Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3900
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Transferi

Post by Red Marquis »

Nikola sve najbolje, pravi slaninari su te zavoleli vrlo brzo jer su u tebi prepoznali to nešto za čime tragamo.
Želim ti da završiš u ligama petice, i da se gledamo opet, najkasnije početkom sledeće dekade.
Io odio Belgrado
Karlsson
Posts: 2208
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Maki wrote: Fri Sep 15, 2023 12:20 pm Ne kontam ovo, da NP dovede Ljajića, a mi Kajevića. Zar smo stvarno toliko za izbegavanje?
Očigledno da su Adema (47 utakmica za Srbiju) doveli na neku emociju i to u zenitu karijere, a mi gomilamo novac od prodaje i konkurišemo za plejaut. Slavno ime Vojvodine je u dubokom blatu.
Ljajić je ubedljivo najjače ime prelaznog roka u Srbiji, a mi smo doveli Rosića za koga je eventualno neko čuo, samo zato jer je povratnik. Ostali treba tek da se dokazuju.
Prijatelj (opet sam porekao da ga neću navoditi) je na Mozzartu rekao da ćemo svi biti prijatno iznenađeni današnjim pojačanjem. Neki su se ovde izjasnili protiv Kataia, ali jedino on može da nas izvuče iz ove bede, podigne kvalitet, vrati navijače na stadion i povrati slaninarski duh, čijem padu je i sam kumovao.
Ljajić je postao rekreativac, veći nego Malbašić. Nije to ni bleda senka nekadašnjeg igrača. Zato ga je Karagumruk i pustio, a odavno se govori da je obećao da će kao lokal patriota igrati i za Novi Pazar. Neki čak spominju i da igra besplatno.
To je njegova lična želja koja nema veze sa novcem i sa daljim građenjem karijere.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4886
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Srecno, Nikola! Pocepaj tu ligu i zaigraj za reprezentaciju ponovo.

Neka me neko podseti, kad smo kod pravila o strancima, zar nije pravilo i to da su ex-SFRJ igraci od sada tretirani kao domaci? Znam da je u Bosni to pravilo.
Karlsson
Posts: 2208
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Maki wrote: Fri Sep 15, 2023 12:25 pm Giorbelidze je izašao pre nego što su ušli Indio i Kajević.
Ali su sva petorica bila u protokolu.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4077
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

Nikola, forumaši su rekli sve iznad, hvala ti što si klub doživljavao i predstavljao onako kako bismo ga i mi pojedinačno predstavljali. Pravi su te prepoznali, lažni će te pljuvati gde god da budeš. Ovde ćeš uvek imati ljude koji će te poštovati, a bez obzira na uprave i mesto koje te prihvata kao svoga.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4077
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

gospodinFKV wrote: Fri Sep 15, 2023 12:29 pm Neka me neko podseti, kad smo kod pravila o strancima, zar nije pravilo i to da su ex-SFRJ igraci od sada tretirani kao domaci? Znam da je u Bosni to pravilo.
Od ove sezone igrači koji imaju EU državljanstvo nisu više tretirani kao stranci. Sve ostalo su stranci(osim onih koji imaju srpsko državljanstvo, je li...).
Karlsson wrote: Fri Sep 15, 2023 12:29 pm Ali su sva petorica bila u protokolu.
Pravilo od 4 stranca se odnosi na broj stranih igrača na terenu u istom trenutku. Mislim da je maksimalan broj stranaca u protokolu 8. FSS ima pravilnik, ako te interesuje ovaj nastavak, pronađi.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Cane
Posts: 1109
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Transferi

Post by Cane »

Ako je Katai zaista opcija, da se nešto pitam glasao bih apsolutno ZA. Čovek me je proteklih godina užasno nervirao, ali pre svega jer je to što definitivno zna fudbal bilo u funkciji kluba kojeg prezirem, a ako isključim okruženje kao lik mi je čak bio i simpatičan. Mislim da bi sada imao i neki lični motiv više, a to bi nama samo koristilo. Znači, ako je to uopšte realna mogućnost (u šta sumnjam) dobrodošao je.
User avatar
Maki
Posts: 1196
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Transferi

