Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
piknikdesu
Posts: 2
Joined: Mon Jul 03, 2023 11:58 pm

Re: Transferi

Post by piknikdesu »

https://t.me/Metaratings/32623

Nekoliko klubova Ruske lige imaju interesovanje za Zukića
Ponuđen Orenburgu i klubovima Prve lige Rusije
Milion evra je cena, njegova željena plata je 400000 evra
User avatar
torrente
Posts: 512
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: Transferi

Post by torrente »

samo nek ide... 8)
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
CRD FCV
Posts: 1732
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Transferi

Post by CRD FCV »

Јел га то клуб или агент нуди њима?
Karlsson
Posts: 2208
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Transferi

Post by Karlsson »

Možda je Savićević došao kao zamena za Zukića?
Koral
Posts: 418
Joined: Tue Jun 09, 2009 2:54 pm

Re: Transferi

Post by Koral »

AYMEN HUSSEIN Image

Jedan od igraca koje sam na nasem forumu pominjao. Steta sto nije nas, ali mozda bi moglo nesto da se uradi ispred drugih, s obzirom da je ovaj fudbaler vise puta naglasavao zelju za karijerom u Evropi. Ja mislim da bi on razbijao kod nas. Igra u Iraku, gde je i sada najbolji strelac. Pogledajte danas je njegovim golovima pao veliki Japan.

Savcic Luka
Posts: 404
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: Transferi

Post by Savcic Luka »

Karlsson wrote: Fri Jan 19, 2024 6:26 pm Možda je Savićević došao kao zamena za Zukića?
Jedan od bitnih faktora FKV je i identitet, o čemu se diskutovalo.
Ja zaista verujem da Zuka može dati mnogo više. Njegov problem je kontinuitet, a ne neznanje. Sa dva dobra defanzivna iza sebe kontam da to može postići.
Iskreno se nadam da nije tačno to što si napisao, da je to plan. Ako se Vukan nametne i zaista donese veći kvalitet na terenu ok, ali moraju i druge stvari da budu na nivou. Barem kao kod Vukanovića.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4883
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Transferi

Post by gospodinFKV »

Ako je cilj prodati ga u Rusiju, onda se moze sacekati jos i/ili traziti jos para, jer oni daju pare i ne pitaju. Nije kao zapad, gde je igrac od 22 vec ''mator'' za neke ozbiljnije novce.
User avatar
Stexman
Posts: 2602
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Transferi

Post by Stexman »

Savcic Luka wrote: Fri Jan 19, 2024 9:54 pm
Ja zaista verujem da Zuka može dati mnogo više. Njegov problem je kontinuitet, a ne neznanje.
Ja kontam da se Zukic tesko nosi sa odgovornoscu. Na samom terenu, pa kad je bio kapiten... mozda njemu to prija ali mu i stvara teret koji ga sputava da pokaze sve sto ume.
Cini mi se da bi njemu svanulo kad bi imao pravog vodju na terenu koji ce preuzeti ulogu lidera a on dobiti slobodu u kretanju.
Mozda je i previse odgovoran pa mu to stvara pritisak ali poenta je ista. A mislim i da ce sa godinama doci i ta psihicka stabilnost da moze da iznese teret "ocekivanja". Znanje mu nikad nije zamerano.
ssnigd
Posts: 3439
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Transferi

Post by ssnigd »

Zuku ne vidim ni kao desetku, ni kao osmicu. Negde je tu izmedju. Za svaku od tih pozicija mu fali nesto. Brzina, i kretanja i odlucivanja. Najbolje igra, kada ne razmislja previse, nego po instinktu se krece i odigrava lopte u prostor.
Sa Njegosem i Mateusom iza, sigurno ce biti dobar i dozvoliti sebi veci luksuz rizicnih lopti.
Nisam za njegovu prodaju, vec neko rece, poslednji igrac trenurno kojie deluje da je slaninar do koske.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Duplof
Posts: 932
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Transferi

Post by Duplof »

Pre godinu dana bih bio za Zukićevu prodaju, sad nikako!
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
Salvador
Posts: 1089
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Re: Transferi

