Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Savcic Luka
Posts: 403
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Savcic Luka »

@Voja
Ma razumeo sam ja vaše upise, nego sam se ja naslonio sa svojim mišljenjem koje isto tako moglo u ovoj temi videti.
Inspirisao me “rukopis” :D
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Savcic Luka wrote: Fri May 17, 2024 7:10 pm @Voja
Ma razumeo sam ja vaše upise, nego sam se ja naslonio sa svojim mišljenjem koje isto tako moglo u ovoj temi videti.
Inspirisao me “rukopis” :D
Luka, kanda si ti najbolje (pr)ocenio rukopis :D
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Cane
Posts: 1108
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Cane »

https://sportske.net/vest/najnovije/ban ... ske-521102

Evo intervju našeg trenera. Po meni sasvim razuman i racionalan pristup. Bez nekih mega i bombastičnih izjava što mislim da je sasvim primereno.
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Milan »

Svidjaju mi se odgovori, ali bih posebno pohvalio novinara i postavljena pitanja, van ustaljenih šablona.
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1188
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Mare_Liman »

Milan wrote: Sat May 18, 2024 5:08 pm Svidjaju mi se odgovori, ali bih posebno pohvalio novinara i postavljena pitanja, van ustaljenih šablona.
Милован, сјајан новинар, имао је онај текст о Божи који нас је све одушевио, заиста има одличне чланке о нама...
https://sportske.net/vest/kolumne/bandovic-520044
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
limanfkv
Posts: 2861
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by limanfkv »

Bandit je jako podcenjen s obzirom sa kakvim velikim trenerima je radio.
Savcic Luka
Posts: 403
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Savcic Luka »

Uf! Svaka čast novinaru trebalo je izvući ovakav tekst obzirom na Božinu elokventnost :mrgreen:

Šalu na stranu, lep intervju i lepi odgovori. :lala:
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1188
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Mare_Liman »

Image

Божидар Бандовић у Војводини до лета 2026. године!


Фудбалски клуб Војводина са задовољством објављује да је први тренер екипе Божидар Бандовић потписао нови уговор, до лета 2026. године.

Бандовић је у Војводину дошао зимус уместо Ранка Поповића, а игром и резултатима „старе даме“, те пласманом у финале Купа Србије, показао је да заслужује да остане на челу пројекта.

Тренер Воше не крије задовољство након потписаног уговора.

– Ово је за мене веома значајан дан. Желим да наставим оно што смо започели пре пет месеци. Мислим да смо показали доста добрих ствари и резултатима и игром. Пресрећан сам што остајем у Војводини, а што се тиче будућности, може и мора да буде само боље. Овај клуб мора да иде само напред. Имамо подлогу и доста позитивних ствари на којима ћемо наставити да градимо да Воша буде онаква какву сви желимо да буде – рекао је Бандовић.

Уз Божидара Бандовића, уговор је обновио и помоћни тренер Срђан Стојчевски.

Управа на челу са председником Драгољубом Збиљићем сада може само да пожели Божидару Бандовићу и његовом стурчном штабу много среће и успеха, већ сутра у историјском финалу Купа Србије, које може да обезбеди европску јесен на „Карађорђу“.

Image
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
1892
Posts: 1094
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by 1892 »

Em potpisao novi ugovor, em mu narasla i kosa. Samo još Kup da osvoji .
Come on you Reds!
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Lepo je sto je Bandovic u nasoj majici :!:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
fruskogorac
Posts: 187
Joined: Sat Jun 07, 2008 5:38 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by fruskogorac »

Bez razmisljanja velikog, iskrena podrska za Bandovica. Ako hocemo kontinuitet, nakon Bozidara da nastavi Mario Djurovski. Sala ili ne, to je samo moje spontano mozganje.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1188
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Mare_Liman »

Image

Image
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Maki
Posts: 1194
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Maki »

Bandović je položio ispit, igramo lepo i obezbedili 4 utakmice u Evropi, a bili smo otpisani. :cheers:
Jedino što mu zameram to ciganisanje i montenegrisanje, ali i pad naše igre u prekidima, što mu je Popović jedino dobro ostavio u amanet. U finalu kupa smo oba gola primili iz prekida, a nijednom ih zauzvrat nismo ugrozili.
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1289
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by MiSmoFKV! »

Nakon sezone, moje neko mišljenje o trenerima je da je Bandović najbolji od tri koja smo imali. Nekako izgradio je stil, i kad smo gubili i kad smo dobijali video si neku ideju, neke šablone koje je on ubacio. Ono što mu zameram je jako loša adaptacija. U početku mi je delovalo da su mu izmene pravovremene, ali kako je vreme odmicalo, sve slabije i slabije. Ne prilagođava se protivniku uopšte, igra svoju igru, bio pukovnik ili pokojnik. Na tome treba da radi, Evropa mu je najbolja prilika da pokaže da je tu lekciju savladao.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4883
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

Kada se sumira sezona, moze se reci da smo se dobro udali kako smo se nadali. Da nam je neko posle onako sumorne jeseni ponudio 4. mesto, finale kupa i ofanzivan fudbal, sumnjam da bi se bilo ko ovde bunio. Ne kazem, naravno, da to treba da bude nesto cime cemo se zadovoljavati kao normom, ali je definitivno nesto cime bismo svi bili zadovoljni ako uzmemo u obzir to kako je sezona tekla i koliko smo klimavo izgledali na svim nivoima.

Sledeca sezona ce pokazati koliko je to do igrackog kadra koji je znacajno bolji u odnosu na jesen, a koliko do Boze. Ima tu stvari koje se moraju ispraviti, poput defanzivnih prekida, ali jedno mu se ne moze osporiti - ko od vas moze da se seti kad je Vojvodina poslednji put imala konstantan posed lopte 55-65%? Da ne spominjem skoro 70% u prvo poluvremenu protiv partizana, u sred beograda. Koliko god su se raspali, ovakve stvari ne bi bile moguce da tim nije poceo zaista da igra fudbal. Masimo jako puno sansi, ali bi me to mnogo vise nerviralo da nemamo u proseku 7 minuta hajlajtsa u kojima opsedamo gol protivnika.
MiSmoFKV! wrote: Mon May 27, 2024 1:09 am Ne prilagođava se protivniku uopšte, igra svoju igru, bio pukovnik ili pokojnik.
Ja bih rekao da je ovo bilo neophodno kako bi se izgradio prepoznatljiv stil. Sigurnost u sopstvenu igru ce u ovakvoj ligi doneti 90% zeljenih bodova i mislim da se ostatak svesno zrtvovao u ovoj polusezoni zarad toga, a da je sledeci korak ta neka fleksibilnost. Ovom timu je potrebna ta sigurnost, da mogu u kontinuitetu i u tih 90% utakmica da kazu ''Mi se pitamo''. Lako cemo povuci rucnu kad treba.

Statisticki gledano, ne odskace od Popovica i Mime, osim sto ima poraz manje, ali je (naravno) znatno bolji od Bataka i Psiholjuba. Njegov najveci plus jeste ofanzivan fudbal i mislim da konacno imamo i trenera i ekipu koji mogu da nas vrate na onaj period od pre 11-12 godina, kada smo mogli da ocekujemo pobedu protiv svake ekipe u ligi, pa i blizanaca. Ponavljam, sledeca sezona ce pokazati koliko je do njega, a koliko do tima, a dodao bih tu i kadar (Kuntic i saradnici).
Post Reply