12. kolo: Vojvodina-Hajduk (Kula) 1:0

User avatar
slanina
Posts: 815
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Post by slanina »

Opet mucenje ali bar smo pobedili a pobedi se u zube ne gleda.
Imali smo sansi sto me raduje i malo bolji vezni red u odnosu na prethodne utakmice,a ono sto me ne raduje je to sto je beogradska fudbalska mafija opet uzela stvari u svoje ruke :evil: :evil: :evil: !!
Odjednom ubedljive pobede beogradskih zonaskih timova nad Zvezdom i Partizanom kao nije providno daj keve ti kad se zna da 3 najbolja igraca Bezanije idu u Partizan na polusezoni a Beki da izjavu ono kao Bezanija igra fudbal :D :D !!
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1635
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Post by ogi »

Gol Despotovica ili http://www.youtube.com/watch?v=SunwD5BLvsY

Zahvale sajtu Yuwa.org, sa kojeg sam skinuo snimak utakmice (na moju molbu neko je snimio tekmu i postavio :wink: ).
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
uvek odani
Posts: 14
Joined: Wed Sep 06, 2006 11:25 am
Location: Novi Sad
Contact:

Post by uvek odani »

dobro je
gledao sam prvo poluvreme prenosa i bio sam se skenjo kako smo loše igrali. Posle mi reče drug da smo dobili i extra igrali u drugom poluvremenu. SVAKA ČAST!!!
sad kad bi dobili borac i bežaniju :D
Image
User avatar
021
Posts: 859
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Post by 021 »

U drugom poluvremenu smo igrali najbolji fudbal od početka sezone.Pored sjajnog Davidova,moram pohvaliti i Buača.Dečko je super igrač-brz i prodoran,a to je upravo ono što nam fali.Videli ste koliko je unapredio našu igru kada je ušao.Milutinović je nepravedno izostavljen na račun Tadića,koji jeste veliki potencijal,ali mislim da ga je Rajevac trenutno preforsirao.Nema dovoljno snage za 90 minuta i slab je u defanzivi,dok je Milutinović ubedljivo naš najspremniji igrač.Videlo se u prvom poluvremenu da nismo mogli trkački da pariramo protivniku(ulazak Buača je to promenio).Dakle,Tadiću treba dati poluvreme,ali da odigra maksimalno.Despotović je bio sjajan,odlično se kretao,stizao je svuda.Davno nisam video da je neki naš centarfor toliko trčao.
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Post by shecky »

100% se slazem sa 021 Rajevac je morao zameniti Tadica al nije smeo zbog 2 izmene (Nastic,Kiza) to je moje misljenje...
Inace Buac je explozivan Ranko je dobar napadac nadam se da ce nastaviti ovako.
Ali gde je Pavlovic???? Zar nije i on brz, borben?
Dobric je extra igrac al nije u formi pa po meni bi trebao na klupu a na teren Opsenica.
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

shecky wrote: Ali gde je Pavlovic???? Zar nije i on brz, borben?
Njegov greh je samo jedan :!:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Post by shecky »

A to je...? :)
Locked