Post by Salvador »

Slažem se sa postovima iznad da je bolje zadržati Zukića još neko vreme, isto mi se čini da ćemo tek videti njegove dobre igre, pogotovo ako bude mogao da igra prednjeg veznog, jer ga uloga zadnjeg očigledno opterećuje.
Mislim da smo trenutno solidno pokriveni na većini pozicija i ja bih prvo doveo desnog beka.
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by slanobarac »

Duplof wrote: Sat Jan 20, 2024 10:23 am Pre godinu dana bih bio za Zukićevu prodaju, sad nikako!
Ne bih zaplakao ni za jednim iz ove postave. Ovde niko ne donosi prednost i sve je to isto kao i u Ivanjici, Surdulici, Lučanima, Beogradu, Pančevu....... Suvi prosek ali pravi igrači za ovu ligu.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4072
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Transferi

Post by Rabba »

slanobarac wrote: Sat Jan 20, 2024 11:01 am Ne bih zaplakao ni za jednim iz ove postave. Ovde niko ne donosi prednost i sve je to isto kao i u Ivanjici, Surdulici, Lučanima, Beogradu, Pančevu....... Suvi prosek ali pravi igrači za ovu ligu.
Slažem se, imamo tek minimalno iznadprosečnu superligašku ekipu, ako i toliko. Nemamo igrača za prodaju, nemamo trenera za iskorak. Jedini koji deluje da bi mogao napraviti neku razliku je Njegoš Petrović, ali i za njega ćemo morati sačekati i videti da li su njegove igre iz zvezde posledica marketinga ili ima nečega u njemu. Mateusa Indija, koji se iskristalisao kao apsolutni stub i neko bez koga ova ekipa u ovom stanju jednostavno ne može, doveli smo sa klupe za rezerve iz Portugala. Dodatno, obojica nisu naši igrači, što dodatno govori o stanju u klubu i kvalitetu našeg sportskog sektora. Ostalo, tanko i preplaćeno. I ono što možemo da stavimo u izlog zatrpavamo igračima sumnjivog kvaliteta. Meni je svejedno da li ćemo završiti deseti a promovisati par naših klinaca, ili sedmi sa ekipom čiji je platni spisak misaona imenica i za ozbiljnije firme po gradu.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Transferi

Post by Turija »

Rabba wrote: Sat Jan 20, 2024 11:23 am
slanobarac wrote: Sat Jan 20, 2024 11:01 am Ne bih zaplakao ni za jednim iz ove postave. Ovde niko ne donosi prednost i sve je to isto kao i u Ivanjici, Surdulici, Lučanima, Beogradu, Pančevu....... Suvi prosek ali pravi igrači za ovu ligu.
Slažem se, imamo tek minimalno iznadprosečnu superligašku ekipu, ako i toliko. Nemamo igrača za prodaju, nemamo trenera za iskorak. Jedini koji deluje da bi mogao napraviti neku razliku je Njegoš Petrović, ali i za njega ćemo morati sačekati i videti da li su njegove igre iz zvezde posledica marketinga ili ima nečega u njemu. Mateusa Indija, koji se iskristalisao kao apsolutni stub i neko bez koga ova ekipa u ovom stanju jednostavno ne može, doveli smo sa klupe za rezerve iz Portugala. Dodatno, obojica nisu naši igrači, što dodatno govori o stanju u klubu i kvalitetu našeg sportskog sektora. Ostalo, tanko i preplaćeno. I ono što možemo da stavimo u izlog zatrpavamo igračima sumnjivog kvaliteta. Meni je svejedno da li ćemo završiti deseti a promovisati par naših klinaca, ili sedmi sa ekipom čiji je platni spisak misaona imenica i za ozbiljnije firme po gradu.
Poceo sam puno da se slazem sa vama :wink: :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
aleksafkv
Posts: 39
Joined: Sun Jul 23, 2023 10:49 am

Re: Transferi

Post by aleksafkv »

Ako ćemo iskreno ja bi voleo da zuka bude clan te generacije koja 25/26 osvaja titulu kako kaze Zbilja
Post Reply