Liga Evrope - sezona 2013/14

Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif, 22. avgust

Post by Helm »

Hey Teksas, little off. Do you see now why Vojvodina can't win the title? :D partizan plays against Novi Pazar. Guests have only 11 players for the game, and probably not more than 5 from first team. Further more, even that way they had an advantage at the end of first half so referee had to blow fake penalty and send off Novi Pazar's player. Oh, I forgot to tell you that Novi Pazar doesn't even have a head coach on the bench. :D And it's 3:3 at the moment so it's probably gonna be 15 minutes of added time. :rolll:

Now, that is exactly why is Vojvodina always third.
User avatar
Teksas
Posts: 28
Joined: Fri Jul 19, 2013 5:37 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif, 22. avgust

Post by Teksas »

Helm wrote:Hey Teksas, little off. Do you see now why Vojvodina can't win the title? :D partizan plays against Novi Pazar. Guests have only 11 players for the game, and probably not more than 5 from first team. Further more, even that way they had an advantage at the end of first half so referee had to blow fake penalty and send off Novi Pazar's player. Oh, I forgot to tell you that Novi Pazar doesn't even have a head coach on the bench. :D And it's 3:3 at the moment so it's probably gonna be 15 minutes of added time. :rolll:

Now, that is exactly why is Vojvodina always third.
I understand it man, fuck the system hehe :D
We were champion in 2010, that was a kick for the istanbul clubs. So i hope Vojvodina can be champion too.
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif, 22. avgust

Post by Helm »

Malo sam cackao po netu, neki prosek u kladionicama za prvu utakmicu je sledeci:
1.85 na nas, 3.42 remi, 4.08 na njih. Najveca na nas medju kladionicama koje su stavile vec utakmicu je 1.9, a na njih 4.7.

Mislim da je malo preteran odnos, ispadamo veliki favoriti, sto mislim da nismo. Ali dobro, lepo je ziveti svestan da imamo objektivne sanse za plasman u LE. :D
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif, 22. avgust

Post by shecky »

Ha Helm pa zar nismo veliki favoriti? Tim koji je na pragu ulaska u LE ,koji je izbacio Bursu igra protiv ekipe kojoj je ovo druga godina u istoriji kluba u najelitnijem rangu(ala ovo smesno zvuci doduse)..

Naravno da smo veliki favoriti iako meni ove tekme protiv DS uvek imaju neku draz,maltene mi dodje kao gradski derbi s obzirom da su bili domacini na nasem stadionu.
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif, 22. avgust

Post by Boske87 »

Odlazak Abuba se desio u idealnom trenutku, treba da se spustimo na zemlju i da shvatimo da nismo apsolutni favoriti i da samo maksimalno ozbiljnim pristupom možemo u LE. Dobro je što prvu utakmicu igramo kući, pobeda bez primljenog gola bi olakšala posao. Najvažnija stvar u pripremi meča jeste da Nikolić spusti tenziju među igračima, da odradimo dvomeč kao prethodne runde jer je poznato da do sada naši igrači se nisu znali nositi sa pritiskom favorita.
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
salefkv
Posts: 603
Joined: Wed Aug 01, 2012 11:28 am

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif, 22. avgust

Post by salefkv »

shecky wrote:Ha Helm pa zar nismo veliki favoriti? Tim koji je na pragu ulaska u LE ,koji je izbacio Bursu igra protiv ekipe kojoj je ovo druga godina u istoriji kluba u najelitnijem rangu(ala ovo smesno zvuci doduse)..

