26. kolo: Jedinstvo (Bijelo Polje)-Vojvodina 1:1

User avatar
Joe
Posts: 109
Joined: Tue Feb 01, 2005 5:12 pm

Post by Joe »

Sramota!!!!! :evil:
User avatar
Turija
Posts: 10806
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Očito je da se zbog lošeg vođenja kluba previše slabih igrača našlo u dresu Vojvodine.Očito je, da i kad se poneko (samo na par utakmica) izdigne iznad bledog proseka, taj isti se brzo vrati na početne pozicije.
Ako mislimo ozbiljno, na leto se mora napraviti ,,veliko spremanje,,.Pre svega u napadu i veznom redu.Ovog proleća Vošin dres zaslužili su Kačar i Nastić zajedno sa odbranbenim redom i možda Kahriman (još uvek nepotvrđen, mada je slabiji od Todića).Ostali, u najboljem slučaju po njih, mogu se naći eventualno u rezervi (da ne kupujemo više od pola tima).Ne verujem da bi imali toliki budžet.
Na kraju, nezadovoljan sam kako igramo.Na 0:0 sa što manje znoja, pa ako slučajno uguramo 1 gol.Pod pretpostavkom, da je igra odbrane rezultat Šaulinog rada, pitam se da li izvlačim pogrešan zaključak o rezultatima rada Marića i Ćurčića?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Uočljivo je da se pozitivni ili negativni komentari ovde javljaju samo kao posledica isto takvih rezultata,ali ne i igre.Rekao bih da je zaista loš rezultat ostvaren u ovo kolu,ali bih takođe istakao da su kompletni rezultati Vojvodine izvanredni u odnosu na igru koja se pruža ove sezone.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8909
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Red Firm wrote:Rekao bih da je zaista loš rezultat ostvaren u ovo kolu,ali bih takođe istakao da su kompletni rezultati Vojvodine izvanredni u odnosu na igru koja se pruža ove sezone.
E to je ono shto je ustvari i najstrashnije. Ako bisno i izashli u Evropu, s ovakvom igrom bismo pukli odmah u startu, i to od nekih indijanaca sa Malte ili iz Luksemburga...
BondNS
Posts: 189
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:32 pm
Location: 10 minuta od stadiona

Post by BondNS »

Radoye wrote: E to je ono shto je ustvari i najstrashnije. Ako bisno i izashli u Evropu, s ovakvom igrom bismo pukli odmah u startu, i to od nekih indijanaca sa Malte ili iz Luksemburga...
Nikad ne podcenjuj moć premija za evropske utakmice :roll:
JEDNA STVAR MI NIJE JAZNA,ZASTO NASI KLUBOVI POSLUJU SA CIGANIMA KAD NIKAD NISTA NE ISPLACUJU,SVOJEVREMENO SU POSLALI UZICKU SLOBODU U DRUGU LIGU ZBOG TOGA,A I JAVOR NIJE NISTA BOLJE PROSAO...

Prosto k'o pasulj,u upravama im sede razni Scepanovici itd...
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Mislim da se ipak preteruje,jer nemamo mi bas toliko losu ekipu,a ni igre nisu toliko lose s aspekta srpsko-crnogorskog fudbala.Ekipa je mlada i neuigrana i ako kostur tima ostane na okupu plus par pojacanja i dodatka iz podmlatka,ja mislim da cemo se svi prijatno iznenaditi sledece sezone.
Naravno,i taj voljni momenat je bitan i to moze dosta da izmeni stvari.Igraci se uvek moraju zalagati.Ne treba kritikovati suvise igrace,jer se moze desiti da sledece sezone bude mnogo gore,pa cemo neke od njih praviti od blata.Naravno,morace se preko leta zasukati rukavi i napraviti dobar plan sta i kako dalje.
Sto se tice utakmice sa Jedinstvom,treba imati u vidu da smo bili oslabljeni,da se Jedinstvo konsolidovalo i dovelo novog trenera,a zaboga moraju i oni negde da osvoje neki bod,problem je u tome sto se to desilo bas nama.Ali to je raspored i da smo sa njima igrali ranije,sigurno bi pobedili.Sa 7 bodova mi smo u Evropi(znaci bod sa Zetom),a mozda i u kupu UEFA ako Hajduk ne pobedi na svom drugom preostalom gostovanju do kraja prvenstva(a mislim da igraju sa Jedinstvom).Sad,mozda Hajduk kiksne vec u sledecem kolu kuci sa Zemunom,nece mu biti lako,a nadam se da ce Jedinstvo nastaviti da igra casno.
Nista nije izgubljeno,imam osecaj da cemo i sa 7 bodova(naravno sa odredjenih utakmica) biti sigurni za kup UEFA.Ako nista,bar ce nas onda cekati inter-toto.
Last edited by ice on Mon Apr 17, 2006 12:37 am, edited 1 time in total.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
Cause
Posts: 458
Joined: Mon Nov 28, 2005 11:27 pm
Location: Kraljevo

