ste forum,ali nije prestalo da se pise!?
Vuk
Posts: 42
Joined: Sun Aug 21, 2005 12:31 am
Location: Detelinara

Post by Vuk »

Je..ga ako njih ne pobedimo onda ...........
User avatar
budababa
Posts: 4015
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Samo da ne bude kao prosle sezone u Cacku, kada smo isto imali velika ocekivanja, pa su nas ocetkali sa 3:0. Uz malo srece, i bod ce nam dobro doci.
upss!
Posts: 32
Joined: Mon Jun 20, 2005 10:55 am
Location: u magnovenju

Post by upss! »

Ajd da i mi konačno nekog pobedimo u gostima.

nego PRIJATELJ mi se ućutao nešto,nema informacija ili je njegova "misija" sa odlaskom Đuričića završena?!

Na Vračar po 3 boda!
PRIJATELJ
Posts: 286
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:08 am
Location: svugde

Post by PRIJATELJ »

Upss,a o cemu da pisem.Napisao sam jos kad je promenjen trener,da sad ocekujem do pauze 4 a mozda i svih 6 bodova i nadam se da ce se to ostvariti.U klubu je zadovoljno zatisje,nesto para ima.Dokle ce tako biti videcemo.Ajd ti brate napisi nesto interesantno,pocni neku temu,pa ce mo se ukljuciti.Pozdrav.
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Busevi krecu u 14 i 30!
BondNS
Posts: 189
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:32 pm
Location: 10 minuta od stadiona

Post by BondNS »

Ko je i zašto obrisao moj post?
JEDNA STVAR MI NIJE JAZNA,ZASTO NASI KLUBOVI POSLUJU SA CIGANIMA KAD NIKAD NISTA NE ISPLACUJU,SVOJEVREMENO SU POSLALI UZICKU SLOBODU U DRUGU LIGU ZBOG TOGA,A I JAVOR NIJE NISTA BOLJE PROSAO...

Prosto k'o pasulj,u upravama im sede razni Scepanovici itd...
Duke
Posts: 236
Joined: Wed Jan 19, 2005 7:19 pm
Location: Podbara

Post by Duke »

Tako ti je to Bond kad koristis neprikladne izraze i glumis ludilo, a ustvari si ostatak bivseg rezima, koji je cudom preziveo sve ove godine demokratije. To tako ne moze! :D

Svi na Vracar!

Hteo bih samo da pohvalim poll - TO JE PITANJE KOJE BI TREBALO USADITI SVIM IGRACIMA U CENTRALU, PITANJE KOJE TREBA DA SE POSTAVLJA PRED SVAKU UTAKMICU BEZ OBZIRA KO JE PROTIVNIK! Svaka cast!

A je l' Djibril Sise dobar igrac?
You'll never walk alone!
slavko
Posts: 174
Joined: Wed Jan 19, 2005 4:34 pm
Location: Jel to bitno??? Samo da si zdra'o

Post by slavko »

Odigrao sam dvojku kao kucu na utakmicu Vojvodina - Obilic,tako da...
Voso,Voso,stara damo,ko su tramvaj klubovi da te gledaju popreko samo?
Locked