2. kolo: Voždovac-Vojvodina 1:1

Locked
User avatar
Box
Posts: 291
Joined: Mon Feb 13, 2012 2:39 pm

Re: 2.kolo : Voždovac-Vojvodina, subota 17:30

Post by Box »

Izgleda je nama veliki deo igre zavisio od Abubakara...Trebace vremena da se tim snadje bez udarne igle.
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: 2.kolo : Voždovac-Vojvodina, subota 17:30

Post by Marcello »

Još jedna sezona za zaborav je pred nama. Već sada zaostajemo za nogometašima 4 boda, a ispašćemo i od Šerifa, jer, ovo je svakog dana sve drugačiji tim od onog koji je uspečno počeo sezonu. Mene bi bilo sramota da protiv dve krš ekipe iz JSL ne ostvarim ni jednu pobedu!!!

A, priznajem, posle Burse sam se ponadao, da smo, konačno, posle 20 godina - jaki! :frown:
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 2.kolo : Voždovac-Vojvodina, subota 17:30

Post by laki »

Muka mi je od nasih napadaca a pogotovo od Kaludjerovica! Najgori spic kojeg imamo, gori je i od Biblije!!
Image
Plavim Dunavom
Posts: 100
Joined: Thu May 09, 2013 12:58 am

Re: 2.kolo : Voždovac-Vojvodina, subota 17:30

Post by Plavim Dunavom »

Dobro, što se tiče eventualne titule za stogodišnjicu, tu priču smo rešili, sada napadamo kup jer je on ionako uvek naš. :mrgreen:

A šta reći, čudno mi je da smo poveli i da nismo uspeli da sačuvamo rezultat.Ako je i bilo za očekivati da nam napad padne odlaskom Abua koji je objektivno bio pola tima, nije mi jasno kako je odbrana dozvolila da tako blizu kraja primimo gol?
Idemo dalje, Spartak je bar protivnik po meri i moramo ga dobiti jer ove sezone će biti mnogo više rivala u borbi za treće mesto.Lepo je to što igramo u Evropi, ali mora se gurati i na ostalim frontovima.Nadam se da ćemo protiv Spartaka biti pravi, ne znam kakva je igra bila protiv Voždovca, to me zanima, ali videćemo i to već.

Malo smo mnogo poleteli, red je da ubuduće dosta realnije prilazimo utakmicama, objektivno u Evropi smo u prva dva kola imali ipak isuviše slabe protivnike dok smo protiv Burse bili fenomenalni, ali i Turci su imali gomilu svojih problema.

Nadam se ulasku u Ligu Evrope jer nam to treba pre svega za stabilizaciju, promociju i funkcionisanje kluba, ali Šerif se kao rival mora najozbiljnije shvatiti, oni su neku njihovu krizu već doživeli i sigurno će gristi protiv nas.
Dakle, maksimalna mobilizacija svih u klubu i igrači moraju da daju svaki po 100 posto svojih mogućnosti, nema spavanja na lovorikama.
Last edited by Plavim Dunavom on Sat Aug 17, 2013 7:38 pm, edited 1 time in total.
Junior
Posts: 788
Joined: Sun Apr 18, 2010 7:41 pm
Location: Novi Sad

Re: 2.kolo : Voždovac-Vojvodina, subota 17:30

Post by Junior »

Opušteno, gazimo Šerife! 8)
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: 2.kolo : Voždovac-Vojvodina, subota 17:30

Post by trelos gia fcv »

Gospodine Nikoliću, tek sada ćete da spoznate šta znači voditi Vojvodinu. Tj, već ste počeli u prva dva kola i to sa kim: Donji srem i Voždovac.
Neka Vam je sa srećom.
Bilo bi mi jako žao ukoliko bi nam bajna uprava već posle trećeg kola priredila to zadovoljstvo da Vam vidimo (NE DAJ BOŽE) leđa...
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
User avatar
One and only
Posts: 481
Joined: Sun Sep 27, 2009 8:08 pm
Location: Zapad

Re: 2.kolo : Voždovac-Vojvodina, subota 17:30

Post by One and only »