Post by Cause »

Pratio sam preko teletexta i nisam mogao da poverujem da smo "izgubili" od ubedljivo najgore ekipe u prvenstvu!
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

ice wrote:Mislim da se ipak preteruje,jer nemamo mi bas toliko losu ekipu,a ni igre nisu toliko lose s aspekta srpsko-crnogorskog fudbala.Ekipa je mlada i neuigrana i ako kostur tima ostane na okupu plus par pojacanja i dodatka iz podmlatka,ja mislim da cemo se svi prijatno iznenaditi sledece sezone.

Nismo mi ni mislili da ova ekipa ne može mnogo bolje,već smo se osvrnuli na njihova izdanja.A zbog čega je to tako...To je već nečija druga briga.Ova ekipa je trebala da doživi doselekciju,koja na žalost nije učinjena na polusezoni.
BondNS
Posts: 189
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:32 pm
Location: 10 minuta od stadiona

Post by BondNS »

Za razliku od nas, Hajduk igra fudbal, što su i pokazali nebrojeno puta u utakmicama protiv nas i u Kuli i u Novom Sadu.
JEDNA STVAR MI NIJE JAZNA,ZASTO NASI KLUBOVI POSLUJU SA CIGANIMA KAD NIKAD NISTA NE ISPLACUJU,SVOJEVREMENO SU POSLALI UZICKU SLOBODU U DRUGU LIGU ZBOG TOGA,A I JAVOR NIJE NISTA BOLJE PROSAO...

Prosto k'o pasulj,u upravama im sede razni Scepanovici itd...
Zorge
Posts: 31
Joined: Tue Nov 15, 2005 6:06 pm
Location: Kod njih

Post by Zorge »

ice wrote:Sto se tice utakmice sa Jedinstvom,treba imati u vidu da smo bili oslabljeni,da se Jedinstvo konsolidovalo i dovelo novog trenera,a zaboga moraju i oni negde da osvoje neki bod,problem je u tome sto se to desilo bas nama.Ali to je raspored i da smo sa njima igrali ranije,sigurno bi pobedili..
Ranije smo igrali sa Radom,Podgoricom,Ivanjicom pa nismo pobedili.Mislim da smo prokockali sansu za kup uefa na ove cetri utakmice.Inter toto kup nikoga i ne interesuje.Ice igrali smo oslabljeni i na karaburmi.
User avatar
SezioneFCV
Posts: 131
Joined: Wed Jan 19, 2005 1:57 pm
Location: Slaninarski logor

Post by SezioneFCV »

Slazem se s tobom Zorge,ali smo na Karaburmi imali Vukelju u timu!

A mi bez Vukelje ocigledno nemamo napad...toliko o tome! :roll:
Jebes Beograd kad to je Bangladesh
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

Turija wrote:Jedan čovek je o Evropi, još jesenas, govorio, a onda se skoro svima činilo da je On načisto ,,prolupao,,.
Turija On i jeste "prolupao" :!:
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
BondNS
Posts: 189
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:32 pm
Location: 10 minuta od stadiona

Post by BondNS »

Zorge wrote: Ranije smo igrali sa Radom,Podgoricom,Ivanjicom pa nismo pobedili.Mislim da smo prokockali sansu za kup uefa na ove cetri utakmice.Inter toto kup nikoga i ne interesuje.Ice igrali smo oslabljeni i na karaburmi.
Bojim se da ovde grešiš, jer je Novi Sad gladan "velikih događaja", što se može videti na utakmicama mlade reprezentacije, pojedinim utakmicama Good Year lige, pa čak i evropskom atletskom prvenstvu 2004 godine.
Obzirom koliko takvih "velikih događaja" (bez namere da nekoga uvredim - to jesu važna dešavanja) imamo prilike da doživimo u Novom Sadu, mislim da bi čak i eventualna prva utakmica Inter toto kupa (npr. protiv Slovenaca) privukla minimum 5.000 ljudi na stadion.
300 din x 5.000 karata, pa ti vidi da li to nekoga interesuje.
JEDNA STVAR MI NIJE JAZNA,ZASTO NASI KLUBOVI POSLUJU SA CIGANIMA KAD NIKAD NISTA NE ISPLACUJU,SVOJEVREMENO SU POSLALI UZICKU SLOBODU U DRUGU LIGU ZBOG TOGA,A I JAVOR NIJE NISTA BOLJE PROSAO...

Prosto k'o pasulj,u upravama im sede razni Scepanovici itd...
Locked