Naravno da smo veliki favoriti iako meni ove tekme protiv DS uvek imaju neku draz,maltene mi dodje kao gradski derbi s obzirom da su bili domacini na nasem stadionu.
Ja bih rekao da je mislio na utakmicu sa Serifom ali nisam siguran :?:
User avatar
Firmson89
Posts: 367
Joined: Sun Mar 31, 2013 6:11 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif, 22. avgust

Post by Firmson89 »

Дефинитивно је мислио на Шериф, квота на нас против Доњег Срема је 1.30 :mrgreen:
Passazir
Posts: 42
Joined: Sun Dec 05, 2010 10:18 am
Location: Centar

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif, 22. avgust

Post by Passazir »

Serif je najlaksi protivnik od svih koje smo mogli dobiti ali su nam sanse za prolazak 50%. Ne smemo da potcenimo novac ulozen u taj klub i kolicinu iskusnih igraca koje imaju. Bursu smo iznenadili iz senke a Serif ce se dobro pripremiti za ono sto ih ceka. Dinamo ih je lako izbacio ali je Dinamo trenutno taman toliko veci autoritet u evropskom fudbalu od nas. Veujem u prolazak ali nas ceka tezak dvomec.
Budi VOJVODJANIN navijaj za Vojvodinu
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif, 22. avgust

Post by Helm »

Na Ligu Evrope sam mislio naravno. :D

Sto se DS tice jasno je ko je i favorit i apsolutni favorit, ali te kvote bih stavio u odgovarajucu temu da su me zanimale. :deal:
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif, 22. avgust

Post by shecky »

Hahah izvinjavam se za ono ,mislio sam da sam u temi DS.
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif, 22. avgust

Post by Helm »

Serif je u trecem kolu zabelezio prvu pobedu (posle poraza i remija u prvenstvu) protiv Rapid Ghidighici. Sudeci prema tome da je prethodne sezone Serif bio ubedljivo prvi sa 5 remija i 3 poraza moze se reci da je sa pobedom, remijem i porazom u prva tri kola slabije startovao.

Osvrnuo bih se na jos jedan podatak. Ne pratim moldavsku ligu pa ne mogu nista da tvrdim, ali sam istrazujuci nasao jednu vrlo interesantnu situaciju. Naime, pojavio se jedan novi, izuzetno zanimljiv klub koji bi mogao da promeni situaciju u njihovom fudbalu. Radi se o doticnom FK Veris, koji je osnovan 2011. godine i od tad belezi neverovatne rezultate. Poceli su iz trece lige i zavrsili je na prvom mestu bez izgubljenog boda sa gol razlikom 84:2 na 20 utakmica. Naredne sezone su u drugoj ligi imali ucinak 24 pobede, dva remija i dva poraza, uz gol razliku 103:5. I iz druge lige stigli do finala kupa gde su tek nakon penala porazeni od Serifovog gradskog rivala.

I zasto pisem o njima toliko? Zato sto su u drugom kolu ove sezone pobedili Serif. :deal:
Tako da, poenta je, mozda cak ne igramo ni sa najboljim moldavskim timom. :mrgreen:
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif, 22. avgust

Post by Radoye »

Helm wrote:Tako da, poenta je, mozda cak ne igramo ni sa najboljim moldavskim timom. :mrgreen:
Men' se pre cini da ovo znaci da je moldavska liga jos regularnija nego TSL... :deal:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif, 22. avgust

Post by borrissey »

Helm wrote: Poceli su iz trece lige i zavrsili je na prvom mestu bez izgubljenog boda sa gol razlikom 84:2 na 20 utakmica. Naredne sezone su u drugoj ligi imali ucinak 24 pobede, dva remija i dva poraza, uz gol razliku 103:5. I iz druge lige stigli do finala kupa gde su tek nakon penala porazeni od Serifovog gradskog rivala.
Ovo izgleda kao da, pošto već ne mogu, gle majku mu, da startuju iz prve lige, onda su lepo "zamolili" ostale protivnike da se ne trude previše, jer bi im svakako pokazali da su najbolji :)
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Liga Evrope Q4R: Vojvodina-Šerif, 22. avgust

Post by Helm »

Hehehe, da vrlo lako je moguce. I ja imam informacije o visokom nivou regularnosti moldavske lige. :deal:
Locked