Bas sam juce pricao drugu kako smo jako poleteli posle pobede nad Bursom. E sada mislim da je ovaj remi odlican da nas spusti na vreme kako ne bi doziveli sok protiv Serifa. Vozdovac je ekipa koja se spremala za drugu ligu, tako da slobodno mozemo reci da smo remizirali protiv drugoligasa. Kako ce ovaj remi uticati na psihu igraca i raspolozenje u ekipi videcemo u cetvrtak, a ulogu favorita treba prepustiti Serifu.
United of Vojvodina
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Re: 2.kolo : Voždovac-Vojvodina, subota 17:30

Post by trelos gia fcv »

laki wrote:Muka mi je od nasih napadaca a pogotovo od Kaludjerovica! Najgori spic kojeg imamo, gori je i od Biblije!!
E, laki, pusti to...
Molim te!
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: 2.kolo : Voždovac-Vojvodina, subota 17:30

Post by laki »

trelos gia fcv wrote:Hoćete o tituli da pričamo?
Onako neobavezno...
POPAAA, POZOVIMO POPA NA STADION!!!
:cheers:
Image
Plavim Dunavom
Posts: 100
Joined: Thu May 09, 2013 12:58 am

Re: 2.kolo : Voždovac-Vojvodina, subota 17:30

Post by Plavim Dunavom »

Bogami, ako u Šerifu znaju koliko smo se radovali kada smo čuli da su nam rivali, biće čupavo. :mrgreen:

Utakmice sa Šerifom i Spartakom su veliki ispit za naš klub, tu će se realno videti ko smo i šta smo.Šerif je izuzetno ozbiljna ekipa sa legijom stranaca, prošli su i neku mini-krizu što znači da će igrati ozbiljno, a Spartak je eto odlično započeo naše prvenstvo.

Da vidimo je li nas Abu baš toliko izvlačio ili još ima junaka koji se na muci poznaju?
User avatar
One and only
Posts: 481
Joined: Sun Sep 27, 2009 8:08 pm
Location: Zapad

Re: 2.kolo : Voždovac-Vojvodina, subota 17:30

Post by One and only »

Box wrote:Izgleda je nama veliki deo igre zavisio od Abubakara...Trebace vremena da se tim snadje bez udarne igle.
Slazem se. Abu je bio pola tima. Kada ne znas sta ces sa loptom dodaj Abuu, na to se svodila igra. A Abu je cesto znao da pretrci 30-ak metara sa loptom i dodje makar u polu-priliku. I mora se vise napadati kroz sredinu, uglavnom napadamo po strani a to i ne donosi neke rezultate kada u ekipi nema vise Abua.
United of Vojvodina
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: 2.kolo : Voždovac-Vojvodina, subota 17:30

Post by Grba_NS »

Gacinovic je prirodna i najbolja zamena za Abubakara. Sto pre to shvati g. Nikolic, to ce ekipi biti lakse i bolje - fali brzine i probojnosti u napadu!
User avatar
Teksas
Posts: 28
Joined: Fri Jul 19, 2013 5:37 pm

Re: 2.kolo : Voždovac-Vojvodina, subota 17:30

Post by Teksas »

Pff, :?
Bad start for the competition.
I hope you will get a good result against Sherif, beacause this not an good start for Vojvodina..

Good luck..
User avatar
PanonskiFantom
Posts: 421
Joined: Mon Jun 13, 2011 4:42 am
Location: Stadion Karađorđe

Re: 2.kolo : Voždovac-Vojvodina, subota 17:30

Post by PanonskiFantom »

Od sve priče mi najsviše smeta što smo kasnili sa početkom utakmice. Alo bre??!!!

Na ostalo sam navikao. Ko se nervira, go**o stisne :mrgreen:
Vise nista nije isto!
User avatar
Casual
Posts: 253
Joined: Mon Jul 13, 2009 11:25 pm
Location: Ravnica

Re: 2.kolo : Voždovac-Vojvodina, subota 17:30

Post by Casual »

Ako je ovo cena da prodjemo u grupe LE, nek' ide zivot.
Tako ce nam biti zao kasnije ovih bodova sa pocetka, kao i uvek... Sto se manje nadate i ocekujete od Stare dame - to bolje!
Volem Vošu!
Locked