Post by Maki »

cumicn wrote: Fri Sep 15, 2023 12:02 pm Dragi forumaši, Želim da vam se zahvalim na svemu u ovih prelepih godinu dana, što ste me izabrali za igrača godine, na svakoj kritici koju sam prihvatio dobronamerno, ali takodje i na pohvalama kojih je bilo mnogo,nadam se da imate razumevanja za celu ovu situaciju...Ostalo sam sve rekao u intervjuu za fudbalski sajt.
Intervju na zvaničnom portalu je bio takav da je duboko ganuo čak i mene koji i dalje smatram da si nas izdao i tužan sam što odlaziš. Radovalo bi me samo da si ostao, jer nemam širinu ostalih forumaša koji to mogu da ishendluju. Ipak, hvala Ti na svemu što si učinio za nas, svojim kvalitetom i zalaganjem, i koji si krvlju, znojem i suzama natapao dres našeg voljenog kluba. Kapitensku traku baš i nisi morao stavljati, ali ako je kako kažeš to tvoj najveći uspeh u karijeri, onda idi u bratsku Rusiju, nek te sreća prati i povrede mimoiđu. :cheers:
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1460
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Transferi

Post by Uvek sa tobom »

Колко информација стиже, биће ово класичан сланинарски завршетак прелазног рока са 5+ играча, само товари :mrgreen:
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1192
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Transferi

Post by Mare_Liman »

Uvek sa tobom wrote: Fri Sep 15, 2023 12:46 pm Колко информација стиже, биће ово класичан сланинарски завршетак прелазног рока са 5+ играча, само товари :mrgreen:
Шеф је рекао тим је јак, онолико колико му је клупа дугачка, ја не видим проблем, само трпај :mrgreen:
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Koga vidite u nasem napadu da moze da igra celu utakmicu u oba smera (i presing), sto proklamuje trener Popovic?

Prihvatm povratak Kataija, ali bi trkacki morali znatno pojacati vezni red. Medjutim, mislim da je nerealno ocekivati Kataija u Vosi, jer ga je Obama vratio na spisak prvotimaca cz.
Uprava se sad uzmuvala da u poslednjem trenutku krpi velike propuste. I taj i Kembel je nedorecen igrac i sklon kartonima, kao i Bolingi, nasa najzvucnija pojacanja.
Ja bih pre obojice doveo Vukanovica, ako je u realnoj opciji

E, na koje grane je spala Vosa, kad preko Javora, Donjeg Srema, Sremske Mitrovice, Uba ....uvozi igrace, kao velika pojacanja :oops:

@Maki
Ja mislim da ga je, ipak, Beba malo ulepsala.
Da sad ne ,,konstruisem" moje vidjenje kako je sve ovo teklo u vezi javljanja Nikole na oba mesta.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Duplof
Posts: 932
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Transferi

Post by Duplof »

cumicn wrote: Fri Sep 15, 2023 12:02 pm Dragi forumaši, Želim da vam se zahvalim na svemu u ovih prelepih godinu dana, što ste me izabrali za igrača godine, na svakoj kritici koju sam prihvatio dobronamerno, ali takodje i na pohvalama kojih je bilo mnogo,nadam se da imate razumevanja za celu ovu situaciju...Ostalo sam sve rekao u intervjuu za fudbalski sajt.
Hvala tebi, srećno majstore, vidimo se opet kad za to dođe vreme! :lala:
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
Srbendinho
Posts: 96
Joined: Thu Aug 08, 2013 10:56 pm

Re: Transferi

Post by Srbendinho »

cumicn wrote: Fri Sep 15, 2023 12:02 pm Dragi forumaši, Želim da vam se zahvalim na svemu u ovih prelepih godinu dana, što ste me izabrali za igrača godine, na svakoj kritici koju sam prihvatio dobronamerno, ali takodje i na pohvalama kojih je bilo mnogo,nadam se da imate razumevanja za celu ovu situaciju...Ostalo sam sve rekao u intervjuu za fudbalski sajt.
Хвала и теби на професионалном односу. Пуно среће у наставку каријере. Да увијек заобиђеш Београд и једног дана поново дођеш у Војводину.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4886
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Turija wrote: Fri Sep 15, 2023 12:54 pm Koga vidite u nasem napadu da moze da igra celu utakmicu u oba smera (i presing), sto proklamuje trener Popovic?
Bolingi je recimo prava jedna radilica. Tih par utakmica sto sam gledao, nema gde ga nije bilo. Dobije vazdusni duel na polovini, u roku od odmah je u kaznenom da natrci na loptu u prostor.
User avatar
slanobarac
Posts: 3641
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

cumicn wrote: Fri Sep 15, 2023 12:02 pm Dragi forumaši, Želim da vam se zahvalim na svemu u ovih prelepih godinu dana, što ste me izabrali za igrača godine, na svakoj kritici koju sam prihvatio dobronamerno, ali takodje i na pohvalama kojih je bilo mnogo,nadam se da imate razumevanja za celu ovu situaciju...Ostalo sam sve rekao u intervjuu za fudbalski sajt.
Srećno Džoni, uzmi im sve novce i čuvaj se Ruskih mesara. :cheers:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Post Reply